top

Plecaki miejskie The North Face

Plecaki miejskie The North Face ® świetnie sprawdzą się jako plecaki szkolne, na co dzień oraz na jednodniowe wycieczki. Wygodne w użytkowaniu, dzięki szerokim pasom ramiennym i dobrym systemom nośnym.
13
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę

Plecaki miejskie The North Face to bardzo wytrzymałe plecaki w sam raz do miasta

Jedna z czołowych amerykańskich marek outdoorowych od lat tworzy niezwykle wytrzymałe, funkcjonalne i wygodne plecaki. Wśród szerokiego wachlarza produktów znajdziemy najbardziej uniwersalne plecaki miejskie The North Face. Oferują one niezwykłą wygodę podczas codziennego użytkowania oraz odpowiednie wsparcie dla Twojego kręgosłupa. Jako że zarówno ich krój jak i kolorystyka są mocno zróżnicowane, z całą pewnością znajdziesz model odpowiedni dla siebie. Taki, dzięki któremu wyróżnisz się na tle innych w szkole, lub wręcz wtopisz w resztę użytkując plecak na co dzień do pracy. Z jednej strony mocne i wyraziste kolory, z drugiej spokojne i stonowane przypasują temu bardziej sportowemu codziennemu outfitowi jak i temu bardziej eleganckiemu. To co niewątpliwie docenisz w plecakach miejskich to duża liczba kieszeni, w tym kieszeni z organizerami pozwalającymi zachować ład w najdrobniejszym bagażu. A także świetny stosunek jakości do ceny produktu. Co pozwoli wykorzystywać plecaki miejskie The North Face jako modele szkolne.

Miejskie plecaki TNF, które zdadzą egzamin na co dzień!

Codzienne użytkowanie plecaka wiąże się z dużą eksploatacją. Wytrzymałością muszą cechować się nie tylko szelki plecaka na co dzień utrzymujące jego ciężar lecz również wiele innych elementów. Jak między innymi dno plecaka, czy kieszenie. Tym samym plecaki miejskie The North Face wykonano z odpornych na mechaniczne uszkodzenia, w tym na przecieranie materiałów. W wielu modelach wykorzystano poliester o wysokiej gęstości dochodzącej nawet do 600 Denierów. Stosuje się go przede wszystkim w tak newralgicznych miejscach jak połączenie szelek z plecakiem oraz na jego dnie. Tym samym codzienna rutyna, ryzyko przetarcia czy przypadkowego uszkodzenia mechanicznego jest mocno ograniczone.

Z kolei za Twój komfort odpowiada wygodny, dobrze amortyzowany system nośny, jaki wykorzystują plecaki miejskie The North Face. W zależności od modelu różnią się one od siebie jednak wspólny mianownik w większości przypadków stanowi amortyzująca pianka. Są nią wyściełane nie tylko pasy ramieniowe ale również fragmenty systemu nośnego. Znajduje się ona zwłaszcza w tych miejscach, które mają bezpośredni styk z ciałem jak łopatki czy lędźwie. Dobrze amortyzowany system nośny sprawia, że plecaki miejskie The North Face optymalnie rozkładają wagę przenoszonego ekwipunku. Dodatkowo szybkoschnący poliester, sprawnie odprowadza nadmiar wilgoci, która normalnie powstaje w trakcie codziennej aktywności. Dzięki temu przez dłuższy czas utrzymasz przyjemny klimat wokół skóry, co z pewnością docenisz w ciepłe, letnie dni.

Plecaki miejskie The North Face zapewniają wysoką funkcjonalność

Modele wykorzystywane w mieście powinny zapewniać szybki i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Bez trudu powinniśmy zatem znaleźć w ich środku klucze, okulary, niezbędne lekarstwa czy drugie śniadanie. Liczne przegrody oraz kieszenie pozwalają zapakować nasz dobytek w sposób uporządkowany. Niektóre plecaki miejskie The North Face oferują bardzo wygodną kieszeń, która jest swoistym organizerem. Liczne przegrody pozwalają zachować klar w najdrobniejszych elementach naszego codziennego bagażu. Osoby, które na co dzień noszą ze sobą komputer lub ważne dokumenty zapewne będą zainteresowane miejskimi plecakami TNF, które są do tego celu stworzone. Wyposażono je bowiem w oddzielną kieszeń, która jest odpowiednio amortyzowana i wyściełana – tak by zapewnić transportowanej przez Ciebie elektronice maksymalne bezpieczeństwo.

Plecaki miejskie The North Face w sklepie górskim 8a.pl

W naszym sklepie górskim znajdziecie szeroki wybór plecaków miejskich. Sprawdzą się one doskonale na co dzień gwarantując Ci wygodę noszenia i użytkowania. Ale bez problemu wykorzystasz je również podczas weekendowych wypadów w góry, czy aktywnych wycieczek poza miasto. Cechują się one doskonałym dopasowaniem do ciała. Za sprawą smukłej budowy nie krępują naszych ruchów. Plecaki miejskie The North Face wykonano z niezwykle trwałych materiałów, tym samym nie jest im straszne ani codzienne użytkowanie ani wycisk, który sprawimy im w górach. Zajrzyj do naszego sklepu online oraz stacjonarnego i wybierz model idealny dla siebie.