top

Peleryny i poncha damskie

Peleryny i poncha damskie są elementem, który świetnie uzupełni garderobę każdej miłośniczki turystycznych wypraw. To idealne rozwiązanie w czasie letnich wycieczek, a także w przejściowych porach roku, kiedy deszcz na szlaku nie jest niczym nadzwyczajnym.
0
produkty
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.

Poncho i peleryna przeciwdeszczowa damska – świetna ochrona przed deszczem

W przeciwieństwie do kurtek przeciwdeszczowych, peleryny i poncha posiadają bardzo prostą konstrukcję. Najchętniej są wybierane przez miłośniczki wędrówek po szlakach. Swobodny krój sprawia, że pelerynę bardzo łatwo założyć kiedy tylko zaczną się opady, co w wielu sytuacjach jest niezwykle wygodne. Nowoczesne peleryny przeciwdeszczowe damskie są najczęściej wykonywane z lekkich i stosunkowo cienkich materiałów. Dzięki temu całość nie zajmuje dużej ilości miejsca po spakowaniu, a pelerynę łatwo schować w niewielkiej kieszonce w plecaku. Za wodoodporność odpowiadają membrany lub silikonowe pokrycia, które stanowią świetną barierę dla wody. Szwy są najczęściej podklejane, aby zapewnić pełną szczelność nawet w trakcie silniejszego deszczu. To wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w czasie wędrówek szlakami turystycznymi, jak i w czasie spaceru po parku. W sklepie 8a.pl oferujemy peleryny przeciwdeszczowe damskie renomowanych producentów.

Peleryny przeciwdeszczowe damskie i poncha – sklep 8a.pl oferuje szeroki wybór modeli

Poncha przeciwdeszczowe i peleryny występują w wielu rodzajach i kształtach. Można dobrać model o nieco dłuższym lub krótszym kroju, w zależności od tego, czy poszukujemy lepszego zabezpieczenia przed deszczem, czy większej swobody ruchów. Ponadto dostępne są modele wyposażone w kieszeń. W czasie wędrówki pomieści ona najpotrzebniejsze drobiazgi, a po spakowaniu poncha przemieni się w wygodny pokrowiec transportowy. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu poncho będzie zawsze gotowe do ponownego użycia. Oprócz tradycyjnych peleryn w ofercie znajdują się również modele specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby mieścił się pod nimi duży plecak turystyczny. To optymalne rozwiązanie dla wszystkich miłośniczek dłuższych wędrówek, które przemieszczają się z większym bagażem.

Peleryny i poncha damskie - popularne marki:

Peleryny i poncha damskie Easy Camp Peleryny i poncha damskie Ferrino Peleryny i poncha damskie Sea To Summit

Oprócz damskich peleryn i ponch sprawdź również:

Buty trekkingowe damskie Ochraniacze - stuptuty damskie Parasole turystyczne Kurtki damskie Butelki turystyczne
Buty GORE-TEX damskie Pokrowce na plecak Filtry do wody Kurtki przeciwdeszczowe damskie Termosy i Kubki termiczne