top

Okulary rowerowe Julbo Stream - SP3CF - gray/green

307,49 zł 374,99 zł
-18%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary rowerowe Julbo Stream doskonale sprawdzą się, gdy na swoim jednośladzie pokonujesz górski szlak, co chwila dokonując dynamicznych zakrętów i zwrotów. Zastosowano tutaj nowoczesną soczewkę dbającą o równomierne rozłożenie kontrastów tak, byś w porę dostrzegł ewentualne przeszkody w postaci korzeni lub kamieni.

Ten model zachowuje stabilność niezależnie od tego jak szybko się poruszasz, więc z jego ochrony optycznej skorzystasz w całym spektrum rowerowych aktywności. Jednak kiedy postanowisz wybrać się na klasyczną wędrówkę górskim szlakiem okulary Julbo również okażą się w pełni funkcjonalne, co nadaje im nieco wszechstronnego turystycznego charakteru.

Okulary rowerowe Julbo Stream - SP3CF to sportowy krój wygodnie przylegający do twarzy, więc całodzienne korzystanie z tego modelu nie będzie powodowało dyskomfortu. Odpowiada za to między innymi technologia elastycznych zauszników 360° adjustable temples, które same dopasowują się do kształtu głowy, co wsparte zostało materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności. Dzięki temu okulary Julbo zachowają niezbędną w trakcie rowerowych wypadów stabilność, a także nie uwierają, co przekłada się na maksymalną wygodę ich użytkowania. Konstrukcja Wrap-around to profil oprawek dopasowany do twarzy dla zapewnienia maksymalnej ochrony przed słońcem, więc w pełni wykorzystasz właściwości optyczne zastosowanych tutaj soczewek.

Okulary Julbo Stream - SP3CF wyposażone zostały w soczewkę Spectron 3 CF, która równomiernie rozkłada kontrasty, co sprawia, że wszystko dostrzeżesz w wyraźniejszy sposób. Nie dojść, że poprawia to wrażenia wizualne, co w warunkach outdoorowych jest szczególnie doceniane, to pozwala na szybsze dostrzeżenie ewentualnych zagrożeń na szlaku. Soczewka okularów Julbo posiada oczywiście filtr UV 100% działający na poziomie fal UVA, UVB. Oznacza to, że te powodujące uszkodzenia wzroku promienie są odcinane, co sprawia, że możesz skutecznie zadbać o higienę widzenia. Ten model oferuje także wsparcie konstrukcji Air Flow Ventilation sprawiającej, że zyskasz wentylację, która ograniczy parowanie soczewek związane ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym.

Okulary rowerowe Julbo Stream - SP3CF doskonale sprawdzą się w słoneczne dni, gdy oddajesz się przyjemności wypadów na górskie i rekreacyjne szlaki.

Julbo Stream - SP3CF najważniejsze cechy:
  • Soczewki Spectron 3 CF zadbają o równomierne rozłożenie kontrastów poprawiając percepcję otoczenia;
  • Wytrzymałe soczewki z polikarbonu zapewnią wysoką odpornością na zarysowania;
  • Przepuszczalność światła na poziomie 12% doskonale sprawdzi się na szlakach o ostrym nasłonecznieniu;
  • Filtr UV to podstawowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym;
  • Konstrukcja oprawki Air Flow Ventilation zapewnia komfortową wentylację ograniczającą ryzyko parowania szkiełek;
  • 360° adjustable temples to elastyczne nauszniki wygodnie dopasowujące się do kształtu głowy;
  • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
  • Symbol produktu: J5171121/J5171132;

Julbo Stream - SP3CF wymiary:

Średnica soczewki – 59 mm Rozstaw noska – 17 mm

Długość zauszników – 130 mm

Przepuszczalność światła widzialnego: 12%/ cat. 3;

Soczewka Spectron 3 CF jest przeznaczona dla całodziennej ochrony przed mocnym słońcem. Poliwęglanowa soczewka przechwytuje 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB, UVC. Model ten przepuszcza 12% światła widzialnego (kat. 3), dzięki czemu doskonale sprawdza się w słonecznych warunkach. Pokrycie soczewek specjalistycznym filtrem zapewnia idealną przejrzystość widzenia oraz zwiększa wytrzymałość powłok na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych oraz podczas innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewka Spectron 3 CF posiada kolorowe, lustrzane wykończenie zewnętrznej powłoki, co zapewnia okularom fantastyczny wygląd.
Grip Tech – delikatny , komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając jednocześnie uczucie komfortu oraz przyczepność, tak aby okulary nie przemieszczały się w czasie wysiłku.
360° adjustable temples – specjalnie zaprojektowane zauszniki można wyginać w każdym kierunku, aby optymalnie dopasować je do kształtu głowy. Rozwiązanie to jest gwarancją maksymalnego komfortu w czasie użytkowania okularów.
Air Flow Ventilation – specjalnie zaprojektowany kształt oprawek sprzyja odpowiedniemu przepływowi powietrza, dzięki czemu okulary nie parują tak łatwo jak tradycyjne modele.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Julbo Sport Style

Okulary rowerowe Julbo Stream - SP3CF - gray/green - opinie klientów

0.0
0 opinie