Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Cinetik - shiny white blue - CAT 3 blue

Cena promocyjna 175,20 zł Cena regularna 219,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Cinetik stanowią świetną i stylową ochronę przed oślepiającym światłem w czasie wypadów rowerowych w teren. W zestawie znajdują się dodatkowo dwie pary soczewek kat. 0, które sprawdzą się w czasie pochmurnych lub mglistych dni, zabezpieczając oczy przed pyłem, kurzem i owadami i zwiększając kontrast widzenia.

Firma Cebe od wielu lat zajmuje się produkcją okularów przeciwsłonecznych, które doceniają miłośnicy sportów górskich na całym świecie. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz nowoczesny design ich produktów, sprawiają, że rzesza fanów marki nieustannie się powiększa.

Okulary Cinetik zostały przystosowane do szybszych aktywności rowerowych w górach. Docenią je jednak nie tylko miłośnicy kolarstwa, ponieważ doskonale sprawdzą się również podczas wypadów turystycznych poza miasto czy wędrówek szlakami. Wyposażono je w soczewki 1500 Grey Blue Flash Mirror, które dzięki lustrzanej powłoce świetnie się prezentują i doskonale sprawdzą się w czasie bezchmurnych dni. Przepuszczają 13.34% światła widzialnego (kat.3) i zabezpieczają oczy przed negatywnym wpływem promieniowania UVA i UVB. Możliwość ich wymiany sprawia, że w pochmurne i mgliste dni mogą zostać szybko zastąpione jedną z dwóch par soczewek dołączonych do zestawu. 500 Yellow oraz 500 Clear, bo o nich mowa, przepuszczają 86,4% światła widzialnego (kat. 0) i ochronią oczy przed kurzem, pyłem i owadami.

Model okularów przeciwsłonecznych Cinetik, dzięki dopasowaniu typu Large Fit, idealnie sprawdzi się wśród osób o większym kształcie głowy. Zastosowanie gumowego wykończenia zauszników oraz regulowanych nosków znacząco zwiększa stabilność okularów i sprawia, że nie spadną one nawet w czasie wykonywania dynamicznych ruchów.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Cinetik są dopracowane w najdrobniejszym szczególe i prezentują się po prostu świetnie. Doskonale sprawdzą się w czasie wypadów rowerowych, jednak nie zabraknie im niczego w innych formach aktywności w terenie.

Cebe Cinetik najważniejsze cechy:
  • Soczewki 1500 Grey Blue Flash Mirror z powłoką lustrzaną przepuszczają 13.34% światła widzialnego (kat. 3);
  • Dopasowanie typu Large Fit – idealne dla osób o większym kształcie głowy;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;
  • Gumowe wykończenia zauszników Anti-Slip Rubber zwiększają przyczepność okularów;
  • Możliwość regulacji nosków;
  • Możliwość wymiany soczewek;
  • W zestawie z okularami znajdują się dwie pary wymiennych soczewek - 500 Yellow oraz 500 Clear, które przepuszczają 86,4% światła widzialnego (kat. 0);

Wymiary:

Wymiary soczewki: ok. 62 x 39 mm Długość zauszników: ok. 134 mm

Rozstaw noska: ok. 14 mm

Właściwości soczewek:
Soczewki 1500 Grey Blue Flash Mirror oferują 3 -ci stopień przyciemnienia i doskonale sprawdzą się w czasie słonecznych dni, przepuszczając 13.34% światła widzialnego. Zostały wykonane z policarbonu, który doskonale sprawdzi się w czasie aktywności w terenie, cechując się o wiele większą wytrzymałością niż tradycyjne szkło. Lustrzana powłoka sprawia, że okulary prezentują się po prostu świetnie. Podobnie jak wszystkie soczewki firmy Cebe, również te oferują 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB zgodnie z normą ISO 12312-1:2015.
Soczewki 500 Yellow znajdą zastosowanie w czasie aktywności podejmowanych wieczorem lub podczas pochmurnych dni. Przepuszczają 86,4% światła widzianego (kat. 0), co oznacza, że ich głównym zadaniem będzie ochrona oczu przed pyłem, kurzem i owadami. Zostały wykonane z policarbonu, który doskonale sprawdzi się w czasie aktywności w terenie, cechując się o wiele większą wytrzymałością niż tradycyjne szkło. Podobnie jak wszystkie soczewki firmy Cebe, również te oferują 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB zgodnie z normą ISO 12312-1:2015.
Soczewki 500 Clear znajdą zastosowanie w czasie aktywności podejmowanych wieczorem lub podczas pochmurnych dni. Przepuszczają 86,4% światła widzianego, co oznacza, że ich głównym zadaniem będzie ochrona oczu przed pyłem, kurzem i owadami. Zostały wykonane z policarbonu, który doskonale sprawdzi się w czasie aktywności w terenie, cechując się o wiele większą wytrzymałością niż tradycyjne szkło. Podobnie jak wszystkie soczewki firmy Cebe, również te oferują 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB zgodnie z normą ISO 12312-1:2015.
Zastosowane systemy:
Interchangeable Lenses – firma Cebe obmyśliła bardzo szybki i praktyczny system wymiany soczewek, który umożliwia dostosowanie okularów do warunków zewnętrznych i rodzaju uprawianej aktywności.
Anti-Slip Rubber – gumowe wstawki umieszczone na zausznikach lub noskach, które znacząco zwiększają stabilność okularów na głowie i zwiększają komfort użytkowania.
Adjustable Nose Pads – możliwość regulacji nosków pozwoli uzyskać maksymalną stabilność i zapewni najwyższy poziom komfortu.
Opinie klientów
0.0
0 opinie