top

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Aerolite SP3CF - grey

299,99 zł 374,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Aerolite SP3CF doskonale sprawdzą się w górach, ale i na rowerze, co nadaje im sporej wszechstronności. Gdziekolwiek się z nimi wybierzesz, to możesz liczyć na doskonałą ochronę wzroku, co w dni kiedy słońce jest ostre, jest bardzo ważne.

Ten model spisze się w trakcie zadań wysiłkowych, co wynika z rozwiązań wentylacyjnych, które tu zastosowano. Powodują one, że parowanie jest ograniczone, więc o wiele wyraźniej dostrzeżesz ewnetualne przeszkody na szlaku. Pozwoli to czuć się pewniej, a przede wszystkim bezpieczniej.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Aerolite SP3CF są niezwykle lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Ponadto ich projektanci zastosowali tutaj dopasowanie do kobiecego kształtu głowy, co objawia się w konstrukcji Women’s vision, więc całość wygodnie będzie spoczywać przy oczach oraz zachowa niezbędną stabilność. Jednocześnie zastosowano tutaj soczewki opracowane w technologii Spectron 3+, której właściwości optyczne zadbają o wyrównanie kontrastów, więc wszystko dookoła Ciebie stanie się ostrzejsze i wyraźniejsze. Przepuszczalność światła dla tego modelu wynosi 12%, co sprawia, że jest on przeznaczony na ostre słońce, gdy chcesz ograniczyć ryzyko rażenia wzroku. Warto zaznaczyć, że soczewki Spectron 3+ wykonane zostały z polikarbonu będącego niezwykle wytrzymałym tworzywem, więc ograniczone zostanie ryzyko przypadkowego ich zarysowania.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Aerolite SP3CF to także niezbędna ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym, które jak wiemy, jest wysoce szkodliwe dla naszego wzroku. Warto dodać, że projektanci Julbo opracowali soczewki tego modelu na pazie konstrukcji Panoramic, więc są one szerokie, co lepiej chroni oczy w pełnym spektrum ich widzenia. W celu ograniczenia ryzyka parowania, które związane jest z wysiłkiem fizycznym, całość dzięki rozwiązaniu Full Venting zapewnia maksymalną wentylację wokół skóry, co ograniczy te nieprzyjemne zjawisko. Dopracowany nosek 3D Fit Nose oraz zauszniki wykończone materiałem Grip Tech zadbają o stabilność okularów Julbo Aerolite SP3CF, która jest niezbędna podczas dynamicznego przemierzania szlaku.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Aerolite SP3CF to model dla kobiet podejmujących się sportowych wyzwań zarówno na górskich szlakach, jak i miejskich ścieżkach biegowych.

Okulary Julbo Aerolite SP3CF – najważniejsze cechy:

  • Okulary sportowe dopasowane do damskiego profilu twarzy dzięki konstrukcji Women’s vision;
  • Wytrzymałe soczewki z polikarbonu zapewnią wysoką odpornością na zarysowania;
  • Technologia soczewek Spectron 3+ zapewnią klarowny obraz i równomierne rozłożenie kontrastów;
  • Odblaskowe wykończenie soczewek minimalizuje refleksy świetlne i flary;
  • Filtr UV to podstawowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym;
  • Soczewki Panoramic zapewniają wsparcie wzroku o szerokim kącie;
  • Noski 3D Fit Nose odpowiadają za wygodne przyleganie okularów i zachowanie ich stabilności;
  • Konstrukcja Full Venting zadba o maksymalną wentylację pod okularami, co ograniczy ich parowanie;
  • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
  • Symbol produktu: J4961121;

Julbo Aerolite SP3CF – wymiary:

Średnica soczewki – 126 mm
Rozstaw noska – 14 mm
Długość zauszników – 131 mm

Przepuszczalność światła widzialnego: 12%/ cat. 3;

Soczewka Spectron 3 CF jest przeznaczona dla całodziennej ochrony przed mocnym słońcem. Poliwęglanowa soczewka przechwytuje 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB, UVC. Model ten przepuszcza 12% światła widzialnego, dzięki czemu doskonale sprawdza się w słonecznych warunkach. Pokrycie soczewek specjalistycznym filtrem anty-refleksyjnym, eliminuje powstające odblaski, zapewniając idealną przejrzystość widzenia oraz zwiększa wytrzymałość powłok na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych oraz podczas innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewka Spectron 3 CF posiada kolorowe, lustrzane wykończenie zewnętrznej powłoki, co zapewnia okularom fantastyczny wygląd.
Panoramic – soczewki o dużej powierzchni i odpowiednio dobranym kształcie zapewniają szeroki kąt widzenia. Takie rozwiązanie sprawdza się w czasie szybkiego przemieszczania się, pozwalając na niczym niezakłóconą obserwację otoczenia.
Grip Tech – delikatny , komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając jednocześnie uczucie komfortu oraz przyczepność, tak aby okulary nie przemieszczały się w czasie wysiłku.
3D Fit Nose – specjalny kształt nosków pozwala na optymalne dopasowanie okularów, niezależnie od kształtu nosa. Możliwość lekkiej zmiany ich kształtu sprawia, że okulary perfekcyjnie trzymają się na nosie nawet przy dynamicznej aktywności.
Full Venting – kształt soczewek i ramek został tak dobrany, aby zapewnić maksymalną wentylację szyb. Okulary z tym systemem są bardziej wytrzymałe na zaparowanie i doskonale sprawdzają się w czasie każdej pogody.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu J4961121
Kolor Szary
Płeć Damskie

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Aerolite SP3CF - grey - opinie klientów

0.0
0 opinie