top

Plecaki miejskie Columbia

Plecaki miejskie Columbia ® wzorowane są na klasycznej kolekcji plecaków górskich. Wykonane z trwałego materiału posłużą na długie lata. Świetnie sprawdzą się jako plecak na co dzień i na jednodniowe wycieczki.

Plecaki miejskie Columbia to świetny kompromis między ceną a jakością

Plecaki tej amerykańskiej marki cechują się wysoką funkcjonalnością oraz wygodą. Wśród licznych modeli plecaków znajdziemy tu również plecaki przeznaczone do miasta o pojemności od kilkunastu do niespełna 30 litrów. Pozwoli to nam spakować bez problemu codzienny bagaż, który zabieramy na uczelnię, do pracy lub do szkoły. Plecaki miejskie Columbia ze względu na świetny kompromis między ceną a jakością są często wybieranymi modelami do szkoły. Zapewniają one wysoki komfort użytkowania oraz wygodę. Szerokie szelki pozwalają na optymalne rozłożenie ciężaru plecaka na ramionach. Ponadczasowy design spodoba się większości użytkowników, a wygodna konstrukcja szybko zaskarbi ich sympatię.

Plecaki miejskie Columbia wykonano z trwałych materiałów

Plecaki miejskie Columbia muszą stawić czoła codziennemu użytkowaniu. Nie dziwi zatem fakt, że plecaki uszyto z solidnego, trwałego materiału, który dodatkowo pokryto warstwą poliuretanową celem zapewnienia wysokich właściwości użytkowych. Tym samym materiał jest odpowiednio przygotowany na opady deszczu. W konstrukcji plecaka wykorzystano również solidne zamki błyskawiczne, a także mocne szwy. Dzięki temu możemy być spokojni że transportowany na co dzień bagaż jest odpowiednio zabezpieczony. Za komfort użytkowania odpowiedzialna jest konstrukcja plecaka. Opiera się ona na solidnych i szerokich pasach ramiennych. Dzięki nim cały ciężar plecaka spoczywa stabilnie na naszych ramionach. W plecakach wykorzystano warstwę amortyzującą, która tłumi wstrząsy i zapobiega odgnieceniom. Elastyczna pianka dopasowuje się do ciała i zapewnia wentylację powietrza. Nasza skóra ma zatem możliwość oddychania, co szczególnie docenimy w upalne, letnie dni.

Uniwersalne plecaki miejskie Columbia, które podbiją Twoje serce

Plecaki miejskie Columbia docenią wszyscy żyjący intensywnie i stawiający czoła różnym wyzwaniom dnia codziennego. Do plecaka spakujesz z powodzeniem sprzęt treningowy, odzież zmienną na zajęcia fitness czy siłownię, laptopa, dokumenty czy ulubioną książkę. W weekendy plecaki posłużą Ci jako wierny kompan wypraw za miasto. Ich wygodna i uniwersalna konstrukcja sprawi, że użytkowanie będzie dla Ciebie czystym komfortem. Główna komora jest zabezpieczona zamknięciem ściąganym troczkiem i klapą z regulowanymi paskami i plastikowymi klamrami zatrzaskowymi. W mniejszych modelach plecak wyposażono w solidny zamek błyskawiczny. Komora plecaka posiada przegrodę z szerokim, wygodnym dostępem. Posłuży ona do przechowywania dokumentów lub komputera. Na zewnątrz zlokalizowane mniejsze kieszonki, które pozwolą Ci schować wszystkie drobiazgi. Podręczne kieszonki umożliwiają szybki dostęp do drobnych przedmiotów jak słuchawki, okulary czy chusteczki, bez konieczności otwierania komory głównej. Od tej pory wszystkie drobiazgi posiadać będą swoje miejsce.

Plecaki miejskie Columbia w sklepie górskim 8a.pl

Zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak i sklepie online znajdziesz szeroki wybór plecaków przeznaczonych do codziennego użytku w mieście. Sprawdzą się one doskonale zarówno jako młodzieżowe plecaki do szkoły jak i modele, które wykorzystasz w pracy czy na uczelni. Stonowane kolory oraz minimalistyczna konstrukcja współgrać będzie dobrze z codziennym outfitem. Plecaki miejskie Columbia są szczególnie chętnie wybierane jako modele szkolne. Zapewniają one wysoki komfort użytkowania oraz wygodę, która przekłada się na bezpieczeństwo i zdrowie naszego kręgosłupa. Plecaki miejskie Columbia wykorzystują te same materiały, z których skonstruowano modele górskie. Tym samym są one niezwykle wytrzymałe na trudy codziennego użytkowania. Z kolei sama marka Columbia istnieje na rynku już od 1938 roku i od lat związana jest z projektowaniem i tworzeniem przemyślanych i funkcjonalnych konstrukcji, które przybliżają nas do życia zgodnego z naturą.

Plecaki miejskie Columbia to doskonała proporcja ceny do jakości. Stąd też modele te często cieszą się szczególnym zainteresowaniem jako plecaki z przeznaczeniem szkolnym. Niewątpliwym ich plusem jest również wygoda, która wiąże się z zastosowanym krojem a także szerokimi pasami ramiennymi. Sprawiają one, że nawet podczas dynamicznych ruchów plecak doskonale przylega do ciała. Dzięki temu nie straszne stają się poranne gonitwy spóźnionych autobusów, czy jazda na czas przez miasto na rowerze.