Plecak lawinowy Black Diamond JetForce Tour 26L - black

3 607,18 zł 4 399,00 zł
18% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Plecak lawinowy Black Diamond JetForce Tour 26L jest konstrukcją, która zainteresuje każdego fana górskich wyjazdów na skitoury czy freeride’y, który chce jak najlepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo. W wymagających, śnieżnych warunkach ten model Cię nie zawiedzie, a w kluczowym momencie, może nawet uratować życie.

Nawet najlepszy sprzęt i wieloletnie doświadczenie nie są stuprocentową gwarancją bezpiecznych działań. Jeśli chodzi o własne życie, nie warto iść na żadne kompromisy. Podczas lawiny nawet kilka sekund może się okazać kluczowych i zadecydować o ludzkim losie.

Plecak lawinowy Black Diamond JetForce Tour 26L to konstrukcja, która została opracowana tak, by jak najlepiej współpracowała z ciałem zarówno w czasie dynamicznych zjazdów, jak i energicznych podejść. System wypełniania poduszki Alpride E1 zasilany jest akumulatorem we wnętrzu plecaka. Wykorzystane kondensatory elektrolityczne opracowano, mając na uwadze uzyskanie jak największej pojemności elektrycznej. System jest ładowany jest w stosunkowo krótkim czasie przez USB i wspierany dwoma bateriami AA. Poziom naładowania wskazuje dioda, więc możesz na bieżąco kontrolować wskaźnik. Istotną zaletą zastosowanego rozwiązania jest możliwość wyboru pasa ramiennego, w którym położona będzie rączka aktywacyjna. W razie konieczności inicjacja działania będzie instynktowna i natychmiastowa, gdyż wygodna zarówno dla osoby praworęcznej, jak i leworęcznej. System daje możliwość wielokrotnego nadmuchiwania poduszki i umożliwia np. przećwiczenie uruchamiania.

Plecak Black Diamond JetForce Tour 26L nie waży bardzo dużo i jest funkcjonalny. Przydatne w czasie wypraw są kieszenie, z pomocą których uporządkujesz ekwipunek. Jedna znajduje się na pasie biodrowym, a dwie przy komorze głównej. Dodatkowymi udogodnieniami są chowany pasek ułatwiający diagonalne przytroczenie nart i pętle do wpięcia karabinków czy dodatkowych elementów wyposażenia. Problematycznie nie będzie również dopięcie kasku. Długie przemierzanie tras będzie znacznie wygodniejsze, jeśli zaopatrzysz się w system hydracyjny. Jego wygodne ulokowanie umożliwi specjalnie przewidziana konstrukcja pasów plecaka. Kieszeń, w której nie będzie umieszczona rączka aktywacyjna, będzie bowiem kompatybilna z systemem hydracyjnym. Pojemność 26 l pozwoli na umieszczenie w plecaku wszystkich najważniejszych części ekwipunku.

Lawinowy plecak Black Diamond JetForce Tour 26L to konstrukcja, która wygodnie ułoży się na Twoich plecach i łatwo dopasuje do indywidualnej budowy ciała. W modelu znalazła się specjalna komora na lawinowe ABC i liczne elementy pozwalające na jak najlepsze ustabilizowanie całości. Zapinając wygodny pas biodrowy i dodatkową taśmę, zmniejszysz ryzyko przesuwania się plecaka i unikniesz jego utraty przy ewentualnym gwałtownym przysypaniu. Regulacji podlega zarówno obwód pasa biodrowego, jak i długość pasów ramiennych i paska piersiowego. Wygodny uchwyt w górnej części przyda się przy przenoszeniu plecaka i ułatwi jego transportowanie.

Plecak lawinowy Black Diamond JetForce Tour 26L podniesie poziom bezpieczeństwa rozmaitych wypraw.

Black Diamond JetForce Tour 26L najważniejsze cechy:

 • Wykonany z wytrzymałych materiałów, gwarantujących wysoką niezawodność;
 • Unowocześniony system lawinowy Alpride E1 pozwala na wielokrotne nadmuchiwanie poduszki lawinowej;
 • Konstrukcja dobrze układająca się na sylwetce;
 • Pasy ramienne umożliwiające optymalne dopasowanie plecaka do sylwetki;
 • Regulowany pas piersiowy;
 • Pasy do mocowania nart;
 • Komora główna z wygodnym dostępem od przodu;
 • Kieszonka na regulowanym pasie biodrowym;
 • Wewnętrzna kieszeń organizacyjna;
 • Kieszeń na lawinowy system ratunkowy;
 • Możliwość zastosowania z systemem hydracyjnym;
 • Wskaźnik poziomu naładowania;
 • Uchwyt do przenoszenia plecaka umieszczony u góry.
Alpride E1 to specjalny system lawinowy opracowany przez firmę Black Diamond we współpracy z ekspertem w dziedzinie sprzętu lawinowego – marką PIEPS. Całość zdecydowanie ułatwia i przyspiesza poszukiwanie poszkodowanej osoby, a w wielu przypadkach pozwala uniknąć zasypania, znacznie zwiększając bezpieczeństwo poruszania się w terenie, na którym panuje większe ryzyko powstawania lawin. System wypełniania poduszki zasilany jest akumulatorem we wnętrzu plecaka. Wykorzystane kondensatory elektrolityczne opracowano, mając na uwadze uzyskanie jak największej pojemności elektrycznej. Po użyciu systemu należy odpowiednio złożyć poduszkę oraz sprawdzić stan naładowania baterii, aby plecak był gotowy do kolejnego użycia.
Specyfikacja techniczna:
Pojemność bazowa (litry) 26
Pojemność pełna (litry) odpowiada bazowej
Materiał 210D Nylon
Dostęp Od przodu
Ilość komór 1
Dopasowanie Unisex

Plecak lawinowy Black Diamond JetForce Tour 26L - black - opinie klientów

0.0
0 opinie