Optimus

Optimus to szwedzki producent posiadający w swojej ofercie wysokiej jakości turystyczne akcesoria kuchenne. Kuchenki turystyczne, garnki i inne akcesoria do gotowania w terenie kupisz w sklepie 8a.pl!
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
  1. -20%
    Zapalarka Optimus Sparky
    Zapalarka Optimus Sparky
    47,99 zł 59,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Marka Optimus to pełen wybór kuchenek turystycznych

Najsłynniejszym produktem szwedzkiej marki jest z pewnością kuchenka turystyczna. Ten rodzaj sprzętu jest z powodzeniem produkowany prze producenta od ponad wieku. Niektóre modele stały się już przez ten czas kultowe, natomiast projektanci cały czas poszukują coraz lepszych rozwiązań, aby oferować zarówno sprawdzone klasyki, jak i ultralekkie konstrukcje wyznaczające nowe kierunki rozwoju na rynku outdoorowym. Kuchenki turystyczne Optimus mogą być zasilane różnymi paliwami. Miłośnicy wypraw wysokogórskich oraz w najodleglejsze rejony świata najczęściej wybierają palniki Optimus zasilane paliwem płynnym, które najłatwiej zdobyć w oddalonych od cywilizacji obszarach. Najbardziej popularne wśród większości turystów są kompaktowe kuchenki na kartusze z gazem. To często minimalistyczne konstrukcje, które mieszczą się nawet w dłoni. Znaczną część oferty stanowią również nieduże garnki produkowane z wysokiej jakości aluminium. Kompaktowe zestawy z pokrywką bez problemu zmieszczą się w plecaku na każdą wyprawę. Składane rączki oraz perfekcyjne wykończenie szczegółów sprawiają, że przygotowanie niewielkiego posiłku z dala od cywilizacji to prawdziwa przyjemność. Ponadto w ofercie znajdują się liczne, zwiększające komfort dodatki, takie jak podstawki stabilizujące kartusz, łatwe w użyciu zapalarki i funkcjonalne osłony przeciwwietrzne, które pozwalają wygodnie przygotować posiłek praktycznie w każdych warunkach pogodowych.

Liczne modele Optimus w sklepie 8a.pl

Staramy się zapewniać możliwie szeroki wybór sprzętu turystycznego szwedzkiej marki. W naszej ofercie znajdują się modele zarówno dla doświadczonych podróżników i miłośników dalekich trekkingów z dala od cywilizacji, jak i kuchenki typowo turystyczne, sprawdzające się podczas wyjazdów pod namioty. Akcesoria turystyczne Optimus to gwarancja udanego wyjazdu.