top

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Spark - SP3CF - black/pink

311,99 zł 389,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Spark – SP3CF to model o casualowym charakterze, więc z rozwiązań optycznych znanych ze szlaków skorzystasz także na co dzień. Oczywiście, gdy znajomi wyciągną Cię na weekendową wycieczkę w teren, to okulary również znajdą się na Twoim nosie, co nadaje im sporej wszechstronności.

Całość konstrukcji jest bardzo lekka i łatwo się nosi, więc po całym dniu korzystania z okularów nos nie będzie Cię bolał. Różowa soczewka z kolei nie sprawi, że świat będzie idealny, ale równomiernie rozłoży kontrasty. Pozwoli także na lepszą percepcję otoczenia, a oczy nie będą tak przemęczone ze względu na tę kojącą barwę.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Spark – SP3CF mają soczewki opracowane w technologii Spectron 3CF, której właściwości optyczne zadbają o wyrównanie kontrastów, więc wszystko dookoła Ciebie stanie się ostrzejsze i wyraźniejsze. Przepuszczalność światła dla tego modelu wynosi 12%, co sprawia, że jest on przeznaczony na ostre słońce, gdy chcesz ograniczyć ryzyko rażenia wzroku.

Ze względu na swoje przeznaczenie okulary przeciwsłoneczne Julbo Outline – SP3CF mają soczewkę wykonaną z tworzywa polikarbonowego. Jest ono trwalsze na zarysowania, więc łatwiej unikniesz tego zjawiska, zachowując maksymalną funkcjonalności szybki. Soczewka okularów Julbo posiada oczywiście filtr UV 100% działający na poziomie fal UVA, UVB. Oznacza to, że te powodujące uszkodzenia wzroku promienie są odcinane, co sprawia, że możesz skutecznie zadbać o higienę widzenia.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Spark – SP3CF to także odpowiednia stabilność na głowie mimo wielu czynników. Odpowiada za to m.in. rozwiązanie Curved Temples polegające na specjalnym profilu zauszników. Dzięki temu nawet podczas dynamicznego poruszania okulary nie spadną z Twojego nosa. Dodatkowo w tym wspierane będą przez nosek Grip Nose oraz zauszniki Grip Tech o większej przyczepności nawet do wilgotnej skóry.

Okulary Julbo Spark – SP3CF – najważniejsze cechy:

  • Technologia soczewek Spectron 3CF zapewnią klarowny obraz i równomierne rozłożenie kontrastów;
  • Soczewki wykonane z wytrzymałego tworzywa polikarbonowego o podwyższonej trwałości na zarysowania;
  • 100% ochrony przed szkodliwością promieniowania UV;
  • Końcówki Curved Temples łatwo dopasowują się do kształtu głowy;
  • Noski Grip Nose odpowiadają za wygodne przyleganie okularów i zachowanie ich stabilności;
  • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
  • Symbol produktu: J5291114;

Wymiary Spark Outline – SP3CF:

Średnica soczewki: ok. 46 mm;
Rozstaw noska: ok. 13 mm;
Długość zauszników: ok. 140 mm;
Światłoprzepuszczalność soczewki: 12%;

Soczewka Spectron 3 CF jest przeznaczona dla całodziennej ochrony przed mocnym słońcem. Poliwęglanowa soczewka przechwytuje 100% szkodliwego promieniowania uva, uvb, uvc. Model ten przepuszcza 12% światła widzialnego, dzięki czemu doskonale sprawdza się w słonecznych warunkach. Pokrycie soczewek specjalistycznym filtrem antyrefleksyjnym, eliminuje powstające odblaski, zapewniając idealną przejrzystość widzenia oraz zwiększa wytrzymałość powłok na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych oraz podczas innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewka Spectron 3 CF posiada kolorowe, lustrzane wykończenie zewnętrznej powłoki, co zapewnia okularom fantastyczny wygląd.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Grip Nose – komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Curved Temples końcówki dobrze dopasowują się do kształtu głowy dzięki nadanemu im kształtowi.
Specyfikacja techniczna:
Płeć damskie

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Spark - SP3CF - black/pink - opinie klientów

0.0
0 opinie