top

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Elevate – POL3 - black

359,99 zł 449,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Elevate – POL3 to model polaryzacyjny, który idealnie sprawdzi się w słoneczne dni spędzane na szlakach i w mieście. Ta wszechstronność wynika z uniwersalnego kroju i nowoczesnej technologii optycznej, która zapewni wsparcie wzroku w pełnym zakresie.

Marka Julbo doskonale wie jakie technologie stosować, by jej okulary sprawdzały się w terenie i na co dzień. Wybierając ten model, zyskasz nowoczesne rozwiązania optyczne, które zapewnią klarowny i ostry obraz. Lekka ramka będzie wygodnie przylegać do głowy, nawet gdy wilgoć na skórze sprawiłaby, że klasyczne okulary dawno by spadły.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Elevate – POL3 wyposażone zostały w techniczne soczewki Polarized 3CF powodujące, że rzeczywistość wokół nas jest wyraźniejsza, co pozwala w porę dostrzec korzenie na szlaku lub wyboje na rowerowym szlaku. Dodatkowo to rozwiązanie sprawia, że kolory są intensywniejsze, co polepsza ich odbiór i pozwala cieszyć oko naturalnymi barwami. Funkcjonalną cechą technologii polaryzacyjnej jest fakt, iż przestajesz mrużyć oczy, gdyż widok docierający do oczu jest łagodniejszy.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Elevate – POL3 wyposażono w soczewkę wykonaną z tworzywa polikarbonowego. Jest ono trwalsze na zarysowania, więc łatwiej unikniesz tego zjawiska, zachowując maksymalną funkcjonalności szybki. Soczewka okularów Julbo posiada oczywiście filtr UV 100% działający na poziomie fal UVA, UVB. Oznacza to, że te powodujące uszkodzenia wzroku promienie są odcinane, co sprawia, że możesz skutecznie zadbać o higienę widzenia.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Elevate – POL3 są także odpowiednio stabilne na głowie, za co odpowiada kilka rozwiązań. Pierwszym z nich są zauszniki elastycznych właściwościach oraz ich niezwykle przyczepnemu wykończeniu Grip Tech. Uzupełniono to konstrukcją Curved Temples, czyli odpowiednim zagięciem zauszników. Dzięki temu okulary Julbo nie zsuwają się z głowy. Z kolei noski Grip Nose są przyczepne nawet do wilgotnej skóry, co docenisz w upalne lato.

Okulary Julbo Elevate – POL3 – najważniejsze cechy:

  • Soczewka Polarized 3 z polaryzacją minimalizuje refleksy świetlne, poprawiając komfort widzenia i równomiernie rozkładając kontrasty;
  • Polaryzacja dba o naturalny odbiór barw;
  • Soczewki wykonane z wytrzymałego tworzywa polikarbonowego o podwyższonej trwałości na zarysowania;
  • 100% ochrony przed szkodliwością promieniowania UV;
  • Curved Temples to specjalny kształt zauszników zachowujący stabilność okularów na głowie;
  • Noski Grip Nose są przyczepne, nawet gdy skóra jest wilgotna;
  • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
  • Symbol produktu: J5169014;

Wymiary Julbo Elevate – POL3:

Średnica soczewki: ok. 45 mm;
Rozstaw noska: ok. 18 mm;
Długość zauszników: ok. 130 mm;
Światłoprzepuszczalność soczewki: 11%;

Zaawansowana soczewka Polarized 3 eliminuje większość odblasków światła odbitego od śniegu, lodu czy wody. Zaprojektowana z zaawansowanego poliwęglanu, wykazuje wysoką trwałość na zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia niezrównaną czystość widzenia oraz najwyższą ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, bowiem przechwytuje 100% promieniowania UVA, UVB, UVC. Soczewki Polarized posiadają 3 klasę przyciemniania, co predysponuje je do użytku w silnym słońcu. Przepuszczają one tylko 11% światła widzialnego, zapewniając komfort w czasie słonecznych dni. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych, turystyki oraz do innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewki polaryzacyjne zapewniają zwiększoną ostrość widzenia oraz redukują odblaski w silnym słońcu.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Grip Nose – komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Curved Temples – lekko zakrzywione zauszniki zapewniają doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i zapobiegają łatwemu spadaniu okularów w czasie aktywności.
Specyfikacja techniczna:
Płeć damskie

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Elevate – POL3 - black - opinie klientów

0.0
0 opinie