top

Plecaki miejskie Black Diamond

Plecaki miejskie Black Diamond ® wzorowane są na kolekcji plecaków wspinaczkowych. Łączą w sobie zatem funkcjonalność plecaka górskiego i jego wytrzymałość z miejskim wyglądem i użytecznością.
24
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę

Plecaki miejskie Black Diamond to minimalizm połączony z bezwzględną wygodą

Miejskie linie plecaków outdoorowych cechują się wysoką jakością wykonania przy zastosowaniu niezwykle trwałych materiałów. Możemy zatem być pewni, że w trakcie codziennego użytkowania nasze plecaki są chronione przed potencjalnymi przetarciami. Zwłaszcza w tych najbardziej newralgicznych miejscach jak dno plecaka czy szelki. Plecaki miejskie Black Diamond swoją stylistyką nawiązują do korzeni marki Black Diamond, która powstała w 1957 roku, nie skądinąd jak z wielkiej pasji do wspinania i outdooru. Tym samym wizualnie nawet bardzo przypominają one plecaki wspinaczkowe. Dzieje się tak za sprawą samej konstrukcji jak i patentów stosowanych w plecakach do wspinania – licznych taśm, troków, taśm typu daisy chain i tym podobnych. Nie mniej jednak plecaki te powstały z zamierzeniem wykorzystywania w mieście oraz podczas podmiejskich aktywności.

Niezwykle praktyczne i funkcjonalne plecaki miejskie Black Diamond

Niewątpliwym plusem plecaków do miasta jest możliwość ich wykorzystania również podczas weekendowych wyjazdów. Plecaki miejskie Black Diamond to świetny wybór dla wszystkich poszukujących praktycznego plecaka, który będzie uniwersalny i wielofunkcyjny. Zmieścisz do niego sprzęt na siłownię, ściankę wspinaczkową, dokumenty czy laptopa do pracy. W weekendy natomiast posłuży Ci podczas weekendowych wypadów za miasto. Dzięki plecakowi w komfortowy sposób będziesz mógł się przemieszczać po mieście – czy to na rowerze, czy na piechotę. Ciężar plecaka zostanie równomiernie rozłożony na plecach i ramionach nie powodując przeciążeń. A co najważniejsze pozostawiając Twoje ręce wolne!

Plecaki miejskie Black Diamond uszyto z bardzo solidnego nylonu. Tkanina nie przeciera się, jest odporna na mechaniczne uszkodzenia i bez problemu wytrzyma nawet nieco większe obciążenie. Ryzyko powstania uszkodzeń powierzchniowych również zostaje zminimalizowane. Żeby noszenie bagażu było jak najbardziej wygodne projektanci wykorzystali sprawdzoną, elastyczną piankę EVA. Cechuje się ona niebywałą miękkością, która przekłada się na wygodę użytkowania oraz amortyzację. Ta plastyczna pianka cechująca się fantastycznymi właściwościami oddychającymi znajduje się w tylnej części, przy plecach, oraz w pasach ramiennych. Czyli wszędzie tam, gdzie plecak bezpośrednio przylega do pleców.

Plecaki miejskie Black Diamond to minimalizm połączony z bezwzględną wygodą

W zależności od modelu plecaki miejskie Black Diamond oferują wygodny dostęp do komory głównej. Jest on ograniczony albo za sprawą wygodnej klapy zapinanej na solidną klamrę lub odpornego na uszkodzenia zamka błyskawicznego. Dzięki regulowanym pasom (biodrowemu i piersiowemu), które są zapinane klamrami, cały bagaż stabilnie utrzymuje się na plecach. Ekwipunek jest bardziej ustabilizowany i nie przemieszcza się swobodnie, co nie zaburza rytmu poruszania się, zwłaszcza gdy akurat biegniesz na spóźniony autobus. Plecaki miejskie Black Diamond wyposażono w kieszonki, dzięki którym drobne rzeczy nie będą swobodnie przemieszczały się w komorze głównej. Spakować tam możesz klucze, słuchawki czy czołówkę i bez trudu je odnajdziesz, kiedy będą potrzebne. Modele miejskie wyposażono również w przegrodę z zamkiem, która umożliwia bezpieczny transport laptopa.

Plecaki miejskie Black Diamond w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie sklepu górskiego 8a.pl znajdziesz szeroki wybór modeli miejskich, które wykorzystasz z powodzeniem na co dzień. Sprawdzą się one zarówno do szkoły, na uczelnię, do pracy jak i podczas treningów. Wykonano je z niezwykle wytrzymałych materiałów, które oprą się trudom codziennego użytkowania. Plecaki miejskie Black Diamond dzięki licznym kieszonkom pozwolą zachować porządek w bagażu. Zwłaszcza małe rzeczy znajdą swoje miejsce i od tej pory znajdować się będą w zasięgu naszej ręki. W naszym sklepie górskim znajdziesz wiele modeli plecaków przeznaczonych do użytkowania w mieście. Oferują one bezgraniczną wygodę w połączeniu z zastosowaniem outdoorowych technologii. Te same materiały oraz innowacyjne rozwiązania, które stosowane są w modelach górskich są wykorzystywane również w miejskich plecakach. Dzięki temu na co dzień będziesz mógł się cieszyć górską funkcjonalnością w miejskim wydaniu. Zajrzyj do sklepu 8a.pl i znajdź model idealny dla siebie.