Plecak turystyczny Gregory Miwok 32 - flame black

428,99 zł 549,99 zł
22% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Plecak turystyczny Gregory Miwok 32 to wszechstronna turystyczna konstrukcja, która znajdzie uznanie wśród miłośników wielu sportowych aktywności. Z plecakiem tym będziesz mógł przemierzać górskie szlaki, przemieszczać się po trudniejszym terenie leśnym, a także bez obaw o stabilność, używać go podczas rowerowych przejażdżek. Wszystko to przy zachowaniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza wokół pleców i odpowiedniej wygodzie.

Trekkingowy plecak Miwok 32 stworzony jest w oparciu o system nośny BioSync. System ten jest autorskim pomysłem marki Gregory. Projektanci postawili w tym systemie na zapewnienie maksymalnej stabilności i równomiernego rozłożenia wagi pakunku. System ten wyeliminował również dodatkowe ruchome części zyskując tym samym ultralekką wagę. Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom użytkownicy plecaka mimo kilkugodzinnej wędrówki w trudnym terenie nie poczują dużego dyskomfortu. Plecak jest również w pełni zintegrowany z systemem nawadniającym 3D Hydro.

Plecak Miwok 32 ma budowę pozwalającą na skompresowanie rozmiarów plecaka w przypadku niewykorzystania całej jego pojemności. Jest on również wyposażony w szereg kieszeni, z których skorzystasz bez konieczności zdejmowania plecaka i przekopywania całej jego zawartości. Klucze do mieszkania, karty i dokumenty schowasz do kieszeni zamykanej na suwak.. Wybierając się z plecakiem Miwok 32 w góry na pewno przyda Ci się możliwość przymocowania kijków trekkingowych na czas, gdy ich nie używasz. W letnie słoneczne dni niejednokrotnie skorzystasz z systemu Sunglass QuickStow, który pozwala nosić okulary na pasie ramiennym bez obawy o ich zarysowanie czy przypadkowe zagubienie.

Trekkingowy i turystyczny plecak Gregory Miwok 32 to doskonałe uniwersalne rozwiązanie dla aktywnych użytkowników, którzy podejmując zróżnicowane sportowe wyzwania pragną zachowania maksymalnego komfortu.

Plecak Gregory Miwok 32 – najważniejsze cechy:

Plecak sprawdza się w wypadach górskich i terenowych;
System nośny BioSync;
Zintegrowany z systemem nawadniającym Gregory 3D Hydro;
Sunglass QuickStow – łatwe i sprawne mocowanie okularów;
Przednia kieszeń z miękką wyściółką w środku;
Przednie i boczne kieszenie wykonane ze sprężystego materiału;
Możliwość mocowana kijków trekkingowych;
Kieszeń wewnętrzna na suwak z haczykiem na klucze;
Paski boczne redukujące wielkość plecaka;
Klamra w pasie piersiowym, z gwizdkiem.

Biosync to system nośny opracowany przez markę Gregory z myślą o bardzo lekkich plecakach sportowych. Optymalnie sprawdza się podczas biegania, jazdy na rowerze, jazdy nartach, a także podczas wspinaczki. W systemie nośnym wyeliminowano dodatkowe ruchome części, dzięki czemu całość jest bardziej zwarta i zapewnia większą stabilność ładunku. Pasy ramienne oraz biodrowy zostały zamocowane za pomocą elastycznych łączników wykonanych z syntetycznego materiału. Dzięki temu całość doskonale dopasowuje się do sylwetki podczas dynamicznych aktywności, jednocześnie zapewniając odpowiednie rozłożenie obciążenia. Bieganie, skakanie czy wspinaczka nigdy jeszcze nie były tak komfortowe. Plecaki z systemem Biosync tworzą z użytkownikiem jedną całość, dzięki czemu może się on całkowicie skupić na podejmowanym wyzwaniu. Zastosowanie perforowanej pianki pozwala na sprawne odprowadzanie wilgoci podczas maksymalnego wysiłku.
Specyfikacja techniczna:
Pojemność bazowa (litry) 32
Pojemność pełna (litry) odpowiada bazowej
Materiał 210D Honeycomb Cryptorip HD Nylon (korpus), 420D nylon o wysokiej gęstości (podstawa), 135D poliester z 50% recyklingu (podszewka), perforowana pianka CLPE (szelki naramienne/pas biodrowy/część lędźwiowa)
Dostęp od góry
Ilość komór 1
Dopasowanie męski
Regulacja systemu nie

Plecak turystyczny Gregory Miwok 32 - flame black - opinie klientów

0.0
0 opinie