Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Petzl

Petzl to kultowy sprzęt wspinaczkowy, którego wysokiej jakości wykonania nie trzeba zachwalać. Oferta jest wyraźnie podzielona na część obejmującą akcesoria do wspinaczki sportowej oraz produkty do robót wysokościowych i ratownictwa. Znajdujące się we Francji fabryki gwarantują najwyższe standardy wykonania. Specjaliści cały czas opracowują nowe przyrządy asekuracyjne i zaciskowe. Bogata linia karabinków pozwala znaleźć model optymalnie dopasowany do potrzeb. Dużą część oferty Petzl stanowią akcesoria wysokogórskie, takie jak czekany, raki i kaski wspinaczkowe.

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Kompletna oferta sprzętu wspinaczkowego ido prac wysokościowych Petzl

Na przestrzeni lat marka wypracowała kompletną ofertę sprzętu wspinaczkowego do każdego rodzaju aktywności. Niezależnie od tego czy uprawiasz wspinaczkę skałkową w lecie, czy wspinasz się w lodzie, zdobywasz najwyższe góry świata czy uwielbiasz speleologię – na pewno znajdziesz ekwipunek Petzl przygotowany specjalnie z myślą o Tobie. Wśród ekwipunku znaczną część stanowią karabinki – do ekspresów, typu HMS, zakręcane i wiele innych. Wśród przyrządów wspinaczkowych znajdziemy tak znane konstrukcje jak Petz Shunt, Grigri czy popularne małpy. Pełna oferta uprzęży wspinaczkowych obejmuje zarówno modele sportowe, na drogi wielowyciągowe, jak i ultralekkie modele skialpinistyczne. Całość uzupełniają dynamiczne liny wspinaczkowe. Francuska marka oferuje również kompletny sprzęt zimowy. Raki i czekany produkowane są zarówno w wersjach przeznaczonych do turystyki zimowej, jak i wspinaczki w lodzie. Producent posiada w swojej ofercie również niezwykle bogaty wybór sprzętu wysokościowego. Pełne uprzęże robocze, ławeczki, stalowe karabinki, mailony i wiele innych pozwolą w pełni zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt do każdych robót.

Czołówki Petzl

Znaczną część katalogu tej marki stanowi oświetlenie. Dopracowane czołówki podzielono na dwie grupy – oświetlenie robocze i czołówki do aktywności sportowych i górskich. Ta pierwsza spełnia odpowiednie normy niezbędne podczas wykorzystywanie wchodzących w jej skład modeli w specyficznym środowisku. Ta druga, bardziej znana, zawiera czołówki do aktywności sportowych. Podstawowe modele świetnie sprawdzają się podczas trekkingu i biwakowania. Mocniejsze są przeznaczone do bieganie oraz wspinaczki. Najbardziej zaawansowane modele sprawdzają się na rowerach oraz w speleologii. Jedna z najbardziej znanych marek w świecie wspinaczkowym – Petzl w sklepie 8a.pl to pełen wybór modeli.

Sprawdź produkty Petzl w super cenach:

Petzl outlet Petzl wyprzedaż