Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary z polaryzacją Ryders Cakewalk - black - Polarized 3

Cena promocyjna 271,15 zł Cena regularna 319,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Okulary z polaryzacją Ryders Cakewalk - black - Polarized 3 to stylowy model znanej kanadyjskiej marki wyposażony w wysokiej jakości soczewki polaryzacyjne. Jego właściwości świetnie sprawdzą się zarówno w terenie, jak i w mieście.

Okulary polaryzacyjne Ryder Cakewalk są niewątpliwie funkcjonalne i dobrze zaprojektowane. Każdy ich element został dopracowany przez kanadyjskich projektantów tak, by zapewnić maksimum komfortu użytkownikom oraz ochronić ich wzrok przed ostrym słońcem.

Model ten posiada soczewki polaryzacyjne Ryders, które zwiększają ostrość widzenia niwelując odbicia światła słonecznego od powietrza oraz różnych powierzchni. Ryders Cakewalk to okulary, które z pewnością przydadzą się na szlaku i w trakcie miejskiego spaceru, gdy chcemy poprawić wyrazistość widzianego obrazu. Dzięki polaryzacji takie przeszkody jak kamienie, czy korzenie staną się lepiej widoczne. Znacznie poprawi się także percepcja kolorów oraz nasycenie barw widzianych przez okulary. Soczewka Ryders Polarized Grey with Silver Flash posiada srebrną warstwę odblaskową. Chroni ona oko przed promieniowaniem, które jest szczególnie uciążliwe w trakcie górskich spacerów.

Soczewki modelu Ryder Cakewalk posiadają specjalną warstwę impregnacyjną dzięki, której krople wody będą łatwiej spływać po ich powierzchni nie powodując zacieków. Jest to istotnie szczególnie w trakcie deszczu, gdy większe skupiska wody przed oczyma potrafią skutecznie utrudnić poruszanie się w terenie. Często, gdy soczewki są źle wyprofilowane, przekłamują odbiór przestrzeni wokół nas dodatkowo przemęczając wzrok. Projektanci Ryders zdając sobie sprawę jak bardzo męczące i niebezpieczne jest to zjawisko przyłożyli szczególną wagę do zwiększenia użyteczności tego modelu profilując soczewki tak, by nie obciążały wzroku. Filtr UV 400 z kolei w pełni chroni przed szkodliwością promieni ultrafioletowych.

Oprawki okularów polaryzacyjnych Ryders Cakewalk zostały stworzone w oparciu o szwajcarski patent na produkcję wytrzymałego i elastycznego materiału Grilamid TR90. Ryders stosując te rozwiązanie wykorzystał w pełni wszystkie zalety tego tworzywa. Ryders Cakewalk dzięki temu dobrze dopasowują się do głowy, co zwiększa stabilność w trakcie ich noszenia. Noski i zauszniki zostały pokryte przez projektantów specjalną warstwą zwiększającą przyczepność tych elementów do skóry, gdy jest ona mokra.

Okulary polaryzacyjne Ryders Cakewalk to idealny towarzysz wypraw outdoorowych, a jego uniwersalny design sprawdzi się także w mieście. Model ten spisze się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ochrona przed ostrym słońcem i poprawa wyrazistości obrazu.

Okulary z polaryzacją Ryders Cakewalk Polarized 3 - najważniejsze cechy:
  • Ryders Polarized Technology wysokiej jakości soczewki z polaryzacją zwiększającą wyrazistość obrazu;
  • 100% ochrony przed szkodliwością promieni UV;
  • Srebrna powłoka lustrzana chroni przed szkodliwym czerwonym promieniowaniem;
  • Ramka z elastycznego i wytrzymałego szwajcarskiego tworzywa Grilamid TR90;
  • Ryders Impact Resistant zwiększa wytrzymałość soczewek na zarysowania;
  • Ograniczają przemęczenie oczu w trakcie długiego noszenia;
  • Antypoślizgowe wykończenia ramki zwiększające przyczepność;
  • Nowoczesny fason;
  • EN ISO 12312-1:2013, kat. 3

Szerokość oprawki: ok. 129 mm Wymiary szkieł: ok. 60 x 42 mm Szerokość noska: ok. 19 mm

Długość zausznika: ok. 160 mm

Soczewka: Polarized Grey with Silver Flash; Przepuszczalność światła widzialnego: 13%; Przeznaczenie: średnie i silne nasłonecznienie;

Cechy dodatkowe: poprawa wyrazistości obrazu; ochrona UV;

Ryders Polarized Technology to rozwiązanie zmniejszające nieostrości obrazu powstające wskutek odbicia promieni świetlnych od cząsteczek powietrza. Sprawia ono również, że odblaski światła od powierzchni są w znacznym stopniu niwelowane. Polaryzacja poprawia także odbiór barw, co zwiększa nasycenie kolorystyki krajobrazu.
Grilamid TR90 to specjalne szwajcarskie tworzywo wykonane z mieszanki różnych polimerów. Dobrane zostały one tak, by podwyższyć wytrzymałość oraz giętkość ramki. Dzięki temu jest elastyczna i dobrze przylega do głowy, a także posiada zwiększoną wytrzymałość na złamania i uszkodzenia i mechanicznymi.
Hydrophilic nose pads + temple tips to rozwiązanie poprawiające przyczepność oprawek do skóry, gdy jest ona wilgotna. W trakcie wysiłku lub deszczu skóra staje się mokra i okulary tracą stabilność zsuwając się z głowy. Ryders wyposaża swoje modele w specjalny antypoślizgowy materiał znajdujący się na nosku oraz zausznikach, czyli miejscach najbardziej narażonych na kontakt z wilgocią. To techniczne rozwiązanie znacznie poprawia przyczepność.
Opinie klientów
0.0
0 opinie