top

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Falcon T - black - PHOTO 1-3

254,99 zł 299,99 zł
15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Falcon T posiadają fotochromatyczne soczewki, co oznacza, że będą dostosowywały się samoczynnie do panujących warunków. Możemy zatem swobodnie przemieszczać się między pełnym nasłonecznieniem i cieniem. Szkła będą aktywnie reagować na każdą zmianę, przyciemniając się lub rozjaśniając.

Ten model ucieszy szczególnie osoby z wadą wzroku, ponieważ został wyposażony w ramkę optyczną Optical Rim, która pozwala na osadzenie szkieł korekcyjnych. W ten sposób łączymy ochronę oczu przed promieniami z soczewkami, odpowiadającymi na konkretne problemy z widzeniem.

Oprawki wykonano z tworzywa o nazwie TR-90 Grilamid, charakteryzującego się wysoką elastycznością i twardością. W zausznikach umieszczono otwory pozwalające na zastosowanie sznureczka. To cenna informacja dla użytkowniczek, którym zdarzyło się zgubić okulary.

Dla zapewnienia właściwego przylegania do twarzy, tak ważnego gdy poruszamy się z dużą intensywnością, przemierzając kolejne kilometry w biegu lub na dwóch kółkach, okulary zostały wyposażone w technologię Head-Fit. Dzięki niej noski i zauszniki można łatwo wyregulować, a materiał, z którego zostały wykonane zapamięta raz nadany mu kształt.

Oczy są właściwie zabezpieczone przed promieniami słonecznymi poprzez zastosowany filtr UV. Soczewki posiadają zmienną kategorię przyciemnienia 1-3, za sprawą której przepuszczają 8-80% światła. Należy stosować je w dni o intensywnym nasłonecznieniu. To idealne rozwiązanie, jeśli poruszamy się po szlaku, przechodząc z zacienionego lasu na grań o pełnym nasłonecznieniu.

Przeciwsłoneczne okulary Goggle Falcon T posiadają twarde etui, które pozwala na zabezpieczenie okularów przed uszkodzeniami w trakcie transportu. To niezwykle przydatny gadżet, jeśli zdarzyło nam się złamać lub porysować okulary.

Goggle Falcon T (E867R-1R) najważniejsze cechy:
  • Filtr UV 400 to podstawowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym;
  • Oprawki zostały wykonane z tworzywa TR-90 Grilamid o wysokiej elastyczności i twardości;
  • Okulary wyposażone w fotochromatyczne soczewki Transmatic G-Lens, które dopasowują się do zmiennych warunków oświetlenia;
  • Kategoria soczewki 1-3 to przepuszczalność 8-80% światła;
  • Soczewka właściwa do użytkowania zmiennych warunkach oświetlenia od mocnego nasłonecznienie po słabe;
  • Za sprawą technologii Head-Fit możliwe jest dopasowanie okularów do indywidualnego kształt głowy;
  • Okulary wyposażono w Optical Rim, które pozwala osadzić szkła korekcyjne;
  • Do okularów dołączone zostało twarde etui.

Head-Fit gwarantuje dopasowanie do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów i rozwiązań technicznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt.
Oprawka TR-90 Grilamid charakteryzuje się większą elastycznością od poliwęglanu, przy zachowaniu bardzo wysokiej twardości.
Transmatic G-Lens to soczewki fotochromatyczne zaprojektowane tak, by szybko i efektywnie dostosowywać się do zmiennych warunków oświetleniowych. Pod wpływem promieni słonecznych kategoria soczewek zmienia się od kat. 1 do kat. 3, co pozwala na możliwość korzystania z okularów zarówno w cieniu jak i w słońcu.
Optical Rim to ramka pozwalająca na osadzenie szkieł korekcyjnych, dla osób z wadą wzroku.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Falcon T - black - PHOTO 1-3 - opinie klientów

0.0
0 opinie