top

Plecaki narciarskie i skiturowe Ortovox

Plecaki narciarskie i skiturowe Ortovox bez wątpienia należą do jednych z najczęściej wybieranych modeli. Docenili je zarówno doświadczeni miłośnicy skiturów, jak i nart freeridowych. To idealny wybór na dzikie stoki.
Zobacz jako Siatka Lista

47 Produkty

na stronę
  1. -29%
    Plecak damski Ortovox Peak 32S - night blue
  2. -29%
    Plecak wysokogórski Ortovox Peak 45 black
Zobacz jako Siatka Lista

47 Produkty

na stronę
Wyczyść

Plecaki narciarskie i skiturowe Ortovox szeroki wybór w 8a.pl

Marka Ortovox to jeden z producentów, którego produkty bez wyjątku kojarzone są z najwyższą jakością wykonania. Szczególnie doceniane są plecaki Ortovox. Modele powstałe z myślą o skituringu i jeździe na nartach są wybierane przez najbardziej doświadczonych i wymagających fanów tej dyscypliny sportu. Nie bez przyczyny. Plecaki narciarskie i skiturowe Ortovox wykonane są bowiem z doskonałej jakości materiałów, które cechują się lekkością i wysoką wytrzymałością na przypadkowe uszkodzenia. Funkcjonalne konstrukcje pozwalają przenosić ze sobą cały niezbędny sprzęt i odzież. Plecaki skiturowe Ortovox są stabilne i świetnie sprawdzają się podczas agresywnej jazdy. W ofercie znajdziesz wiele modeli, które spełnią twoje oczekiwania. Mniejsze i większe konstrukcje sprawdzą się zarówno na krótkich wycieczkach, jak i najdłuższych turach. Na uwagę zasługuje fakt, że plecaki narciarskie i skiturowe Ortovox powstają z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Impregnacja hydrofobowa nie posiada w swym składzie szkodliwych związków PFC. Z kolei materiały potrzebne do produkcji plecaków częściowo pochodzą z recyklingu.

Nowoczesna konstrukcja gwarancją funkcjonalności i bezpieczeństwa

Plecaki skiturowe Ortovox to nowoczesne konstrukcje, które zapewniają maksymalną funkcjonalność. Bez problemu przytroczymy do nich cały niezbędny sprzęt w postaci nart, czekanów, kasku, czy liny. Dedykowane kieszenie na lawinowe ABC pozwolą w zorganizowany i bezpieczny sposób przenieść sprzęt ratujący ludzkie życie. Niektóre z modeli posiadają specjalnie miękko wykończone kieszenie na gogle. W nich twoje soczewki będą bezpieczne, a ryzyko ich uszkodzenia, czy zarysowania będzie skutecznie zminimalizowane. Plecaki narciarskie i skiturowe Ortovox mogą być również zaopatrzone w zaawansowany system poduszki powietrznej. Plecaki lawinowe Ortovox sprawdzą się doskonale w terenie o zwiększonym zagrożeniu lawinowym. Dzięki nim w przypadku zejścia lawiny aktywacja systemu może sprawić, że uda nam się wyjść z niebezpieczeństwa bez szwanku. Niezależnie od tego, jakiego modelu szukasz plecaki narciarskie i skiturowe Ortovox są gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Dopracowanie w najdrobniejszym detalu sprawi, że nowo wybrany model będzie towarzyszem twoich przygód przez wiele sezonów.