top

Plecaki miejskie Pacsafe

Plecaki miejskie Pacsafe ® to przede wszystkim plecaki antykradzieżowe. Świetnie spiszą się w mieście, zatłoczonej komunikacji miejskiej, w sklepach – wszędzie tam, gdzie twój bagaż może być narażony na kradzież.
10
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Plecaki miejskie Pacsafe łączą w sobie liczne patenty antykradzieżowe

Wiele osób może się zastanawiać, czy istnieje coś takiego jak plecak antykradzieżowy? Spieszymy z odpowiedzią – zdecydowanie tak! Co więcej plecaki miejskie Pacsafe, które zostały wyposażone w liczne systemy antykradzieżowe dostępne są w naszym sklepie górskim 8a.pl. Ta australijska marka outdoorowa od lat 90 specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie plecaków oraz toreb, które w zaawansowany sposób chronią nasz dobytek. Jest to możliwe dzięki licznym patentom własnym tej marki, w które wyposażono plecaki miejskie Pacsafe. Poza wygodą, świetnym dopasowaniem do ciała, technicznymi materiałami plecaki te oferują to “coś”, czego żadne inne marki nie mają! Zobacz czym na tle innych modeli wyróżniają się plecaki Pacsafe i wybierz model, który odpowie Twoim oczekiwaniom!

Za sprawą tych rozwiązań plecaki miejskie Pacsafe są antykradzieżowe

W zależności od modelu spotkasz się ze zróżnicowanymi rozwiązaniami, które sprawiają że twój plecak skutecznie odeprze szarżę drobnych złodziejaszków. Chodzi tu przede wszystkim o ochronę przed przecięciem materiału i wyciągnięciem ważnych dokumentów. Ochronę przed rozsunięciem zamków błyskawicznych plecaka – podczas gdy stoimy w tłumie w metrze, autobusie czy jakiejkolwiek kolejce. W końcu na przykład przed rabunkiem całości w momencie gdy ucinamy sobie drzemkę podczas kilkugodzinnej jazdy pociągiem. Pokrótce postaramy się omówić najważniejsze patenty wykorzystywane przez plecaki miejskie Pacsafe. Na szczególną uwagę zasługuje materiał, z którego wykonany jest plecak. Zwłaszcza jego część frontalna. To materiał eXomesh wzmocniony stalową siateczką, która zwiększa ochronę przed kradzieżą poprzez rozcięcie boków i przedniej strony plecaka. Nasze zamki błyskawiczne chronione są systemem Roobar™. A jeśli dodatkowo chcemy zabezpieczyć suwak przed niepożądanym otwarciem zamka zapięcie to umożliwia nam zamocowanie dodatkowej kłódki.

Suwaki Interlocking Zip® posiadają magnesy neodymowe, które łączą ze sobą suwadła chroniąc przed ich rozsuwaniem. Gdy natomiast chcemy uciąć sobie drzemkę – na przykład w pociągu – a nasz plecak pozostaje na półce bagażowej, wówczas wykorzystamy blokadę PopNLock. Zlokalizowano ją na jednej z szelek i paten ten polega na wytrzymałym metalowym bolcu wsuwanym w obracane pokrętło zabezpieczające pas przed przypadkowym wypięciem. Tym samym możemy zapiąć nasz plecak o metalowe raszki półki bagażowej i spokojnie przymknąć oko. Wypięcie plecaka będzie wymagało trochę wprawy! Plecaki miejskie Pacsafe wykorzystują szelki ramienne wykonane w technologii Carrysafe®, co zwiększa ochronę przed przecięciem dzięki dwóm żyłom ze stali nierdzewnej. Dodatkowo kieszonki znajdujące się w organizerze wyposażono w technologię RFIDsafe™, która chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową przed kradzieżą danych lub pieniędzy.

Komu polecamy plecaki miejskie Pacsafe?

Przede wszystkim plecaki miejskie Pacsafe polecamy tym wszystkim, którzy pragną swój najcenniejszy bagaż transportować w wygodny i bezpieczny sposób. Plecaki tej australijskiej marki wykorzystamy zarówno na co dzień jak i podczas podróży, jako plecak podręczny. Świetnie zaprojektowana i przemyślana konstrukcja jest maksymalnie funkcjonalna. Liczne kieszenie pozwolą rozlokować cały nasz bagaż w przemyślany, wygodny i uporządkowany sposób. Liczne patenty własne z pewny sposób chronią Twój dobytek. Mowa tu zarówno o najważniejszych dokumentach, jak i kartach płatniczych, laptopach czy ogółem cennym bagażu, który masz ze sobą. Dodatkowo plecaki Pacsafe są niezwykle wygodne. A ich minimalistyczny wygląd i przyjemna dla oka kolorystyka sprawiają, że modele te wyśmienicie sprawdzą się na co dzień. Zarówno do eleganckich stylizacji jak i codziennego ubioru.

Plecaki miejskie Pacsafe dzięki wykorzystaniu wygodnego systemu nośnego doskonale sprawdzą się również podczas wyjazdów turystycznych, delegacji czy dalekich podróży. Ich system nośny wykonano z miękkiej i plastycznej pianki EVA, która dostosowuje się do kształtu naszych pleców. W związku z tym plecak nie uwiera i nie gniecie. W przypadku niepełnego załadunku można go skompresować bocznymi pasami kompresyjnymi. Tym samym znajdujący się w środku bagaż zyska odpowiednią stabilizację. Wygodne kieszenie boczne wykonane z elastycznego materiału zmieszczą butelkę z wodą, przekąskę lub kurtkę przeciwdeszczową. Zapoznaj się z szeroką ofertą plecaków miejskich w sklepie górskim 8a.pl i znajdź model idealny dla siebie. A jeśli poszukujesz plecaków, które pełnić będą również funkcję antykradzieżową wówczas plecaki miejskie Pacsafe okażą się strzałem w dziesiątkę.