top

Plecaki podróżne Gregory

Plecaki podróżne Gregory ® będą wiernym kompanem każdej Twojej podróży. Pozwolą Ci łatwo zorganizować porządek oraz zapewnić stabilność Twojego bagażu. Wygodny system nośny mimo wysokiej wagi bagażu sprawi, że nadal odczuwać będziesz komfort.
24
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę

Plecaki podróżne Gregory oferują optymalne wsparcie dla backpackersów

Wszystkim tym, którzy podróżują z plecakami polecamy amerykańską markę Gregory. Stosowane przez nich rozwiązania sprawiają że plecaki są wygodne w użytkowaniu i niezwykle funkcjonalne. Plecaki podróżne Gregory łączą w sobie wiele cech, które są szczególnie mile widziane wśród backpackersów oraz globetrotterów. A także wszystkich tych, którzy plecaków używają chętnie w trakcie podróży – czy to wypoczynkowych czy służbowych. Modele podróżne często posiadają dodatkowy plecak o mniejszej pojemności, który w każdej chwili możemy odczepić od dużego plecaka. W ten sposób zostawiając główny bagaż w hostelu możemy wyjść na zwiedzanie miasta tylko z małym, wygodnym plecakiem miejskim. Podobnie w podróży – na pokład autokaru czy samolotu wsiądziemy z małym bagażem podręcznym, główny nadając na cargo.

Przemyślana konstrukcja, jaką oferują plecaki podróżne Gregory

Modele podróżne docenisz za bardzo funkcjonalne rozwiązania. Ta linia produktów ma Ci zapewnić przede wszystkim wygodę zarówno z noszenia plecaka jak i jego użytkowania. Plecaki podróżne Gregory mają wszechstronną i niezwykle uniwersalną konstrukcję. Całość opiera się na bardzo wygodnym i świetnie amortyzowanym systemie nośnym. Takim samym, jakie stosowane są w górskich plecakach. Duża liczba kieszeni oraz wygodny dostęp do nich pozwoli na spakowanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy w pełnym porządku i klarze. Główną komorę wyposażono w bardzo trwały suwak, który pozwala na szeroki dostęp do środka. Dzięki temu będziemy mogli bez problemu dostać się do poszukiwanej przez nas rzeczy bez konieczności wypakowywania całej zawartości.

Przy wyborze plecaka do podróży warto zwrócić uwagę na jego system nośny. Plecaki podróżne Gregory wykorzystują wygodne i innowacyjne systemy, których używa się również w modelach bardziej zaawansowanych. Za wysoką oddychalność i wentylację odpowiedzialna jest pianka CLPE tworząca niezwykle wygodny system nośny. Jest on doskonale amortyzowany dzięki czemu ciężar bagażu rozkłada się równomiernie na naszych plecach i ramionach. Za odciążenie jest z kolei odpowiedzialny regulowany pas biodrowy. Przejmuje on w zdecydowany sposób obciążenie z ramion i przekazuje go na biodra. Tym samym przenoszenie ekwipunku staje się o wiele prostsze. Dla większego komfortu system nośny stykający się bezpośrednio z plecami pokryto szybkoschnącą siateczką. Dzięki temu nadmiar wilgoci powstający w tym miejscu podczas normalnego wysiłku zostanie odpowiednio odprowadzony.

Plecaki podróżne Gregory o konstrukcji 3w1

Niektóre plecaki podróżne Gregory cechują się konstrukcją 3w1. Oznacza ona możliwość noszenia go na trzy różne sposoby. Po pierwsze jako połączonych ze sobą dwóch plecaków, a tym samym zapewnienia sobie jeszcze większej przestrzeni ładunkowej. Po drugie korzystania wyłącznie z modelu większego. W tym momencie sprawdzi się on doskonale nie tylko w trakcie podróży lecz również jako plecak w góry. Po trzecie możesz użytkować tylko mały plecaczek, zupełnie sam. Jest to pełnowartościowy produkt o wygodnym systemie nośnym i pojemności od kilku do kilkunastu litrów. Sprawia to, że plecaki podróżne Gregory dopasujesz do własnych potrzeb niezależnie od rodzaju aktywności turystycznej lub miejskiej, którą podejmiesz.

Dla kogo polecamy plecaki podróżne Gregory?

Przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę! Zamiast klasycznej walizki na kółkach zabierz ze sobą plecak podróżny! Modele o pojemności od 30 do około 80 litrów pozwolą Ci zapakować cały niezbędny bagaż. Co więcej liczne kieszenie – boczne, w klapie, frontowe, czy w pasie biodrowym – sprawią, że najdrobniejsze elementy Twojego bagażu znajdą swoje miejsce. Niektóre modele oferują również bezpieczny transport sprzętu elektronicznego jak laptopy, elektroniczne czytniki książek, czy tablety. Na froncie plecaka natomiast natknąć możesz się na niezwykle pomocną kieszeń organizacyjna mieszczącą plany podróży, dokumenty, portfel, okulary czy przybory do pisania.

Kolejnym poręcznym elementem, który wykorzystują plecaki podróżne Gregory jest pokrowiec 3w1, który spełnia aż trzy różne funkcje. Po pierwsze zabezpiecza całość naszego bagażu przed deszczem. Po drugie świetnie sprawdzi się na lotniskach jako skuteczna ochrona przed zabrudzeniem systemu nośnego, czy całego plecaka. A także zapobiegnie wciąganiu troków oraz wolnych elementów przez taśmy transportowe. Ostatnim przeznaczeniem jest ograniczenie możliwości kradzieży. Pokrowiec utrudnia dostęp do kieszeni potencjalnym złodziejaszkom, którzy w zatłoczonych miejscach tylko czyhają na okazję.