top

Okulary trekkingowe Julbo MonteBianco - SP4 - shiny black/black

247,99 zł 309,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary trekkingowe Julbo MonteBianco pokochają turyści górscy i wspinacze. Świetna propozycja na zaśnieżone szczyty gdzie odbite promienie zatrzymają boczne osłony, doskonałe sportowe okulary w dolinach gdzie z odpiętymi bocznymi osłonkami zapewnią należytą ochronę i doskonałą wentylację.

Jedne z najbardziej wszechstronnych modeli okularów przeciwsłonecznych należących do kolekcji Julbo Mountain. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych soczewek Spectrum 4, model ten zapewnia bezkompromisową ochronę w wysokich górach, czy podczas innych aktywności podejmowanych w niezwykle silnym słońcu, zapewniając oczom odpowiednią ochronę.

Profil oprawek skonstruowany jest z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do twarzy, wszystko dla zapewnienia maksymalnej ochrony, również przed silnym światłem, padającym pod nietypowym kątem. W zadaniu tym pomagają dodatkowo zdejmowalne boczne panele. Elastyczne zauszniki dobrze dopasowują się do kształtu twarzy, a pokrycie ich końcówek specjalną powłoką, polepsza „trzymanie” okularów na głowie.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo MonteBianco SP4 to propozycja dla osób potrzebujących profesjonalnej ochrony oczu w warunkach niezwykle silnego słońca oraz sprzętu, który z powodzeniem zostanie wykorzystany do innych aktywności, czy odpoczynku w dolinach.

Okulary trekking owe Julbo MonteBianco - SP4 - wymiary:
  • średnica soczewki – ok. 62 mm;
  • rozstaw noska – ok. 15 mm;
  • długość zauszników – pok. 130 mm;

Soczewka Spectron 4 przeznaczona do ochrony przed wyjątkowo mocnym słońcem, redukuje przemęczenie oczu oraz oślepiające promienie. Poliwęglanowa soczewka o stopniu absorpcji promieni 100% UVA, UVB, UVC, przepuszcza tylko 5% światła widzialnego. Tego modelu nie wolno używać w czasie prowadzenia pojazdów. Pokrycie soczewek specjalistycznym filtrem anty-refleksyjnym eliminuje powstające odblaski, zapewnia idealną ostrość widzenia oraz zwiększa wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowa powłoka w technologii Flash Finish sprawia, że soczewki są z zewnątrz lustrzane. Rekomendowane do użytku wysokogórskiego, sportów wodnych oraz podczas innych aktywności podejmowanych w niezwykle mocnym słońcu.
Total Cover: całkowita ochrona dająca maksymalne bezpieczeństwo trekkingu w ekstremalnych warunkach.
Removable Side Shields: zdejmowalne osłony boczne, dobrze chronią przed ostrym światłem słonecznym, charakterystycznym dla terenów lodowcowych, górskich z polami śnieżnymi.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Curved Temples – lekko zakrzywione zauszniki zapewniają doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i zapobiegają łatwemu spadaniu okularów w czasie aktywności.
Specyfikacja techniczna:
Płeć damskie

Okulary trekkingowe Julbo MonteBianco - SP4 - shiny black/black - opinie klientów

0.0
0 opinie