top

Plecaki biegowe Columbia

Plecaki biegowe Columbia ® to lekki, wytrzymały i doskonale dopasowany do sylwetki plecak z licznymi kieszonkami, które pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru bagażu. Konstrukcja pasków pozwala na maksymalną wentylację.
0
produkty
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.

Plecaki biegowe Columbia to twój kompan podczas zawodów i treningów biegowych

Znana w środowisku górskim amerykańska marka Columbia już od ponad 70 lat szyje wysoce funkcjonalną odzież oraz wyposażenie górskie. W ich kolekcji znajdziemy również wygodne i przemyślane plecaki biegowe. Plecaki biegowe Columbia świetnie spiszą się zarówno podczas treningów biegowych jak i w trakcie zawodów. Idealne dopasowanie sprawia, że plecak nie przemieszcza się w trakcie aktywności fizycznej. Zawartość naszego bagażu jest w odpowiedni sposób zabezpieczona i ustabilizowana. A my zyskujemy niezbędny na górskich szlakach balans. To, za co niewątpliwie docenisz plecaki biegowe Columbia to przede wszystkim ich wysoka funkcjonalność, wygoda ale także wytrzymałe materiały z których są wykonane. Materiały te są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym przetarcia wynikające z wieloletniego użytkowania. Pozytywnie zaskoczy Cię także ilość oraz rozmieszczenie kieszeni, w których przechowasz niezbędny w trakcie treningu czy zawodów sprzęt. Solidne troki natomiast pozwolą przytroczyć to, co nie zmieści się komorze głównej.

Plecaki biegowe Columbia w formie wygodnej kamizelki biegowej

Plecaki biegowe wykorzystujące krój kamizelki pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie całości do pleców. Sprawiają że nasz trening staje się jeszcze bardziej efektywny. Plecaki biegowe Columbia dzięki swojej konstrukcji, a także wykorzystaniu szerokich pasów ramiennych nie ograniczają naszych ruchów i wspierają naszą swobodę. Dzięki temu nie odczuwamy dyskomfortu z noszenia plecaka podczas dynamicznych ruchów. Podobnie jak nie odczuwamy przemieszczania się w komorze głównej bagażu jego zawartości dzięki odpowiedniej stabilizacji. Kamizelki biegowe Columbia zostały skrojone z myślą o miłośnikach biegów trailowych, którzy chcą zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy. Mowa tu przede wszystkim o nawodnieniu, żelach energetycznych, kurtce przeciwdeszczowej, czołówce, czy mapie. Ale dzięki swojej uniwersalności oraz wygodzie plecaki te wykorzystasz również podczas pieszych wędrówek górskich.

Plecaki biegowe Columbia docenisz za niską wagę. Producenci zdecydowali się na maksymalne uszczuplenie modeli biegowych nie rezygnując jednak z ich funkcjonalności. Dalej możesz się zatem cieszyć wysoką wygodą oraz dużą liczbą kieszeni przy wyjątkowo niskiej wadze całości. Na uwagę zasługuje także wyjątkowo dobre dopasowanie, które zawdzięczamy specjalnej konstrukcji oraz trwałym i rozciągliwym materiałom. Jednocześnie zastosowany tutaj poliester oddycha więc wilgoć z okolic pleców zostanie momentalnie przetransportowana do kolejnych warstw. Zastosowanie syntetycznych materiałów i trwałego splotu włókien skutkuje tym, że plecaki biegowe Columbia cechują się wysoką wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia. Newralgiczne miejsca, które pracują w trakcie biegu wykonane zostały z mieszanki poliestru oraz rozciągliwego elastanu. Oparte na konstrukcji typu 4-way-stretch pozwalają zachować maksymalną swobodę ruchów niezbędną do efektywnego poruszania się na szlaku. Elementy komory oraz wszystkie troki wykonano z kolei z ultra wytrzymałego nylonu ripstop.

Funkcjonalność, jaką gwarantują Ci plecaki biegowe Columbia

Za sprawą licznych kieszeni będziesz mógł w wygodny i łatwy sposób rozlokować wszystkie biegowe utensylia. Odpowiednie wyważenie całości z kolei rzutować będzie na Twoją wygodę w trakcie biegu oraz zachowanie odpowiedniego balansu. Pojemność plecaków do biegania sprawi, że zmieścisz tutaj niezbędny ekwipunek w postaci kurtki przeciwdeszczowej, wody czy izotoniku, batonów energetycznych, telefonu czy dokumentów. Plecaki biegowe Columbia wyposażono w obszerną komorę główną zapinaną solidnym zamkiem błyskawicznym, w której wnętrzu znajduje się kieszonka na cenne przedmioty. Plecaki biegowe są kompatybilne z systemami hydracyjnymi. Istnieje możliwość montażu bukłaka na wodę o maksymalnej pojemności 3 litrów, tak byś w trakcie biegu mógł łatwo nawadniać organizm.

Modele biegowe w sklepie górskim 8a.pl

Zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak i sklepie online znajdziecie szeroki wybór plecaków do biegania. Plecaki biegowe Columbia idealnie spiszą się, gdy dynamicznie przemierzasz szlak przygotowując się do startu w zawodach lub po prostu dbasz o swoją kondycję. Są doskonałym partnerem wspólnych treningów i startów w zawodach zarówno dla zaawansowanych biegaczy górskich jak i adeptów tego sportu. Elastyczna konstrukcja plecaków biegowych pozwoli zmieścić cały niezbędny ekwipunek. Pasy kompresyjne z kolei zadbają o stabilizację ekwipunku oraz jego bezpieczeństwo podczas wykonywanych przez Ciebie dynamicznych ruchów.