top

Plecaki miejskie Kohla

Plecaki miejskie Kohla ® to modele o szerokim zastosowaniu i wszechstronnym charakterze. Świetnie sprawdzą się w dżungli miasta, równie dobrze wypadną na weekendowej wycieczce za miasto.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Plecaki miejskie Kohla to wszechstronne propozycje dla każdego

Skrupulatnie opracowane plecaki miejskie Kohla to konstrukcje, które cechują się solidnością wykonania i dużą funkcjonalnością. Zapewniają odpowiednią ilość miejsca do spakowania wszystkiego, co może się przydać w czasie codziennego funkcjonowania. Można w nich niezwykle wygodnie przenosić ekwipunek do szkoły, pracy czy na uczelnię. Bardzo dobrze spiszą się także jako uzupełnienie weekendowego stroju, jeśli będziesz potrzebować poręcznego bagażu na spontaniczny wypad ze znajomymi. W modelu o większej pojemności bez trudu zmieścisz bluzę, kurtkę przeciwdeszczową, niezbędne dokumenty, portfel i butelkę z napojem. Mniejsze rzeczy możesz oddzielić od większych, żeby były wygodniejsze do odnalezienia i dosięgnięcia. Służą ku temu specjalnie opracowane małe kieszonki, które zlokalizowano w poręcznych miejscach. Zabezpieczono je solidnym zamkiem błyskawicznym. W związku z czym, żaden drobny przedmiot nie ma Ci się prawa zgubić.

Dla kobiet i mężczyzn plecaki miejskie Kohla

Znany austriacki producent outdoorowy – Kohla plecaki opracowuje tak, żeby odpowiadały one specyficznym potrzebom użytkowników o różnych preferencjach. Dlatego często ten sam model wykonano w wariancie dedykowanym panom i paniom. Damskie plecaki miejskie Kohla zmodyfikowano w taki sposób, żeby wygodniej spoczywały na kobiecych plecach i równomiernie rozkładały ciężar. Dzięki temu nawet podczas dłuższego noszenia są nadal bardzo wygodne i nie powodują dyskomfortu, czy nieprzyjemnego ucisku. Żeby jeszcze lepiej zgrać model z własnych ciałem, przewidziano możliwość regulacji. Można zatem dopasować długość pasów naramiennych, obwód pasa piersiowego czy biodrowego.

Plecaki miejskie Kohla mają optymalną pojemność

Wszystkie plecaki miejskie Kohla zaprojektowano tak, żeby ich pojemność była odpowiednia do tego, by zabierać ze sobą do pracy lub na uczelnię niezbędny ekwipunek. Nawet jeśli konstrukcja będzie całkowicie wypełniona, ciężar rozłoży się równomiernie – to zasługa systemu nośnego. Możesz liczyć na wygodę, gdyż uzupełnieniem tego działania jest oddychająca pianka na plecach. Materiał ten powoduje, że cyrkulacja powietrza jest znacznie łatwiejsza, przez co zachowywany jest przyjemny klimat przy skórze, nawet w upalnych warunkach. Często w plecakach, które powstają do codziennego użytkowania znajdują się obok praktycznych kieszonek, również funkcjonalne przegrody. Po rozsunięciu zamka komory głównej, w wielu modelach znaleźć można przegrodę na laptopa. Twój sprzęt będzie doskonale chroniony przed wszelkimi możliwymi mechanicznymi uszkodzeniami mogącymi powstać w trakcie transportu.

Plecaki miejskie Kohla uporządkują Twój bagaż

Przegroda na laptopa w głównej komorze to nie jedyne rozwiązanie projektantów, które sprawia, że plecaki miejskie Kohla ułatwiająca organizację zawartości. Kieszenie zewnętrzne – zarówno tkaninowe, jak i siatkowe – także dają możliwość zapanowania nad nieładem. Dzięki licznym komorom i kieszonkom gdziekolwiek się udasz zabierzesz ze sobą ekwipunek na cały dzień. W głównej komorze znajdzie się miejsce nie tylko na kurtkę czy książki, ale też wszystkie inne przedmioty, które będziesz pakować do pracy, na uczelnię albo na weekendowy wypad ze znajomymi za miasto. Kieszeń organizacyjna to jedno z rozwiązań, dzięki któremu uporządkowane zostaną mniejsze przedmioty – klucze, dokumenty, portfel czy długopisy. Kieszeń z siateczki z otwartym dostępem umieszczona z boku to doskonałe miejsce na butelkę z wodą i wszystko, do czego chcesz mieć łatwiejszy dostęp.

Plecaki miejskie Kohla w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

Zarówno w naszym sklepie online jak i stacjonarnym sklepie górskim 8a.pl znajdziesz szeroki wybór plecaków miejskich. To modele, które z powodzeniem wykorzystasz na co dzień ale również w weekendy, czy podczas aktywnych popołudni. Plecaki miejskie Kohla zapewniają optymalne wsparcie. Cechują się wygodą, są świetnie amortyzowane i zapewniają maksymalną wentylację pleców. Te atuty docenisz szczególnie w momentach, kiedy dynamicznie przemierzać będziesz miejskie ulice – czy to na rowerze czy maszerując. Zapoznaj się z szeroką ofertą plecaków w góry i do miasta w 8a.pl i wybierz model idealny dla siebie!