top

Plecaki miejskie Salewa

Plecaki miejskie Salewa to modele przystosowane do codziennego użytkowania, które posiadają górski charakter. Pozwolą na wygodne przemieszczanie się z niezbędnym bagażem przez cały dzień.

Plecaki miejskie Salewa dla tych, którzy dynamicznie przemierzają miasto

Wąski kształt oraz doskonałe dopasowanie do pleców sprawia, że plecaki miejskie Salewa świetnie spiszą się wśród osób, które dynamicznie przemierzają miasto. Mowa tu o amatorach pieszych, szybkich marszów do pracy, na uczelnię czy do szkoły. A także wszystkich użytkowników deskorolek, łyżworolek, rowerów miejskich oraz hulajnóg. Wąski kształt plecaków miejskich marki Salewa sprawi, że nie będzie on krępował naszych ruchów. Wygoda jaką nam zagwarantuje sprawi, że właściwie nie będziemy go czuć na plecach.

Świetna stabilizacja bagażu sprawi, że nawet podczas biegu na spóźniony autobus nasz bagaż nie będzie się przemieszczał. Plecaki miejskie Salewa skonstruowano z myślą zarówno o użytku miejskim jak i outdoorowym. Bez problemu zatem będziesz mógł wykorzystać swój miejski model podczas łatwych wędrówek, czy spacerów po podmiejskim parku czy lesie. Jednym słowem plecaki miejskie Salewa, o pojemności od kilkunastu do 20 litrów będą Twoim partnerem podczas wszelkich aktywności – również tych miejskich. Pozwolą Ci spakować niezbędne wyposażenie, uwalniając tym samym Twoje ręce od toreb, siatek i innych zbędnych tobołków.

Plecaki miejskie Salewa i ich techniczna specyfikacja

Ultralekkie plecaki miejskie ważą zaledwie 100 gram przy pojemności 20 litrów! Tak niska waga czyni z niego idealnego kompana nie tylko miejskich eskapad lecz również podróży! Dodatkowo fakt, że można go zwinąć i przetransportować jako pakunek o bardzo małych gabarytach sprawia, że plecak ten jest często wybierany jako bagaż dodatkowy. Możesz z powodzeniem spakować go do biodrówki albo torebki damskiej. W przypadku gdy go potrzebujesz – czy to robiąc zakupy, czy wypożyczając książki z biblioteki – posłuży Ci jak znalazł! Wystarczy go rozwinąć i dodatkowa przestrzeń ładunkowa już czeka na zapakowanie! Zintegrowany woreczek umożliwia spakowanie go do takich gabarytów, dzięki którym zmieści się w kieszeni kurtki, więc stanie się praktycznym towarzyszem tak w mieście jak i w podróży. Plecaki miejskie Salewa doskonale spiszą się jako bagaż podręczny. Spakujesz do niego niezbędną elektronikę, dokumenty oraz najpotrzebniejsze rzeczy w momencie, kiedy Twój bagaż główny trafi do luku transportowego.

Plecaki miejskie Salewa posiadają z pozoru delikatną konstrukcję. Niech jednak Cię to nie zwiedzie! W rzeczywistości mocny i odporny na mechaniczne uszkodzenia nylon, z którego uszyto plecak, jest niesamowicie trwały. Dotyczy to również mechanicznych uszkodzeń, na które Twój plecak miejski jest narażony na co dzień, takich jak przetarcia, rozdarcia czy wycieranie się materiału na miejscach szczególnie eksploatowanych. Zróżnicowane pojemności pozwalają pomieścić najbardziej niezbędny ekwipunek - czy to podczas outdoorowego wypadku (gdy podstawowy bagaż pozostawiasz gdzieś na szlaku czy campingu), czy na co dzień, w mieście. Całości konstrukcji dopełnia wytrzymały zamek błyskawiczny YKK.

Komu polecamy ultralekkie i pakowne plecaki miejskie Salewa?

Wszystkim tym, którzy chcą mieć plecak o małej pojemności, czy to do wykorzystania w mieście czy podczas podróży. Oraz wszystkim tym, którzy lubią ultralekkie i nieszablonowe rozwiązania. Bowiem plecaki miejskie Salewa należą do bardzo lekkich i maksymalnie pakownych plecaków. Ich gabaryty po zwinięciu pozwalają na spakowanie plecaka do kieszeni kurtki! Doskonale sprawdzi się w podróży jako plecak dodatkowy, lub w trakcie podróży autokarem czy samolotem jako plecak podręczny. Co więcej wykorzystamy go również w górach. Zostawiając główny plecak trekkingowy w schronisku możemy wybrać się na spacer z lekkim plecakiem miejskim Salewa.

Plecaki miejskie Salewa w sklepie górskim 8a.pl

Zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak i 8a.pl online znajdziecie szeroki wybór plecaków na miasto. Modele miejskie cechują się bardzo wygodną konstrukcją oraz ultralekkimi ale wytrzymałymi materiałami. Wykorzystano tu właściwie te same materiały, z których szyje się modele plecaków górskich. Kupując zatem miejski plecak Salewa masz gwarancję, że został on wyprodukowany z bardzo solidnych materiałów przy zachowaniu innowacyjnych technologii. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz model odpowiedni dla siebie. Taki, który pozwoli Ci bezpiecznie i wygodnie przenosić codzienne sprawunki. A także taki, który skomponuje się z Twoim miejskim outfitem. Zarówno tym codziennym jak i tym bardziej oficjalnym.