top

Plecaki narciarskie i skiturowe Blue Ice

Plecaki narciarskie i skiturowe Blue Ice cechują się lekkością i wysoką funkcjonalnością. Znajdziesz w nich miejsce na lawinowe ABC, przytroczysz do nich narty, a także znajdziesz kieszenie na pozostały ekwipunek.
10
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Plecaki narciarskie i skiturowe Blue Ice — doskonała jakość

Plecaki Blue Ice to doskonały wybór dla wszystkich najbardziej wymagających fanów narciarstwa i skituringu. Dopracowane konstrukcje są lekkie, niezwykle wytrzymałe i świetnie sprawdzają się w trudnym technicznie terenie. Anatomicznie wyprofilowane systemy nośne zapewniają szeroką regulację, a co za tym idzie dopasowanie do sylwetki. Dzięki temu plecaki narciarskie i skiturowe Blue Ice dobrze przylegają do pleców, są stabilne i nie przeszkadzają nawet przy agresywnej i dynamicznej jeździe. Wiele z modeli pozwala na wygodne przytroczenie do plecaka kasku skiturowego (siatka na kask, często dostępna jest już w zestawie). Niczym niezwykłym jest również możliwość wygodnego przenoszenia liny pod klapą. Troczenie nart, czy czekanów to już oczywista, oczywistość! Bez tego nie ma mowy o funkcjonalnej konstrukcji!

Pełna funkcjonalność i szeroki wybór modeli

Plecaki narciarskie i skiturowe Blue Ice powstają z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości. Te odznaczają się również niewielką wagą, która pozwala na zachowanie przez poszczególne modele odpowiednio niskiej masy własnej. Dzięki temu nie przemęczysz się nawet na najdłuższych turach. Plecaki skiturowe Blue Ice posiadają wiele praktycznych kieszeni, które zwiększają ich funkcjonalność. Specjalna przegroda na lawinowe ABC pozwoli na zachowanie szybkiego dostępu do sondy i łopaty w przypadku potrzeby rozpoczęcia akcji ratunkowej. Wiele modeli posiada również specjalną wyściełaną kieszeń, w której wygodnie (i bez obawy o ich porysowanie) przeniesiesz swoje narciarskie gogle. Plecaki dostępne są w wielu pojemnościach. Bez problemu znajdziesz więc zarówno model na krótkie jednodniowe wycieczki, jak i najdłuższe tury.

Plecaki narciarskie i skiturowe Blue Ice w sklepie górskim 8a.pl

Firma Blue Ice to producent, który oferuje wyłącznie najwyższej jakości produkty. Wybierając jeden z ich modeli plecaka skiturowego sięgasz po rozwiązanie, które okaże się niezwykle praktyczne. Doskonała jakość przełoży się również na wytrzymałość plecaka, który posłuży ci przez wiele sezonów. Na uwagę zasługuje fakt, że plecaki, dzięki wielu praktycznym rozwiązaniom świetnie sprawdzą się również latem jako plecaki turystyczne, czy trekkingowe!