top

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Hacker - matt black gold - CAT 3 gold

191,99 zł 239,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Hacker to model z lifestylowej kolekcji, co sprawia, że prezentują się po prostu świetnie. Jednak prócz strony wizualnej cechują się świetnymi właściwościami optycznymi pozwalającymi chronić wzrok przed ostrym słońcem zarówno w drodze do pracy, jak i na uczelnię lub podczas spaceru w parku.

Zastosowana przez projektantów Cebe soczewka posiada brązową barwę, która polepsza kontrast, a także zwiększa percepcję odbioru obrazu. Sprawdza się ona w różnych warunkach oświetleniowych redukując światło niebieskie. Dzięki temu wędrując miejskimi ścieżkami o wiele wyraźniej dostrzeże potencjalne przeszkody na nich się znajdujące.

W czasie bezchmurnej pogody oczy narażone są na działanie oślepiającego światła, które pogarsza komfort widzenia, a także szkodliwego ultrafioletu, negatywnie wpływającego na zdrowie. Właśnie przez to tak trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie w czasie bezchmurnych dni bez okularów przeciwsłonecznych. Pomocną dłoń wyciąga firma Cebe proponując model Hacker, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Okulary zostały wręcz stworzone dla pełnych energii osób, które przez cały czas pozostają w ruchu. Są niezwykle stylowe, dzięki czemu bez wahania założycie je w mieście, a niezwykła funkcjonalność sprawi, że bez zarzutu sprawdzą się podczas outdoorowych zadań.

Zastosowane soczewki 1500 Brown PC Gold Flash Mirror zostały wykonane z niezwykle wytrzymałego poliwęglanu cechującego się dużą odpornością na uszkodzenia. Przepuszczają 11.15% światła widzialnego (kat. 3), dzięki czemu zapewniają bardzo skuteczną ochronę przed rażącym światłem w czasie bezchmurnych dni i zabezpieczają oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Lustrzana powłoka sprawia, że całość świetnie się prezentuje.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Hacker w niezwykle stylowy sposób ochronią Twoje oczy w czasie bezchmurnych dni, znacząco polepszając jakość widzenia.

Cebe Hacker najważniejsze cechy:
  • Soczewki 1500 Brown PC Gold Flash Mirror z powłoką lustrzaną przepuszczają 11.15% światła widzialnego (kat. 3);
  • Dopasowanie typu Medium Fit – idealne dla osób o standardowym lub nieco mniejszym kształcie głowy;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;

Wymiary:

Wymiary soczewki: ok. 45 x 41 mm Długość zauszników: ok. 137 mm

Rozstaw noska: ok. 19 mm

Właściwości soczewek:
Soczewki 1500 Brown PC Gold Flash Mirror oferują 3 -ci stopień przyciemnienia i doskonale sprawdzą się w czasie słonecznych dni, przepuszczając 11.15% światła widzialnego. Zostały wykonane z poliwęglanu, który doskonale sprawdzi się w czasie aktywności w terenie, cechując się o wiele większą wytrzymałością niż tradycyjne szkło. Lustrzana powłoka sprawia, że okulary prezentują się po prostu świetnie. Podobnie jak wszystkie soczewki firmy Cebe, również te oferują 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB zgodnie z normą ISO 12312-1:2015.
Specyfikacja techniczna:
Płeć męskie

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Hacker - matt black gold - CAT 3 gold - opinie klientów

0.0
0 opinie