Plecaki miejskie Gregory

Plecaki miejskie Gregory na przygody, które przeżywasz każdego dnia, potrzebujesz w pełni załadowanego plecaka. Ich wygodne i dopracowane systemy nośne zwiększą komfort podejmowanych wędrówek.
26
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 26

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 26

na stronę

Plecaki miejskie Gregory to wszechstronne propozycje dla każdego

Skrupulatnie opracowane plecaki miejskie Gregory to konstrukcje, które cechują się solidnością wykonania i dużą funkcjonalnością. Zapewniają odpowiednią ilość miejsca do spakowania wszystkiego, co może się przydać w czasie codziennego funkcjonowania. Można w nich niezwykle wygodnie przenosić ekwipunek do szkoły, pracy czy na uczelnię. Bardzo dobrze spiszą się także jako uzupełnienie weekendowego stroju, jeśli będziesz potrzebować poręcznego bagażu na spontaniczny wypad ze znajomymi. W modelu o większej pojemności bez trudu zmieścisz bluzę, portfel i butelkę z napojem. Mniejsze rzeczy możesz oddzielić od większych, żeby były wygodniejsze do odnalezienia i dosięgnięcia.

Dla kobiet i mężczyzn plecaki miejskie Gregory

Znany producent Gregory plecaki opracowuje tak, żeby odpowiadały one specyficznym potrzebom użytkowników o różnych preferencjach. Dlatego często ten sam model jest wykonywany w wariancie dedykowanym panom i paniom. Damskie plecaki Gregory są zmodyfikowane w taki sposób, żeby wygodniej spoczywały na kobiecych plecach i równomiernie rozkładały ciężar. Dzięki temu nawet podczas dłuższego noszenia nie są dyskomfortowe i kobiety nie odczuwają nieprzyjemnego ucisku. Żeby jeszcze lepiej zgrać model z własnych ciałem, przewidziano możliwości regulacji. Można zatem dopasować długość pasów naramiennych, obwód pasa piersiowego czy biodrowego (o ile modele są w takowe wyposażone).

Plecaki miejskie Gregory mają optymalną pojemność

Wszystkie miejskie plecaki Gregory zaprojektowano tak, żeby ich pojemność była odpowiednia do tego, by zabierać ze sobą do pracy lub na uczelnię niezbędny ekwipunek. Nawet jeśli konstrukcja będzie całkowicie wypełniona, ciężar zostanie rozłożony równomiernie – jest to zasługa systemu nośnego. Możesz liczyć na wygodę, gdyż uzupełnieniem tego działania jest oddychająca pianka na plecach. Materiał ten powoduje, że cyrkulacja powietrza jest znacznie łatwiejsza, przez co zachowywany jest przyjemny klimat przy skórze, nawet w upalnych warunkach. Często w plecakach, które powstają do codziennego użytkowania znajdują się obok praktycznych kieszonek, również funkcjonalne przegrody. Po rozsunięciu zamka komory głównej, w wielu modelach znaleźć można przegrodę na laptopa. Możesz mieć, że w niej Twój sprzęt będzie doskonale chroniony, i nie uszkodzi się ani przez inne przedmioty, ani przez zagrożenia warunków, w jaskich się znajdzie.

Plecaki miejskie Gregory uporządkują Twój bagaż

Przegroda na laptopa w głównej komorze to nie jedyne rozwiązanie projektantów, które sprawia, że plecaki miejskie Gregory ułatwiająca organizację zawartości. Kieszenie zewnętrzne – zarówno tkaninowe, jak i siatkowe – także dają możliwość zapanowania nad nieładem. Dzięki licznym komorom i kieszonkom gdziekolwiek się udasz zabierzesz ze sobą ekwipunek na cały dzień. W głównej komorze znajdzie się miejsce nie tylko na kurtkę czy książki, ale też wszystkie inne przedmioty, które będziesz pakować do pracy, na uczelnię albo na weekendowy wypad ze znajomymi za miasto. Kieszeń organizacyjna to jedno z rozwiązań, dzięki któremu uporządkowane zostaną mniejsze przedmioty – klucze, dokumenty, portfel czy długopisy. Kieszeń z siateczki z otwartym dostępem umieszczona z boku to doskonałe miejsce na butelkę z wodą i wszystko, do czego chcesz mieć łatwiejszy dostęp.

Na co dzień zabierz ze sobą:

Butelki na napoje Portfel Okulary przeciwsłoneczne Kosmetyczki Power Bank