top

Pacsafe

Pacsafe to marka, która wyspecjalizowała się w produkcji toreb, plecaków, portfeli, czy biodrówek posiadających zaawansowane technologie antykradzieżowe. W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama produktów.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Pacsafe to bezpieczeństwo w podróży

Marka Pacsafe na dobre zadomowiła się już na rynku outdoorowym. Powstała w 1998 roku w odpowiedzi na potrzeby miłośników turystyki i podróżowania. Założyciele marki dużo podróżowali po całym świecie, między innymi po krajach azjatyckich czy po Europie. Korzystając z różnych środków komunikacji oraz sposobów przemieszczania się doskonale wiedzą, jakich warunków mogą się spodziewać turyści w czasie swoich podróży. Dalekie wyjazdy to przede wszystkim radość z odkrywania nieznanych nikomu zakątków i zanurzania się w obcej kulturze. Jeśli samemu podejmujesz wysiłek przygotowania i przeprowadzenia swojej podróży, pełniej doświadczysz obcej kultury i jeszcze lepiej poznasz ludzi żyjących w innych krajach.

W czasie tych wszystkich wypraw, które odbyli twórcy marki Pacsafe, jedno zagrożenie okazało się szczególnie istotne. Możliwość utraty najcenniejszych rzeczy w wyniku kradzieży często spędzała im sen z powiek. Jeśli całą gotówkę trzymasz w kieszeni, a kradzież paszportu wiążę się z wieloma formalnościami i kłopotami podczas powrotu do domu, to na pierwszy plan wysuwa się zabezpieczenie przed kradzieżą. W przypadku zwykłych plecaków i toreb szybkie przecięcie i wyjęcie najcenniejszej zawartości to kwestia sekund. A nie ma nic gorszego niż utrata jedynej gotówki gdzieś na „końcu świata”. Plecaki i torby przeciwkradzieżowe Pacsafe skutecznie chronią przed takimi właśnie sytuacjami. Dzięki temu każda podróż w nieznane przynosi jeszcze więcej radości i sprawia, że możemy cieszyć się jeszcze większą swobodą. Opracowane przez markę rozwiązania skutecznie zabezpieczą Twoje rzeczy przed łatwą kradzieżą. Ponadto ich wysoka funkcjonalność sprawi, że podróżowanie będzie wygodne jak nigdy dotąd. Świetne projekty gwarantują bowiem wygodny dostęp do wszystkich niezbędnych rzeczy, takich jak paszport, pieniądze, czy aparat fotograficzny, bez narażania się na ryzyko ich łatwej utraty.

Plecaki antykradzieżowe niezbędne w podróży i na wakacjach

Modele oferowane przez markę Pacsafe posiadają szereg rozwiązań, które powinny skutecznie zniechęcić złodziei do przywłaszczenia naszego majątku. Specjalnie wzmacniane stalowymi linkami ścianki oraz paski są znacznie lepiej chronione przed przecięciem czy zerwaniem przez złodzieja. Dzięki temu nawet podczas poruszania się w tłumie nikt nie będzie miał dostępu do zwartości naszej torby. Z kolei w czasie odpoczynku lub przejazdu autobusem czy metrem, przypięcie plecaka za pomocą stalowej linki do ławki lub poręczy skutecznie uniemożliwi szybkie zabranie plecaka Pacsafe, a nam pozwoli na chwilę relaksu. Dodatkowo suwaki zamków są najczęściej chronione przez specjalne zamknięcia, których otwarcie nie będzie oczywiste dla kieszonkowca. Pozwala to na bezpieczne poruszanie się w zatłoczonych miejscach, gdzie następuje najwięcej kradzieży. To świetne rozwiązanie, które sprawi, że poczujesz się pewniej, a zwiedzanie nowych miejsc przyniesie jeszcze więcej zadowolenia.

Zabezpieczenia antykradzieżowe to jednak nie jedyny atut plecaków tej marki. Oprócz tego to świetny design, zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i wyglądu. Z zewnątrz plecaki charakteryzują się świetną stylistyką. Wśród nich występują nowoczesne miejskie model i plecaki trekkingowe. Wszystkie posiadają przemyślany system kieszeni i schowków, które gwarantują szybki dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy.

Akcesoria podróżne Pacsafe

Oprócz plecaków w ofercie tego producent można znaleźć wiele przydatnych w czasie wyjazdów drobiazgów. Portfele i futerały na karty kredytowe z technologią Pacsafe RFIDsafe™ ochronią przed zbliżeniową kradzieżą tożsamości i pieniędzy. To również doskonałe zabezpieczenie na co dzień. Z kolei na banknoty przygotowano specjalny pasek ze schowkiem na pieniądze. To świetne miejsce do ukrycia zapasu gotówki na czarną godzinę. Na lotniskach przydatne będą kłódki do walizek. Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania – to właśnie produkty Pacsafe – sklep 8a.pl zapewnia ich szeroki wybór.

Wybierz bezpieczeństwo oferowane przez markę Pacsafe

Nie ma nic gorszego, niż zostać okradzionym w czasie podróżowania. Utrata paszportu i pieniędzy może być bardzo dotkliwa i zepsuć całą przyjemność z wyjazdu, który upłynie na załatwianiu formalność w konsulacie. Aby zminimalizować ryzyko takiej sytuacji do minimum, warto stosować opracowane przez markę Pacsafe plecaki i torby antykradzieżowe. To przemyślane konstrukcje, znacznie różniące się od większości standardowych modeli. Choć z zewnątrz wyglądają jak tradycyjne konstrukcje, ich siła tkwi we wnętrzu oraz w detalach.

Pacsafe – popularne kategorie

Plecaki Pacsafe Plecaki miejskie Pacsafe Plecaki antykradzieżowe Pacsafe Plecaki na laptopa Pacsafe