top

Opaska sportowa Dynafit Dryarn 2 Headband - fluo yellow

50,99 zł 59,99 zł
15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Opaska sportowa Dynafit Dryarn 2 Headband ustabilizuje włosy na głowie i utrudni spływanie potu z czoła na oczy. Dzięki temu pole wiedzenia będzie niczym nie ograniczone, a Ty efektywniej pokonasz kolejne kilometry. Oczywiście gdzie, to już Twoja sprawa: góry, niziny, lasy, tereny podmiejskie, czy parki to miejsca, gdzie ten model zapewni Ci swoje termoaktywne wsparcie.

Projektanci Dynafit zastosowali tu technologię spowalniającą powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Powoduje to, że przez dłuższy czas zachowasz świeżość tego modelu, więc nie trzeba go prać codziennie. Jest to ważne, gdyż zyskujesz optymalny komfort, a jednocześnie nie narażasz opaski na szybsze zużycie związane z kontaktem z proszkami czy płynami do odzieży.

Opaska sportowa Dynafit Dryarn 2 Headband to termoaktywny model, który będzie odprowadzał wilgoć z okolic skóry, a także izolował, ograniczając ryzyko wychłodzenia. Wszystko za sprawą technicznego materiału Dryarn®. Jego oddychalność pozwoli cieszyć się komfortowym suchym klimatem przy głowie, a także będzie ograniczać nieprzyjemne przegrzewanie. Przed zimnem zostaną zabezpieczone tak newralgiczne miejsca jak zatoki oraz okolice uszy, których wychłodzenie mogłoby nas narazić na powikłania chorobowe. Opaska sportowa Dynafit Dryarn 2 Headband z racji zastosowania wykończenia antybakteryjnego Anti Odor sprawi, że spowolnione zostanie powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu ze świeżości tego modelu można się będzie cieszyć przez dłuższy czas.

Opaska sportowa Dynafit Dryarn 2 Headband to nie tylko izolacja i oddychalność, ale także elastyczne dopasowanie. Wszystko za sprawą konstrukcji materiału typu 4-way-stretch rozciągliwej we wszystkich kierunkach, która sprawi, że całość będzie stabilnie przylegać do głowy. Projektanci Dynafit zrezygnowali tutaj z klasycznych szwów, co w połączeniu z delikatną podszewką sprawi, że unikniesz podrażnień na skórze.

Opaska sportowa Dynafit Dryarn 2 Headband to minimalistyczna konstrukcja doskonale wypełniające swoje dwa podstawowe zadania: odprowadzanie wilgoci oraz izolowanie. Dzięki temu komfort górskich wypadów wzrośnie, a Ty unikniesz wychłodzeń mogących pokrzyżować turystyczne plany.

Opaska Dynafit Dryarn 2 Headband - najważniejsze cechy:

 • Materiał Dryarn® odpowiada za błyskawiczny transport wilgoci;
 • Oddychalność Dryarn® zwiększy ochronę przed przegrzaniem;
 • Optymalna izolacja ograniczy ryzyko wychłodzenia;
 • Wykończenie Anti Odor spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów i ułatwia zachowanie świeżości przez dłuższy czas;
 • Konstrukcja materiału typu 4-way-stretch to wygodne dopasowanie opaski do głowy;
 • Bezszwowa konstrukcja ograniczy ryzyko podrażnień skóry;
 • Logo Dynafit na opasce;

Dryarn® to specjalnie opracowane mikrowłókna stosowane w wysokiej klasy odzieży outdoorowej. Cechy charakterystyczne Dryarn® to:

 • bardzo dobre właściwości izolacyjne;
 • sprawny transport wilgoci pozwalający zachować komfortowy mikroklimat przy skórze;
 • włókna są niezwykle lekkie, a przy tym wytrzymałe;
 • właściwości „bakteriostatyczne” redukują ryzyko powstawania uczuleń, podrażnień i nieprzyjemnego zapachu w trakcie użytkowania.
Tak
Dryarn®
Dryarn® to specjalnie opracowane mikrowłókna stosowane w wysokiej klasy odzieży outdoorowej. Dryarn® charakteryzują bardzo dobre parametry izolacyjne przy jednoczesnym sprawnym transporcie wilgoci, pozwalającym zachować komfortowy mikroklimat przy skórze. Włókna Dryarn® są niezwykle lekkie, a przy tym wytrzymałe. Posiadają też właściwości „bakteriostatyczne”. A więc redukują ryzyko powstawania uczuleń, podrażnień i nieprzyjemnego zapachu w trakcie użytkowania.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex
Materiał bazowy 60% polipropylen, 30% poliamid, 10% elastan
Profilowane nauszniki Nie
Membrana wiatroszczelna Nie
Anti Odor Tak
Dryarn® Tak

Opaska sportowa Dynafit Dryarn 2 Headband - fluo yellow - opinie klientów

0.0
0 opinie