top

Plecaki miejskie Gregory

Plecaki miejskie Gregory na przygody, które przeżywasz każdego dnia, potrzebujesz w pełni załadowanego plecaka. Ich wygodne i dopracowane systemy nośne zwiększą komfort podejmowanych wędrówek.
24
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę

Plecaki miejskie Gregory to nieodłączny kompan codziennych obowiązków

Ta amerykańska marka outdoorowa jest na rynku już od blisko 50 lat. Jej początki związane są z produkcją wysokiej jakości plecaków górskich. Nie dziwi zatem fakt, że wraz z zaawansowanymi technologiami stosowanymi w plecakach w góry weszły również modele miejskie. Plecaki miejskie Gregory łączą w sobie wysokiej jakości materiały oraz technologiczne rozwiązania stosowane w wyższych i bardziej zaawansowanych modelach wraz z funkcjonalnością, którą docenimy na co dzień. Lekkie modele oscylujące w granicach od kilkunastu do dwudziestu litrów pojemności doskonale sprawdzą się na co dzień – na uczelni, w pracy czy w szkole. Ale z powodzeniem również wykorzystasz je podczas jednodniowych wypadów za miasto, łatwych wędrówek górskich czy wycieczek. Plecaki miejskie Gregory łączą w sobie górski sznyt i miejską elegancję. Są wygodne, wytrzymałe, a Tobie gwarantują wygodę i komfort użytkowania.

Za to docenisz plecaki miejskie Gregory

Pierwszą i najważniejszą zaletą będzie wysoka jakość wykonania, która przekłada się na komfort oraz wytrzymałość plecaka. Uwagę warto zwrócić na zróżnicowane systemy nośne, które wykorzystują plecaki miejskie Gregory. Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest system nośny Vaporspan. Zaprojektowano go z myślą o zapewnieniu maksymalnej wentylacji w czasie aktywności fizycznej, zwłaszcza w upalne dni. Jego konstrukcja opiera się na niezwykle wytrzymałej siateczce, która dystansuje plecy od plecaka. Tym samym zapewniana jest naturalna cyrkulacja powietrze. U dołu umieszczono panel z miękkiej pianki z perforacjami, aby całość oferowała wygodę i optymalnie układała się na naszych plecach, bez względu na naszą budowę. Innym często stosowanym rozwiązaniem jest panel wykonany z oddychającej pianki, w której znajdują się kanały wentylacyjne. Dzięki nim zapewniony jest przepływ powietrza, który minimalizuje ryzyko przegrzania. Plecaki miejskie Gregory wykorzystują materiały, które skutecznie odciągają wilgoć od pleców, pozwalając tym samym zachować niezwykle komfortowe warunki w czasie upałów.

Miejskie modele plecaków charakteryzują się wysoką funkcjonalnością. Mimo, iż są to stosunkowo nieduże modele o małej pojemności to posiadają bardzo przemyślaną konstrukcję. Liczne kieszenie pozwolą C rozlokować najpotrzebniejsze rzecz w zasięgu ręki. W sposób przemyślany i uporządkowany. Od tej pory wszelkie drobiazgi jak lekarstwa, klucze, pendrivy, ładowarki czy portfel będą mieć swoje miejsce w plecaku. Plecaki miejskie Gregory zostały przemyślane tak, by maksymalnie ułatwić Ci ich użytkowanie. Niewątpliwym atutem będzie możliwość bezpiecznego transportu elektroniki, w tym laptopa. W specjalnie do tego przeznaczonej komorze znajduje się specjalne zabezpieczenie w postaci amortyzujących paneli zwiększających ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Gros spośród plecaków miejskich na froncie posiada kieszeń organizacyjną na klucze, dokumenty, notes, portfel, czy długopisy.

Dla kogo polecamy plecaki miejskie Gregory?

Przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę! Wyobraź sobie codzienne funkcjonowanie z wygodnym plecakiem, w którym z łatwością przeniesiesz stos dokumentów, ciężkie książki z biblioteki, czy zakupy zrobione w drodze do domu? Komfort wolnych rąk zamiast dźwigania tobołków, czy toreb! Plecaki miejskie Gregory dadzą Ci pełną swobodę działania! Co więcej świetnie dopasowują się do pleców, a pas biodrowy i piersiowy dbają o odpowiednią stabilizację bagażu. Tym samym biegnąć spóźnionym na tramwaj czy autobus, albo poruszając się na rowerze miejskim Twój plecak nie będzie ograniczać Twoich ruchów! Sprawi, że będziesz czuć się wygodnie i komfortowo. A gdy przyjdzie weekend bez problemu spakujesz się w niego i wyprawisz za miasto, czy nawet w góry. Mimo, iż modele te dedykowane są do miasta to z powodzeniem wykorzystasz je również w szeroko pojętym outdoorze.

Sprawdź oferowane przez nas plecaki miejskie Gregory w sklepie górskim 8a.pl

Jeśli poszukujesz wygodnego i niezawodnego plecaka na co dzień koniecznie zajrzyj do naszego sklepu górskiego 8a.pl! Oferujemy Ci liczne modele outdoorowych plecaków, w tym niezwykle wygodne i trwałe modele marki Gregory! Docenisz je przede wszystkim są świetną jakość oraz wysoką precyzję wykonania.

Na co dzień zabierz ze sobą:

Butelki na napoje Portfel Okulary przeciwsłoneczne Kosmetyczki Power Bank