Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Upshift - matt black red - CAT 3 red

Cena promocyjna 311,20 zł Cena regularna 389,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Upshift to model, który wykorzystasz podczas słonecznego dnia, który spędzasz pokonując górskie szlaki, jeżdżąc na rowerze czy ciesząc się spływem kajakowym. Całość zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA oraz UVB, a specjalna konstrukcja oprawek doskonale dba o stabilność całości w trakcie aktywności.

Promienie słońca rażące Cię w oczy sprawiają, że nie odczuwasz komfortu w trakcie pokonywania górskiego szlaku podczas pogodnego dnia? W takim razie uchroń się od nich zakładając okulary przeciwsłoneczne Cebe Upshift CAT 3 Red. Model ten oprócz blokowania promieniowania, zapewni także inne liczne korzyści, jak na przykład właściwą cyrkulację powietrza.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Upshift CAT 3 Red to model, którego soczewki posiadają trzecią kategorię zaciemnienia. Oznacza to, że przepuszczają tylko 14% światła widzialnego, co sprawi, że model ten dobrze poradzi sobie podczas słonecznych dni. Zadba, aby promienie słońca nie raziły Cię w oczy, a także będzie oferował kontrast kolorystyczny. Takie połączenie cech sprawia, że zdecydowanie łatwiej zauważysz przeszkodę, która nagle pojawi się na przmierzanej trasie. Dodatkowo soczewki blokują również promieniowanie czerwone, odpowiedzialne za suchość oka. Są również bardziej odporne na powstawanie zarysowań, na co wpływa zastosowanie powłoki Anit-Scratch Coating. Technologia Anti Fog pozwoli z kolei na redukcję gromadzenia się pary wodnej na szkłach, dzięki czemu podczas aktywności możesz cały czas cieszyć się jasnością widzenia.

Ważnym aspektem jest również stabilność okularów przeciwsłonecznych Cebe Upshift CAT 3 Red. W tym modelu wynika to nie tylko z zastosowania gumowych elementów na noskach oraz bocznej części, ale także technologii Symbiotech. Odpowiedni kształt zauszników sprawia, że stykają się one w dwóch dodatkowych punktach głowy. Dzięki temu nawet bardziej dynamiczne poruszanie się nie będzie oznaczało ciągłego przemieszczania się okularów na twarzy. Model ten oferuje również odpowiednią wentylację, która pomoże odczuwać zwiększony poziom komfortu podczas wzmożonego wysiłku. Projektanci nie zapomnieli również o aspekcie wizualnym. Całość doskonale się prezentuje, na co wpływa nie tylko kolorystyka, ale także kształt szkieł oraz oprawek. Dzięki temu dopasujesz okulary do wielu sportowych stylizacji.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Upshift CAT 3 Red to świetny wybór podczas słonecznego dnia, kiedy oprócz ochrony przed promieniowaniem, chcesz cieszyć się także stabilnością modelu na twarzy.

Cebe Upshift CAT 3 Red najważniejsze cechy:
  • Wykorzystane soczewki Red Flash Mirror przepuszczają 14% światła widzialnego (kat. 3), co sprawia, że są odpowiednie podczas słonecznych dni;
  • Blokują światło czerwone;
  • Zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;
  • Technologia Symbiotech, a także gumowe wykończenia w okolicy skroni oraz na noskach odpowiadają za stabilność okularów podczas wykonywania ruchów głowy;
  • Powłoka Anit-Scratch Coating to specjalne utwardzenie, które zwiększa ochronę soczewki przed zarysowaniami;
  • Regulowane noski dla odpowiedniego dopasowania do twarzy;
  • Zastosowanie technologii Anti Fog po wewnętrznej stronie soczewek zapobiega kondensacji wody i wilgoci;
  • Otwory wentylacyjne dbają o zapewnianie cyrkulacji powietrza;
  • Posiadają sportowy dopracowany design.

Wymiary: Wymiary soczewki: ok. 65 mm × 43 mm; Długość zauszników: ok. 125 mm;

Rozstaw noska: ok. 19,8 mm;

Właściwości soczewek:
Soczewki Red Flash Mirror posiadają stopień zaciemnienia przepuszczający 14% światła widzialnego, który sprawdzi się podczas słonecznych dni (kat.3). Blokują światło czerwone, dzięki czemu oko nie odczuwa nadmiernej suchości. Zastosowanie technologii Anti Fog po wewnętrznej stronie soczewek zapobiega kondensacji wody i wilgoci.
Zastosowane systemy:
Symbiotech – to rewolucyjna konstrukcja i kształt zauszników, które stykają się z głową w dwóch dodatkowych punktach. Rozwiązanie to sprawia, że ciężar okularów rozkłada się równomiernie, zapewniając najwyższy poziom komfortu i niespotykaną stabilność na głowie.
Okulary przeciwsłoneczne Cebe Upshift - matt black red - CAT 3 red - opinie klientów
0.0
0 opinie