Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe S'Track L - matt white blue - CAT 1-3

Cena promocyjna 375,20 zł Cena regularna 469,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Okulary przeciwsłoneczne Cebe S’track L to dopracowany turystyczny model, który sprawdzi się podczas wielu outdoorowych aktywności. Szereg technologii zastosowanych do ich wykonania sprawi, że jakość obrazu podczas trekkingów pozwoli dostrzec prawdziwe piękno górskiego widoku.

Wysiłek ponoszony na górskim szlaku powoduje różnicę temperatur pomiędzy wewnętrzną a zewnętrzną powłoką soczewek, co w efekcie prowadzi do powstania mgiełki na ich powierzchni, która ogranicza pole widzenia. Projektanci Cebe zdając sobie sprawę jak na górskim szlaku jest istotne odpowiednie postrzeganie rzeczywistości umieścili na powierzchni soczewek okularów powłokę Anti Fog, która ogranicza kondensowanie się pary wodnej i wilgoci.

Firma Cebe od wielu lat dostarcza najwyższej jakości okulary, które cechują się maksymalnym dopracowaniem. W ich asortymencie znajdują się zarówno modele przystosowane do zadań wysokogórskich, jak i takie, które posłużą użytkownikom na co dzień w mieście. W przypadku okularów S'track L znajdą one zastosowanie w czasie wypraw trekkingowych, biegów terenowych czy innych aktywności górskich, wszędzie tam zapewniając skuteczną ochronę przed rażącym światłem i promieniowaniem UVA i UVB. Zastosowane soczewki Variochrom Perfo Grey zostały wykonane z wytrzymałego policarbonu, a ich świetnie właściwości sprawiają, że automatycznie dostosowują się do warunków pogodowych, przystosowując stopień przyciemnienia od 1 do 3. Wewnętrzna powłoka Anti Fog zastosowana na soczewkach ogranicza kondensację wilgoci i skutecznie chroni przed ich parowaniem, nawet w czasie intensywnego wysiłku.

Dopasowanie okularów S'track L typu Large Fit sprawia, że docenią je użytkownicy o większym kształcie głowy. Gumowe wykończenia Anti-Slip Rubber zwiększają przyczepność a zauszniki wykonane w technologi Symbiotech zapewniają całości pożądaną stabilność, dzięki czemu okulary utrzymują się na miejscu nawet w czasie wykonywania dynamicznych ruchów.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe S'track L zachwycą użytkowników swoimi właściwościami i znajdą zastosowanie podczas aktywności w terenie, zapewniając wysoki komfort podczas noszenia i skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym i rażącym światłem.

Cebe S'track L najważniejsze cechy:
  • Soczewki Variochrom Perfo Grey automatycznie dostosowują się do warunków pogodowych;
  • Dopasowanie typu Large Fit – idealne dla osób o większym kształcie głowy;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;
  • Technologia Anti Fog zapobiega parowaniu soczewek w czasie aktywności w terenie;
  • Gumowe wykończenia Anti-Slip Rubber zwiększają przyczepność okularów;
  • Możliwość wymiany soczewek;
  • Konstrukcja zauszników Symbiotech sprawia, że okulary są niezwykle stabilne i pewnie trzymają się na głowie;

Wymiary:

Wymiary soczewki: ok. 68 x 43,5 mm Długość zauszników: ok. 121 mm

Rozstaw noska: ok. 18,5 mm

Właściwości soczewek:
Soczewki Variochrom Perfo adaptują się do warunków atmosferycznych, automatycznie przystosowując stopień przyciemnienia (1-3). Przepuszczają od 65.86% do 10.59% światła widzialnego, zapewniając wysoki komfort użytkowania zarówno w czasie słonecznych, jak i pochmurnych dni. Zostały wykonane z policarbonu, który doskonale sprawdzi się w czasie aktywności w terenie, cechując się o wiele większą wytrzymałością niż tradycyjne szkło. Podobnie jak wszystkie soczewki firmy Cebe, również te oferują 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB zgodnie z normą ISO 12312-1:2015. Zastosowanie technologii Anti Fog po wewnętrznej stronie soczewek zapobiega kondensacji wody i wilgoci, co jest szczególne istotne w czasie zwiększonej intensywności wysiłku.
Zastosowane systemy:
Interchangeable Lenses – firma Cebe obmyśliła bardzo szybki i praktyczny system wymiany soczewek, który umożliwia dostosowanie okularów do warunków zewnętrznych i rodzaju uprawianej aktywności.
Symbiotech – to rewolucyjna konstrukcja i kształt zauszników, które stykają się z głową w dwóch dodatkowych punktach. Rozwiązanie to sprawia, że ciężar okularów rozkłada się równomiernie, zapewniając najwyższy poziom komfortu i niespotykaną stabilność na głowie.
Anti-Slip Rubber – gumowe wstawki umieszczone na zausznikach lub noskach, które znacząco zwiększają stabilność okularów na głowie i zwiększają komfort użytkowania.
Opinie klientów
0.0
0 opinie