Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Riza - black - POL 2 smoke

Cena promocyjna 59,60 zł Cena regularna 149,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Riza ochroną Twoje oczy podczas przebywania na zewnątrz podczas miejskich i turystycznych aktywności na naszej szerokości geograficznej. Zostały stworzone, abyś mógł w pełni cieszyć się przyjemnymi promieniami słońca.

Wybierasz się na mniej forsujący wiosenny górski wypad w Tatry czy Bieszczady? A może chcesz cieszyć się właściwym zabezpieczeniem przed promieniami UV podczas codziennego miejskiego funkcjonowania? O Twój wzrok zadbają wtedy okulary Goggle Riza. Dzięki licznym udogodnieniom, oferują wygodę podczas ich noszenia u osób o różnym kształcie twarzy.

Okulary Goggle Riza wykonane zostały z poliwęglanu. Dzięki temu są bardziej wytrzymałe, a soczewki mniej podatne na zarysowania. Zastosowanie technologii Head Fit sprawia, że model ten łatwiej dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Noski czy zauszniki można samemu wyregulować, a tworzywo, z którego są wykonane doskonale zapamięta nadany im kształt. Kolejna zastosowana technologia Contoured Foam to specjalne miękkie wkładki, które także mają za zadanie dostosować się do twarzy, podnosząc tym samym komfort podczas użytkowania okularów.

Soczewki wyposażone zostały w filtr UV 400, który blokuje szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe. Druga kategoria przyciemnienia sprawia, że model ten może być z powodzeniem wykorzystywany podczas miejskich i turystycznych aktywności w naszym rejonie zamieszkania. Dodatkowo szkła posiadają specjalną powłokę Fog Block G-Lens, która minimalizuje ich parowanie występujące podczas intensywniejszego wysiłku. Całość możesz schować do załączonego pokrowca, a także zwiększyć możliwości ich zastosowania, dzięki wyposażeniu w elastyczny pasek.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Riza w wygodny sposób ochronią Twoje oczy od promieniowania UV.

Goggle Riza najważniejsze cechy:
  • Filtr UV 400 jest skuteczną ochroną przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym;
  • Kategoria soczewki 2 oznacza przepuszczalność światła na poziomie 18-43% i sprawdzi się w dni o mniejszym stopniu nasłonecznienia;
  • Soczewki wykonane z poliwęglanu charakteryzują się wysoką twardością i nie powodują zniekształceń i zaburzeń widzenia;
  • Technologia Head Fit sprawia, że model ten łatwiej dopasowuje się do twarzy;
  • Powłoka Fog Block G-Lens redukuje możliwość zaparowania szkieł podczas intensywniejszego wysiłku;
  • Contoured Foam dba o wygodę podczas użytkowania okularów;
  • Dostarczane w pokrowcu oraz z elastycznym paskiem.

Head-Fit to technologia, która ułatwia dopasowanie okularów do różnych typów twarzy. Noski czy zauszniki można wyregulować samemu, a dzięki specjalnemu materiałowi użytemu do ich wykonania, zapamiętają nadany im kształt.
Fog Block G-Lens to specjalnie stosowana powłoka, której zadaniem jest redukcja możliwości zaparowania szkieł podczas intensywniejszego wysiłku.
Contoured Foam to specjalne miękkie i wyprofilowane wkładki, które mają za zadanie dostosować się do twarzy, podnosząc tym samym komfort podczas użytkowania okularów.
Okulary przeciwsłoneczne Goggle Riza - black - POL 2 smoke - opinie klientów
0.0
0 opinie