top

Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 40 - granite melange

611,99 zł 679,99 zł
10% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 40 doskonale zabezpieczy wszystkie przenoszone przez Ciebie przedmioty i zagwarantuje bezpieczeństwo. Wszystko to za sprawą nowoczesnych rozwiązań. Żaden złodziej nie będzie w stanie im podołać.

Ten model renomowanej marki Pacsafe zwiększy komfort podczas niejednej wycieczki. Może być wykorzystany również w roli torby turystycznej. System nośny podlega regulacji, więc całość bez trudu dostosujesz do swoich wymagań.

Główną zaletą torby jest obszerna komora, do której dostęp jest wygodny, a organizacja przenoszonych przedmiotów łatwa. Jednak torba w trakcie dłuższej podróży może być wyjątkowo uciążliwa w noszeni. Dlatego projektanci Pacsafe zaprojektowali ten hybrydowy model tak, by posiadał on możliwość noszenia go jako plecak, a jednocześnie zachowywał przestrzeń torby podróżnej. Sprawia to, że Pacsafe Vibe 40 sprawdzi się zarówno w trakcie dalszych i bliższych wypraw umożliwiając intuicyjną organizację wszelkich zabieranych ze sobą przedmiotów. W jego wnętrzu znajduje się miejsce na laptop 15'', a także odzież, dokumenty, buty oraz wszelkie inne rzeczy niezbędne podczas podróży. Komora w swoim wnętrzu posiada specjalny regulowany pas z klamrą, który zabezpieczy przenoszone rzeczy przed niepożądanym przesuwaniem się. Zwiększy to stabilność plecaka, co przełoży się na wzrost komfortu w trakcie każdej aktywności. Przedni panel został wyposażony w technologię antykradzieżową RFIDsafe™, która chroni przed zbliżeniowym przejęciem danych z kart płatniczych oraz dokumentów.

W celu ochrony plecaka Pacsafe Vibe 40 przed fizyczną ingerencją złodziei wyposażono ten model w technologię eXomesh. Polega ona na wykorzystaniu wytrzymałej stalowej siatki znajdującej się na froncie oraz bokach plecaka, co utrudnia jego przecięcie przez potencjalnego złodzieja. Podobne rozwiązanie zastosowano także w ramionach nośnych, w których wnętrzu znajdują się po dwie stalowe linki. W celu zwiększenia stabilności poruszania się z plecakiem można skorzystać z pasów biodrowego oraz piersiowego, których regulacja pozwoli na wygodne dopasowanie do własnych potrzeb. Jeden z pasów ramiennych zakończony jest blokadą klamry PopNLock, który umożliwia przypięcie plecaka do różnych elementów, co utrudni wyrwanie go przez złodzieja i ucieczkę z naszym bagażem. W wypadku chęci skorzystania z funkcjonalności torby wystarczy pasy nośne oraz stabilizacyjne schować pod tylny panel, a całość przenosić za pomocą wygodnego uchwytu. Zamek błyskawiczny plecaka Pacsafe Vibe 40 zabezpieczany przed otwarciem jest za pomocą technologii Roobar™ V. Polega ona na możliwości wpięcia suwadeł oraz zamknięcia ich specjalną zapadką. Rozwiązanie to jest kompatybilne z kłódkami Pacsafe, co umożliwi zabezpieczenie całości przed niepożądanym otwarciem.

Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 40 dzięki swojej wszechstronności umożliwi dwa tryby przenoszenia, co świetnie sprawdzi się podczas podróży, a także miejskich aktywności.

Pacsafe Vibe 40 najważniejsze cechy:
 • Łączy w sobie funkcjonalność plecaka oraz torby;
 • Materiał eXomesh wzmocniony stalową siateczką zwiększa ochronę przed kradzieżą poprzez rozcięcie boków i przedniej strony plecaka;
 • Regulowany pasek nośny został wykonany w technologii Carrysafe®, co zwiększa ochronę przed przecięciem dzięki dwóm żyłom ze stali nierdzewnej;
 • Technologia RFIDsafe™ chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową przed kradzieżą danych lub pieniędzy;
 • Roobar™ V dodatkowe zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem zamka umożliwia przypięcie dodatkowej kłódki;
 • Blokada klamry PopNLock polega na wytrzymałym metalowym bolcu wsuwanym w obracane pokrętło zabezpieczające pas przed przypadkowym wypięciem;
 • Boczne pasy kompresyjne;
 • Uchwyt do przenoszenia torby;
 • Ramiona plecaka oraz jego tył zostały wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału;
 • Boczna kieszeń z materiału;
 • Komora na laptop 15'';
 • Wewnętrzny regulowany pasek z klamrą zabezpiecza przedmioty w plecaku przed przesuwaniem się;
 • Pas biodrowy i piersiowy posiadają regulację oraz zapinane są klamrą;
 • System zamykania plecaka kompatybilny z bezpiecznymi kłódkami Pacsafe;

Wymiary: ok. 54 x 33 x 20 cm;

eXomesh 360° to specjalna konstrukcja materiału polegająca na zastosowaniu stalowej siatki, którą projektanci Pacsafe umieścili pomiędzy warstwami materiału. Jej głównym zadaniem jest utrudnienie potencjalnym złodziejom przedostanie się do worka poprzez próbę rozcięcia jego powierzchni.
Roobar™ V – to system blokowania zamków, który chroni przed ich przypadkowym lub celowym otwarciem. Pozwala on na spięcie ze sobą wszystkich suwadeł, a także dodatkowe zabezpieczenie ich kłódką. Dzięki temu o wiele łatwiej uchronić się przed złodziejami, co w trakcie podróży jest niezwykle ważne. Dodatkowo system jest wspierany przez Interlocking Zip®, czyli niewielkie, ale bardzo silne magnesy neodymowe spinające ze sobą suwadła zamków błyskawicznych. Idealnie współpracuje to z technologią Roobar™ V, co ostatecznie zwiększa ochronę przed złodziejami.
Pacsafe RFIDsafe™ - to technologia chroniąca karty bankowe, czy dokumenty korzystające z technologii radiowej RFID przed kradzieżą danych oraz pieniędzy z konta. Polega ona na wykonaniu elementów materiału ze specjalną wstawką rozpraszającą sygnały z urządzeń sczytujących dane, które wykorzystują złodzieje.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Szary
Płeć Unisex
Pojemność bazowa (litry) 40
Pojemność pełna (litry) odpowiada bazowej
Waga ok. 1334 g
Dostęp Od góry
Liczba komór 1
Dopasowanie Unisex

Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 40 - granite melange - opinie klientów

0.0
0 opinie