Okulary przeciwsłoneczne Goggle R-Type - black/red - CAT 3 silver

127,49 zł 149,99 zł
15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary przeciwsłoneczne Goggle R-Type z neonową oprawką w intensywnym kolorze oraz soczewkami z lekko czerwonym zabarwieniem przyciągają uwagę. Modna i nowoczesna ramka sprawia, że model ten jest wyjątkowo atrakcyjny wizualnie, a techniczność soczewek uzupełnia całość o walory użytkowe.

Konstrukcja o designerskim wyglądzie marki Goggle zaprojektowana została tak, żeby nie ograniczać pola widzenia i znacząco poprawiać komfort percepcji. Oprawka umieszczona wyłącznie w górnej części ma właśnie za zadanie zwiększyć zakres postrzeganych obrazów.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle R-Type w warunkach intensywnego natężenia promieni słonecznych spiszą się doskonale. Bogate właściwości techniczne i rozwiązania konstrukcyjne wpływające na wygodę użytkowania docenisz w różnych sytuacjach. Polikarbonowe soczewki wzbogacone o powłokę lustrzaną Reflex G-Lens poprawią wyrazistość widzenia w szczególnie jasnym otoczeniu. Dodatkowo zapewniają lepszą ochronę oczu przed działaniem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego i zredukują tendencję do powstawania odblasków. W warunkach narażenia na dużą intensywność światła, te okulary przepuszczą go zaledwie ok. 8-18%. Taki stopień zaciemnienia powoduje, że z zalet modelu skorzystasz zwłaszcza w czasie silnego nasłonecznienia. Soczewki Polychromatic red odpowiadają za zapewnianie właściwej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych. Poprawią komfort percepcji i ostrość widzenia, a także wyrazistość barw.

Model Goggle R-Type zaprojektowano tak, żeby jego dopasowanie do swojej twarzy nie stanowiło wyzwania. Inteligentne tworzywo w technologii Head-Fit odpowiada za stabilizację okularów i redukowanie dyskomfortu mogącego powstawać podczas noszenia. Materiał ma bowiem zdolność do zapamiętywania wykonanej regulacji i utrzymywania nadanego kształtu. Tworzywo znalazło się w kluczowych miejscach – w częściach przylegających do nosa i do uszu. Taki układ gwarantuje, że model nie będzie się zsuwał w niekontrolowany sposób.

Soczewki okularów Goggle R-Type wprawiono w ramki z lekko elastycznego grilamidu, który cechuje się również wysokim poziomem wytrzymałości. Jest ponadto lekki i łatwo nie ulega uszkodzeniom mechanicznym. Stanowi doskonałe uzupełnienie wysokich parametrów odporności całej konstrukcji. Okulary możesz bez obaw spakować do plecaka, gdyż będą spoczywać w nim bezpiecznie, zamknięte w poręcznym woreczku z mikrofibry. To znacznie ułatwi transportowanie modelu i zminimalizuje ryzyko przypadkowego zarysowania soczewek. Na dłużej zachowasz je w świetnym stanie i nie jeden raz będziesz mógł się cieszyć ich funkcjonalnością.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle R-Type zwiększą przejrzystość widzenia i w słoneczne dni znacząco poprawią komfort postrzegania.

Goggle R-Type najważniejsze cechy:

  • Filtr UV 400 zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego;
  • Powłoka lustrzana Reflex G-Lens zapewnia lepszą ochronę oczu;
  • Technologia Head-Fit wykorzystuje w noskach i końcówkach zauszników inteligentne tworzywo, które zapamiętuje i utrzymuje nadany w wyniku indywidualnej regulacji kształt;
  • Soczewki z polikarbonu charakteryzują się lekkością i wysoką twardością, nie powodują też zniekształceń i zaburzeń widzenia;
  • Soczewki Polychromatic red o przepuszczalności światła widzialnego na poziomie 8-18% (kat. 3);
  • Soczewki odpowiednie do użytkowania w dni o intensywnym natężeniu światła;
  • Oprawka wykonana z wytrzymałego i lekko elastycznego grilamidu;
  • Miękki woreczek z mikrofibry w komplecie;
  • Symbol produktu: E874-2.
Reflex G-Lens – specjalna lustrzana powłoka dostępna w wielu kolorach. Zapewnia ona lepszą ochronę oczu przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Ponadto wpływa na redukowanie odblasków, co przekłada się na poprawę komfortu widzenia. Okulary z tą powłoką znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w warunkach większego nasłonecznienia.
Head-Fit gwarantuje dopasowanie do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów i rozwiązań technicznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt.

Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary przeciwsłoneczne Goggle R-Type - black/red - CAT 3 silver - opinie klientów

0.0
0 opinie