Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Plecak Fjord Nansen Meloy 25 - spring power/graphite

Cena promocyjna 159,92 zł Cena regularna 199,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Fjord Nansen Meloy 25 to świetny plecak o średniej pojemności, który idealnie łączy cechy niedużego plecaka turystycznego z niektórymi rozwiązaniami kojarzonymi gównie z modelami miejskimi, dzięki czemu zapewnia wysoką wszechstronność w każdych warunkach.

Kolejny udany model plecaka przeznaczony dla osób, które nie mają potrzeby zaopatrywać się w specjalistyczny plecak przeznaczony do turystyki oraz osobny model do użytkowania na co dzień. Plecak Fjord Nansen Meloy 25 doskonale łączy w sobie cechy użytkowe, które pozwalają wygodnie korzystać z niego podczas codziennych dojazdów do pracy i szkoły, jak i zabrać wszystkie niezbędne rzeczy na jednodniową wycieczkę na szlak.

Całość oparto o stosunkowo prosty system nośny. Zastosowanie w nim jednak dość szerokich i miękkich pasów ramiennych pozwoliło zapewnić wysoki stopień komfortu podczas wędrówki. Wyposażono go również w pas piersiowy oraz biodrowy, które przydają się do stabilizowania całości, szczególnie kiedy plecak jest całkowicie wypełniony bagażem.

Plecak wycieczkowy Fjord Nansen Meloy 25 posiada jedną komorę. Dysponuje ona całkiem sporą przestrzenią, dzięki czemu umieszczono w niej osobną przegrodę na bukłak, co w połączeniu z wyjściem na wężyk sprawia, że bez trudu zastosujemy w plecaku większość systemów nawadniających. Całość jest dostępna od góry dzięki szeroko otwieranemu zamkowi.

Sporą kieszeń z zamkiem umieszczono na przednim panelu. Wewnątrz znajdują się mniejsze przegródki (w tym jedna na zamek), idealne do wykorzystania na telefon czy dokumenty. Funkcjonalności dopełnia niewielki karabinek z tworzywa pozwalający przypiąć klucze, aby się przypadkowo nie zawieruszyły między innymi rzeczami.

Niezwykła wszechstronność plecaka Fjord Nansen Meloy 25 bierze się nie tylko z odpowiedniego rozmieszczenia komór i kieszeni wewnątrz plecak, ale także elementów które są dostępne z zewnątrz. Każdy miłośnik wędrówek po szlakach z pewnością doceni możliwość łatwego przymocowania kijów trekkingowych. Ponadto na przednim panelu umieszczono dość sporą otwartą kieszeń, która bez problemu pomieści np. mapy. Funkcjonalne dodatki znajdują się również po bokach plecaka Za pomocą znajdujących się tam troków z łatwością dopasujemy rozmiar plecaka do przenoszonych w danej chwili rzeczy. Umożliwią one również przyczepienie dodatkowego sprzętu, który nie zmieści się już do środka. Całości dopełniają przydatne siatkowe kieszonki z błyskawicznym dostępem.

Plecak Fjord Nansen Meloy 25 to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby rozglądającej się za możliwie wszechstronnym modelem, który zagwarantuje wygodę użytkowania zarówno na szlaku, jak i w mieście.

Najważniejsze cechy:
  • Wytrzymały materiał zewnętrzny;
  • Wygodne szelki;
  • Pas piersiowy i biodrowy;
  • Pojemna komora główna z przegrodą na bukłak systemu nawadniającego;
  • Duża kieszeń z miejscem na klucze i dodatkowymi przegródkami;
  • Spora otwarta kieszeń na przednim panelu;
  • Pasy kompresyjne po bokach;
  • Siatkowe kieszenie umieszczone z boków plecaka;
  • Trok do przymocowania kijów trekkingowych;
  • Uchwyt do przenoszenia w ręce;

Wymiary: 43 cm x 29 cm x 14 cm
Specyfikacja techniczna:
Pojemność bazowa (litry)
25
25
Pojemność pełna (litry)
odpowiada bazowej
odpowiada bazowej
Waga
---
---
Materiał
---
---
Dostęp
Od góry
Od góry
Ilość komór
1
1
Dopasowanie
Unisex
Unisex
Regulacja systemu
---
---

Plecak Fjord Nansen Meloy 25 - spring power/graphite - opinie klientów

0.0
0 opinie