Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Plecak dla pań Thule Capstone 50 - deep teal

Cena promocyjna 591,99 zł Cena regularna 739,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Plecak dla pań Thule Capstone 50 to nieco większa wersja wszechstronnego plecaka, która świetnie sprawdza się w czasie kilkudniowych wypadów na szlak. Optymalne dostosowanie do damskiej sylwetki przekłada się na maksymalną wygodę noszenia.

Nowoczesny plecak turystyczny opracowany z myślą o wszystkich miłośniczkach wędrówek. Optymalnie zaprojektowana konstrukcja świetnie łączy w sobie wygodę, wentylację oraz bardzo dobrą organizację poszczególnych kieszeni i przegród. Wszystko to przy jednoczesnym utrzymaniu stosunkowo dużej ładowności i łatwego dostępu do przenoszonych rzeczy.

Damskie plecak turystyczny Thule Capstone 50 posiada specjalnie zmodyfikowany system nośny, który idealnie dopasowuje się do potrzeb damskiej sylwetki. Zmieniono długość całego systemu, a także wyprofilowanie szelek czy pasa biodrowego. Wszystkie te zmiany sprawiają, że plecak idealnie leży i oferuje paniom maksymalną wygodę marszu. Podobnie jak w wersji męskiej, także tutaj wysokość wpięcia pasów ramiennych można regulować dzięki zastosowaniu systemu MicroAdjust, który pozwala na ich podwyższenie lub obniżenie. Pomaga to w odpowiednim rozłożeniu obciążenia pomiędzy pas biodrowy i pasy ramienne. Dodatkowo panel stykający się bezpośrednio z plecami wykonano z naprężonej siateczki, przez co udało się uzyskać zwiększony przepływ powietrza, a w konsekwencji bardzo dobrą wentylację.

Plecak dla pań Thule Capstone 50 posiada pojemną komorę główną, do której można dostać się zarówno od góry, jak i od dołu. Znacznie ułatwia to szybki dostęp do niezbędnych rzeczy w czasie biwakowania. Plecak został przystosowany do wykorzystania w nim systemu nawadniającego – możliwe jest łatwe wyprowadzenie rurki na zewnątrz i przyczepienie jej do pasa ramiennego. Od góry całość jest zamykana klapą, w której umieszczono kieszeń z zamkiem na drobniejsze przedmioty. Aby optymalnie dopasować plecak do przenoszonego ładunku, po bokach oraz od dołu zastosowano pasy kompresyjne. Dzięki nim można go lepiej ustabilizować, kiedy plecak jest tylko częściowo wypełniony.

Świetnie wentylowany damski plecak trekkingowy Thule Capstone 50 posiada również liczne schowki zewnętrze. Dwie boczne kieszenie siatkowe to optymalne miejsce na butelki z wodą lub drobną przekąskę, gdzie będą łatwo dostępne. Na przednim panelu umieszczono kieszeń na większe rzeczy, takie jak kurtka przeciwdeszczowa czy cieplejsza bluza. W dolnej części plecaka znajduje się niewielki schowek zamykany suwakiem, który mieści pokrowiec przeciwdeszczowy. Pomoże on uchronić bagaż przed przemoczeniem w czasie pogorszenia pogody.

W plecaku wykorzystano skrupulatnie każdą przestrzeń, w tym pas biodrowy. Znajduje się na nim nieduża kieszeń z zamkiem, która pomieści np. kompas. Z drugiej strony umieszczono specjalne gniazdo systemu VersaClick. Pozwala on na łatwe przypięcie dodatkowych modułów. Wraz z plecakiem dostarczany jest model umożliwiający wygodne przytroczenie kijów trekkingowych, kiedy nie są akurat używane. Dodatkowo można dokupić również inne moduły.

Plecak trekkingowy dla pań Thule Capstone 50 charakteryzuje się świetną konstrukcją i wysokim stopniem wygody. Optymalny wybór na dłuższe wycieczki po górskich szlakach.

Thule Capstone 50 najważniejsze cechy:
 • Optymalnie dopasowany do damskiej sylwetki system nośny;
 • Regulacja wysokości wpięcia szelek MicroAdjust (zakres ok. 10 cm);
 • Specjalny panel stykający się z plecami wykonany z siatki zapewnia lepszą wentylację;
 • Wygodne pasy ramienne;
 • Zapewniające stabilność pas biodrowy i piersiowy;
 • Duża komora główna z dostępem od góry i od dołu plecaka;
 • Dwie boczne kieszenie siatkowe idealne na butelki z wodą;
 • Duża elastyczna kieszeń na przednim panelu;
 • Kieszeń z zamkiem w klapie;
 • Kieszeń z suwakiem na pasie biodrowym;
 • Specjalne gniazdo na akcesoria VersaClick na pasie biodrowym (w zestawie mocowanie na kijki trekkingowe, pozostałe dostępne osobno);
 • Boczne i dolne pasy kompresyjne do stabilizacji bagażu;
 • Specjalne miejsca do wpinania karabinków ułatwiające troczenie dodatkowego sprzętu;
 • Załączony pokrowiec przeciwdeszczowy;
Wymiary: ok. 50 (+10) x 33 x 24 cm.
Specyfikacja techniczna:
Pojemność bazowa (litry)
50
50
Pojemność pełna (litry)
odpowiada bazowej
odpowiada bazowej
Waga
ok. 1475 g
ok. 1475 g
Materiał
Nylon Robic 210D, nylon 420D
Nylon Robic 210D, nylon 420D
Dostęp
Od góry i od dołu/przodu
Od góry i od dołu/przodu
Ilość komór
1
1
Dopasowanie
Damski
Damski
Regulacja systemu
Płynna (MicroAdjust)
Płynna (MicroAdjust)

Plecak dla pań Thule Capstone 50 - deep teal - opinie klientów

0.0
0 opinie