Okulary przeciwsłoneczne Oakley Latch Grid CAT 3 - m. black/p. black

511,99 zł 639,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Latch Grid CAT 3 spodobają się każdemu miłośnikowi ponadczasowej stylistyki, który nie chce, by klasyczność wymuszała przeciętność. W tym modelu nowoczesność spotyka przeszłość – to przeniesienie charakteru retro w XXI wiek.

Ten model cechuje nie tylko przykuwający uwagę design, ale również dobre parametry techniczne. Wieloletnie doświadczenie firmy powoduje, że produkty, które są przez nią sygnowane nie rozczarowują użytkowników. Podobnie jest również z tym modelem, bez dwóch zdań spełni Twoje oczekiwania.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Latch Grid CAT 3 to fantastyczne połączenie technicznych soczewek i modnych ramek o okrągłym kształcie. Model uwzględnia oczekiwania, jakie wobec okularów mają wymagający użytkownicy. Rozwiązania optyczne opracowano tak, żeby przekładały się na poprawę jakości percepcji otoczenia. Soczewki PrizmTM Black o szarym zabarwieniu przepuszczają zaledwie 11% światła widzialnego. Taka wartość oznacza, że poradzą sobie ze zwiększaniem komfortu widzenia w dni bardzo słoneczne.

Przeciwsłoneczne okulary Oakley Latch Grid CAT 3 w modnej ramce posiadają soczewki odpowiadające za wyrównanie kontrastów i oddawanie naturalności obrazu. Znacznie łatwiej dostrzeżesz więc na przykład nierówności nietypowo ukształtowanego podłoża. Zaletą tego wariantu jest ponadto zdolność do redukowania niepożądanych odblasków i wspieranie procesu adaptacji do zmiennego natężenia światła. Soczewki za sprawą technologii Prizm™ sprawnie filtrują zakłócenia widzenia i poprawiają postrzeganie obiektów w ruchu.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Latch Grid CAT 3 mają oprawkę wykonaną z wytrzymałego materiału O-MatterTM. Technologia High Definition Optics® powoduje z kolei, że oglądany obraz jest bardziej wyrazisty. Ciekawym udogodnieniem w tej konstrukcji jest przydatny klips. Kiedy słońce nie będzie jasno świeciło i chwilowo będziesz chciał zdjąć okulary, nie będziesz musiał się obawiać o ich utratę. Będą zawsze pod ręką, bo specjalny klips umożliwi bezproblemowe przypięcie ich na przykład do brzegu T-shirtu.

Przeciwsłoneczne okulary Oakley Latch Grid CAT 3 nie będą powodowały dyskomfortu w czasie noszenia i urozmaicą każdą stylizację.

Oakley Latch Grid CAT 3 najważniejsze cechy:

  • Soczewki PrizmTM Black polepszają percepcję obiektów, nawet tych będących w ruchu;
  • Technologia soczewek Prizm™ wspomagająca zwiększanie przejrzystości i wyrazistości widzenia, nawet w czasie dynamicznego pokonywania tras;
  • Technologia High Definition Optics® dbająca o dobre odwzorowanie obrazu;
  • Oprawka wykonana z wytrzymałego i stosunkowo lekkiego materiału O-MatterTM;
  • Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie 11%, odpowiednia na warunki dużej jasności;
  • Praktyczny klips do łatwego przyczepienia modelu na przykład do brzegu koszulki;
  • Modna stylistyka o designerskim charakterze.

Opcja soczewki:
Soczewka: PrizmTM Black;
Przepuszczalność światła widzialnego: 11% (kat. 3 – odpowiednie na warunki większego natężenia promieni słonecznych).

Oakley Prizm™ to rodzaj soczewek, które wpływają na wyrazistość i ostrość obiektów oraz polepszają percepcję. Ta technologia optyczna opracowana przez markę Oakley dostępna jest w niektórych modelach opraw. Występuje również w wariancie HDPolarized®.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Latch Grid CAT 3 - m. black/p. black - opinie klientów

0.0
0 opinie