top

Plecaki rowerowe Kohla

Plecaki rowerowe Kohla ® to modele, które świetnie sprawdzą się na rowerach MTB czy podczas wypraw rowerowych. Świetnie dopasowane do pleców, posiadają liczne kieszenie, które pozwalają zorganizować ekwipunek.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Plecaki rowerowe Kohla to doskonały kompan na rower!

Bez względu na to czy jeździsz na rowerze mtb, enduro, miejskim czy szosie plecaki rowerowe Kohla zaoferują Ci optymalny komfort! To świetne rozwiązanie dla wszystkich tych rowerzystów, którzy cenią sobie wygodę oraz niezależność. Jeśli Twój bagaż jest zbyt skromny na sakwę, a zbyt duży na wszelkie rowerowe torby na ramę, czy pod siodełko wówczas z pomocą przyjdą plecaki rowerowe! Austriacka marka Kohla wywodząca się z serca Alp od lat produkuje wysokiej jakości plecaki, które powstały z zamiłowania do outdooru. Ich pojemność oscylująca między kilkunastoma a dwudziestoma litrami sprawi, że plecaki rowerowe Kohla okażą się doskonałym partnerem rowerowych eskapad. Pozwolą Ci spakować do środka niezbędne utensylia rowerowe oraz odzież na wypadek załamania pogody. Zapoznaj się z szeroką ofertą plecaków na rower w 8a.pl i znajdź model odpowiedni dla siebie.

Wielofunkcyjne plecaki rowerowe Kohla

Ich funkcjonalność docenią rowerzyści przemieszczający się zarówno na modelach miejskich jak i górskich. Wygodny system nośny zapewnia maksymalną wentylację. Jest on doskonale dopasowany do pleców, dzięki czemu plecak gwarantuje świetny balans i współpracę przy każdym niemalże ruchu. Podwyższony pas biodrowy wprowadza dodatkową stabilizację oraz nie uwiera nas w trakcie jazdy. Rowerowe plecaki Kohla mają również specjalną przegrodę na system hydracyjny, więc jeżeli posiadasz bukłak, to bez problemu go tutaj zamontujesz. Dzięki temu będziesz mógł nawadniać organizm w trakcie jazdy bez konieczności zatrzymywania się lub sięgania w trakcie jazdy po bidon przy ramie.

Plecaki rowerowe Kohla zapewnią Ci optymalne wsparcie podczas aktywności fizycznej

Wsparcie to jest możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu nośnego. Takiego, który dopasuje się do charakterystycznej sylwetki użytkownika w czasie jazdy. Musi dawać on zatem oprócz odpowiedniego wsparcia i stabilizacji również świetną amortyzację. Zwłaszcza na odcinku kręgosłupa. Ponadto odpowiednia konstrukcja powinna zapewnić w trakcie wysiłku fizycznego komfortową cyrkulację powietrza wokół pleców. Te wszystkie kryteria spełniają plecaki rowerowe Kohla. Zastosowano w nich innowacyjny system nośny A.I.R. Flow. Opiera się on na sześciu punktach stykających się z ciałem, które wykonane zostały z pianki PU. Takie rozwiązania odpowiada za równomierne rozłożenie wagi całego przenoszonego pakunku, co przekłada się na zachowanie maksymalnej wygody. Układ tych paneli oraz fakt, że pokryte zostały one szybkoschnącą siateczką powoduje, iż zachowasz wentylację. W ten sposób ryzyko przegrzania się zostaje ograniczone do minimum. Natomiast nadmiar wilgoci powstającej podczas wysiłku fizycznego zostaje skutecznie odprowadzony.

Za stabilizację w plecaku na rower Kohla odpowiadają profilowane pasy nośne K-Lite wspierane przez pas piersiowy i biodrowy. Te pierwsze korzystają z elastycznej konstrukcji, więc podczas poruszania reagują one na Twoje ruchy nie ograniczając ich. Dwa kolejne pasy sprawiają, że plecak nie przemieszcza się podczas jazdy, co mogłoby jedynie zaburzyć jej dynamikę. Tym samym podczas technicznych zjazdów możesz być pewien, że plecaki zapewnią Ci maksymalną wygodę oraz komfort. A znajdujące się w środku rzeczy nie będą się bezwładnie przemieszczać po całej komorze głównej.

Dla endurowców, downhillowców oraz mieszczuchów – plecaki rowerowe Kohla

Dzięki swojej konstrukcji a także wyglądowi oraz zastosowanym barwom plecaki rowerowe Kohla sprawdzą się doskonale nie tylko w górach lecz również w mieście. Dadzą Ci optymalne wsparcie bez względu na to jaki środek transportu wybierzesz. Modele rowerowe austriackiej marki Kohla docenisz za wytrzymałe materiały, z których zostały wykonane. Jest to bardzo gęsto tkany nylon ripstop, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Tym samym zachowuje on swoją trwałość przez kolejne sezony aktywnego użytkowania. Dodatkowo plecaki rowerowe Kohla pokryto powłoką PU, która odpowiada za spowolnienie procesu namakania. Dodatkowa warstwa ochronna chroni również plecak przed zabrudzeniami. W przypadku bardziej intensywnych opadów deszczu z pomocą przyjdzie pokrowiec przeciwdeszczowy. Zlokalizowano go w odrębnej przeznaczonej do tego celu kieszeni.