Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Plecak turystyczny Pacsafe Vibe 28 - jet black

Cena promocyjna 424,92 zł Cena regularna 499,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Plecak turystyczny Pacsafe Vibe 28 to model, którego konstrukcja ma za zadnie pomóc użytkownikowi zabezpieczyć się przed ewentualną kradzieżą. Wyposażony został w liczne rozwiązania, które utrudniają złodziejowi dostęp do zabieranego bagażu. Dzięki temu bezpieczniej pokonujesz miejskie ulice podczas turystycznych wypadów.

Górna kieszonka plecaka Pacsafe Vibe 28 korzysta z technologii RFIDsafe™, która zabezpiecza przed kradzieżą danych kart bankowych. Model ten posiada także blokadę zamków, dzięki czemu złodziej z łatwością nie uzyska dostępu do komory głównej. Całość wykonana jest przy tym z wytrzymałych materiałów, dając szansę na cieszenie się funkcjonalnością modelu w trakcie kolejnych wypadów.

Plecak turystyczny Pacsafe Vibe 28 wykorzystuje liczne rozwiązania konstrukcyjne, które pomagają zapobiec kradzieży. Projektanci stworzyli model z zastosowaniem specjalnego wzmocnienia w postaci stalowej siateczki, która znajduje się pomiędzy warstwami materiału. Rozwiązanie to nosi nazwę eXomesh i ma za zadanie uniemożliwić przecięcie frontu plecaka. Stalowe wzmocniona zastosowano także w pasach ramiennych. Całość została tak zaprojektowana, aby maksymalnie utrudnić złodziejowi możliwość dostania się do wnętrza modelu i przywłaszczenia jego zawartości. Oprócz powyższych technologii, plecak korzysta także z sytemu Roobar™ V. Chroni on przed niepożądanym otwarciem suwaków modelu poprzez umożliwienie ich spięcia. Technologią wspierającą to rozwiązanie jest Interlocking Zip®, bazująca na neodymowych magnesach silnie łączących zamki. Ułatwia ona ich późniejsze pełne zablokowanie poprzez zastosowanie wspomnianego Roobar™ V.

Wnętrze plecaka Pacsafe Vibe 28 posiada komorę główna z pasami kompresyjnymi, idealną na schowanie potrzebnych podczas wyjazdu elementów garderoby. W drugiej części komory przewidziano miejsce na przegrodę na laptopa o przekątnej 15’’. Nie musisz więc zabierać dedykowanej torby na tego typu sprzęt. Wewnątrz modelu znajdują się również trzy kieszonki, umożliwiające przemyślane rozmieszczenie elementów bagażu. Dzięki nim łatwiej o utrzymanie porządku w środku plecaka. W górnej części całości znajduje się także kieszonka wykonana w technologii RFIDsafe™. Chroni ona przed kradzieżą danych kart bankomatowych wykonaną za pomocą specjalnych urządzeń skanujących. Dzięki elastycznej kieszonce z boku modelu możliwy jest także wygodny transport butelki z wodą. Dodatkowo w celu zapewnienia optymalnej stabilności bagażu na plecach model ten posiada wygodny pas biodrowy i piersiowy.

Plecak turystyczny Pacsafe Vibe 28 pomoże swojemu użytkownikowi zabezpieczyć się przed kradzieżą jego zawartości. Specjalna konstrukcja ochroni przed przywłaszczeniem przez niepożądane osoby zarówno rzeczy materialnych, jak i poufnych danych kart bankomatowych.

Pacsafe Vibe 28 najważniejsze cechy:
 • Materiał eXomesh wzmocniony stalową siateczką zwiększa ochronę przed kradzieżą poprzez rozcięcie plecaka;
 • Regulowane pasy nośne zostały wykonane w technologii Carrysafe®, co zwiększa ochronę przed przecięciem dzięki dwóm żyłom ze stali nierdzewnej;
 • RFIDsafe™ chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową przed kradzieżą danych lub pieniędzy;
 • Suwaki *Interlocking Zip®*posiadają magnesy neodymowe, które łączą ze sobą suwadła chroniąc przed ich rozsuwaniem;
  Roobar™ dodatkowe zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem zamka umożliwia przypięcie dodatkowej kłódki;
 • Blokada PopNLock na jednej z szelek to wytrzymały metalowy bolec wsuwany w obracane pokrętło zabezpieczające pas przed przypadkowym wypięciem;
 • Pasy ramienne plecaka są wygodne i posiadają dobry stopień wentylacji;
 • Pas biodrowy i piersiowy z klamrą zwiększa stabilność plecaka;
 • W głównej komorze znajduje się kieszeń na laptop 15’;
 • Pasy kompresyjne wewnątrz plecaka;
 • Przednia zapinana kieszeń;
 • Zapinana kieszeń w górnej części plecaka wykorzystująca technologię RFIDsafe™;
 • Boczne kieszonka z rozciągliwego materiału;
 • Trzy wewnętrzne kieszenie;
 • Możliwość odpięcia jednej z szelek;
 • Klip umożliwiający wpięcie portfela czy kluczy, co zwiększa ochronę przed ich zgubieniem;
 • Uchwyt do przenoszenia na wierzchu plecaka;
Roobar™ V – to system blokowania zamków, który chroni przed ich przypadkowym lub celowym otwarciem. Pozwala on na spięcie ze sobą wszystkich suwadeł, a także dodatkowe zabezpieczenie ich kłódką. Dzięki temu o wiele łatwiej uchronić się przed złodziejami, co w trakcie podróży jest niezwykle ważne. Dodatkowo system jest wspierany przez Interlocking Zip®, czyli niewielkie, ale bardzo silne magnesy neodymowe spinające ze sobą suwadła zamków błyskawicznych. Idealnie współpracuje to z technologią Roobar™ V, co ostatecznie zwiększa ochronę przed złodziejami.
Wymiary usztywnienia: ok. 48 x 31 cm
Wymiary całkowite: ok. 50 x 31 x 13 cm
Specyfikacja techniczna:
Pojemność bazowa (litry)
28
28
Pojemność pełna (litry)
odpowiada bazowej
odpowiada bazowej
Waga
ok. 933 g
ok. 933 g
Materiał
100% Nylon
100% Nylon
Dostęp
Od góry
Od góry
Ilość komór
1
1
Dopasowanie
Unisex
Unisex

Plecak turystyczny Pacsafe Vibe 28 - jet black - opinie klientów

0.0
0 opinie