top

Plecaki miejskie Arcteryx

Plecaki miejskie Arcteryx to nowoczesny design i bardzo mocne materiały. Całość doskonale sprawdzi się w czasie codziennego używania. Wybieraj spośród dopracowanych plecaków do miasta i ciesz się wygodą na co dzień.
8
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

Plecaki miejskie Arc’teryx to świetnie rozwiązanie na co dzień

Kanadyjska marka Arc’teryx od lat produkuje niezwykle funkcjonalne akcesoria outdoorowe, które z powodzeniem możesz wykorzystać również w mieście. Plecaki miejskie Arc’teryx oferują bezgraniczną wygodę w połączeniu z zastosowaniem outdoorowych technologii. Te same materiały oraz innowacyjne rozwiązania, które stosowane są w modelach górskich są wykorzystywane również w miejskich plecakach. Stonowana kolorystyka natomiast oraz klasyczny, minimalistyczny krój sprawiają, że plecaki miejskie Arc’teryx wykorzystasz również do eleganckich kreacji. Tym samym gdy nosisz ze sobą do pracy dokumenty, czy komputer warto pomyśleć o wygodnym rozwiązaniu, które odciąży Twoje plecy i zapewni Ci wygodę. Z plecakiem miejskim bez problemu możesz również wybrać się do pracy na rowerze, czy spóźniony podbiec na autobus.

Szybko docenisz funkcjonalność, którą gwarantują Ci plecaki miejskie Arc’teryx

Większość modeli plecaków miejskich ma możliwość transportu w bezpieczny i wygodny sposób laptopa. To jest niewątpliwie jedna z najważniejszych i najbardziej pożądanych cech. Komputer jest osłonięty od reszty bagażu za sprawą specjalnej kieszeni. W środku zlokalizowano również kieszeń z otworem, który pozwala przełożyć przez niego kabel z powerbanka, byś mógł podładować sprzęt nawet podczas transportu. Poza komputerem istnieje także możliwość transportu tableta w przeznaczonej do tego kieszeni. Miłośnicy ładu docenią zapewne kieszeń z organizerem. Można tutaj schować wszystkie niezbędne nam na co dzień utensylia, jak ładowarki, okulary, karty kredytowe, wizytówki czy szereg innych. Od tej pory każda z wymienionych rzeczy będzie znajdować się na swoim miejscu.

Plecaki miejskie Arc’teryx dla najcenniejszych dokumentów, jak paszport, dokumenty czy bilety lotnicze zaprojektował osobną kieszeń z tyłu, do której dostęp mamy jedynie po zdjęciu plecaka. W związku z powyższym podróż zatłoczonym autobusem, metrem, czy wszelkie kolejki nie będą stanowiły zagrożenia dla naszych dokumentów. Na uwagę zasługuje również wygodny system nośny plecaka, który nawet przy maksymalnym załadunku gwarantuje komfort. Plecaki miejskie zostały skonstruowane tak, by odciążyć maksymalnie plecy. Pasy ramieniowe plecaka wypełniono pianką o dwóch gęstościach. Dzięki temu w newralgicznych miejscach elastyczna pianka pochłania ciężar plecaka i amortyzuje wstrząsy. Sporym ułatwieniem, jakie serwuje nam firma Arc’teryx jest w zależności od modelu dostęp do plecaka. Jest on możliwy zarówno z góry, jak i z boku. Dodatkowo nie tylko tradycyjnie, u góry, ale też po jednej ze stron plecaka znajdziemy rączkę umożliwiającą noszenie go jak torbę na laptopa.

Plecaki miejskie Arc’teryx to klasyczny wygląd, prostota i minimalizm...

... które zawsze pozostają w cenie. Mimo zmieniających się trendów stonowane kolory oraz klasyczne kroje pozostają niezmiennie modne. I tak też jest w przypadku miejskich modeli plecaków. Plecaki miejskie Arc’teryx na pozór wyglądające dość skromnie mieszczą w sobie wiele funkcjonalnych rozwiązań. Z powodzeniem oprócz dokumentów, czy laptopa niezbędnego w pracy, czy na studiach zmieścisz tu również drobne zakupy czy dodatkowy ubiór na popołudniowy trening. Plecaki miejskie Arc’teryx wykonano z wysoce wytrzymałej tkaniny syntetycznej. Jest to najczęściej Cordura® albo nylon. W zależności od modelu materiały te są zróżnicowane. Tak by dno plecaka oraz miejsca szczególnie narażone na mechaniczne uszkodzenia były jeszcze lepiej chronione stosuje się gęstszy splot włókien.

Plecaki miejskie Arc’teryx w sklepie górskim 8a.pl

W sklepie górskim 8a.pl znajdziecie szeroki wybór plecaków miejskich, w tym bardzo wygodne i przemyślane plecaki kultowej outdoorowej marki Arc’teryx. Zapewniają one maksymalną wygodę Tobie, natomiast Twojemu bagażowi stabilizację i bezpieczeństwo w trakcie transportu. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla delikatnej elektroniki, którą ze sobą przenosisz. Od tej pory Twój komputer, czy tablet będzie w odpowiedni sposób zabezpieczony. Klasyczny wygląd jak i kolorystyka plecaków sprawi, że bez problemu wykorzystasz je zarówno do bardziej sportowych jak i eleganckich stylizacji. Plecaki miejskie Arc’teryx z całą pewnością podbiją Twoje serce! Zajrzyj do naszego sklepu stacjonarnego lub online i wybierz idealny dla siebie model, który sprosta Twoim oczekiwaniom.