top

Okulary polaryzacyjne Julbo Island - Reactiv 2-3 - black

607,99 zł 759,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary polaryzacyjne Julbo Island – Reactiv 2-3 są także fotochromowe, więc zyskujesz kompleksowe wsparcie wzroku podczas swoich aktywności. Te mogą być dowolne: od wypadów nad wodę, spływów kajakowych przez wędrówki szlakami po typowo miejskie zastosowanie. Po prostu jest to model wszechstronny, który zapewni techniczne wsparcie wzroku, wszędzie gdzie go potrzebujesz.

Połączenie fotochromu i polaryzacji ma bardzo praktyczne znaczenie, gdyż soczewki same dostosują się do zmieniających się warunków oświetleniowych. Najlepiej sprawdzą się w dni bardzo słoneczne i lekko pochmurne. Z kolei polaryzacja powoduje, że wszystko widzisz wyraźniej, ostrzej, a odbiór barw staje się naturalny i daje dużą satysfakcję z oglądanej przestrzeni.

Okulary polaryzacyjne Julbo Island – Reactiv 2-3 wyposażone są w nowoczesne soczewki zapewniające przepuszczalność światła na poziomie od 9 do 32%. Ich technologia to Reactiv Performance 2×3 Nautic, czyli funkcjonalne połączeniu fotochromu i polaryzacji. Ten pierwszy automatycznie dostosowuje się do zmiennych warunków oświetleniowych, do sprawdzi się tak samo dobrze na wędrówce, nad wodą, czy w mieście. Takie spektrum przepuszczalności sprawia, że założysz ten model w dni o zmiennych warunkach oświetleniowych, gdy raz świeci ostre słońce, by po chwili schować się za chmurą. Jednak soczewka Reactiv Performance 2×3 Nautic to także polaryzacja. Dzięki niej okulary polaryzacyjne Julbo Island – Reactiv 2-3 ograniczą odblaski, a więc wszystko dostrzeżesz w jego naturalnym kształcie.

Soczewka Reactiv Performance 2×3 Nautic powoduje również wzrost wyrazistości widzianego obrazu, co ułatwia obserwację terenu i rozpoznawanie ewentualnych przeszkód. Okulary polaryzacyjne Julbo Island – Reactiv 2-3 za sprawą swojej technologii optycznej sprzyjają także naturalnemu odbiorowi barw, co zaowocuje szybszym ich rozpoznawaniem i polepszonymi wrażeniami wizualnymi.

Okulary polaryzacyjne Julbo Island – Reactiv 2-3 ze względu na swoje przeznaczenie wyposażono w soczewkę wykonaną z tworzywa polikarbonowego NXT. Jest ono trwalsze na zarysowania, więc łatwiej unikniesz tego zjawiska, zachowując maksymalną funkcjonalności szybki. Soczewka okularów Julbo posiada oczywiście filtr UV 100% działający na poziomie fal UVA, UVB. Oznacza to, że te powodujące uszkodzenia wzroku promienie są odcinane, co sprawia, że możesz skutecznie zadbać o higienę widzenia.

Za stabilne przyleganie tego modelu do głowy odpowiada rozwiązanie Curved Temples polegające na specjalnym profilu zauszników. Dzięki temu nawet podczas dynamicznego poruszania okulary nie spadną z Twojego nosa. Dodatkowo w tym wspierane będą przez nosek Grip Nose oraz zauszniki Grip Tech o większej przyczepności nawet do wilgotnej skóry.

Okulary Julbo Island – Reactiv 2-3 – najważniejsze cechy:

 • Soczewka Reactiv Performance 2×3 Nautic o przepuszczalności światła 9% – 32%;
 • Reactiv Performance 2×3 Nautic są fotochromowe i polaryzacyjne;
 • Soczewki wykonane z wytrzymałego tworzywa polikarbonowego NXT o podwyższonej trwałości na zarysowania;
 • 100% ochrony przed szkodliwością promieniowania UV;
 • Polaryzacja ogranicza załamania światła na powierzchni wody, więc wszystko dostrzeżesz maksymalnie wyraźnie;
 • Polaryzacja soczewek minimalizuje refleksy świetlne;
 • Noski Grip Nose odpowiadają za wygodne przyleganie okularów i zachowanie ich stabilności;
 • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
 • Total Cover to szerokie soczewki zapewniające wsparcie wzroku w pełnym spektrum;
 • Curved Temples to specjalny kształt zauszników zachowujący stabilność okularów na głowie;
 • Symbol produktu: J5308014;

Wymiary Julbo Island – Reactiv 2-3:

Średnica soczewki: ok. 47 mm;
Rozstaw noska: ok. 11 mm;
Długość zauszników: ok. 125 mm;
Światłoprzepuszczalność soczewki: 9-32%;

Soczewka Reactiv Performance 2×3 Nautic wykonana jest z najwyższej jakości materiału polikarbonowego, z którego wykonywane są m.in. szyby w helikopterach czy panoramiczne osłony w hełmach wojskowych. Zapewnia to niezrównaną trwałość na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle niski stopień zniekształceń widocznego obrazu. Soczewka fotochromatyczna dostosowuje się do zmiennych warunków oświetlenia, gwarantując komfort widzenia w każdej pogodzie. Dodatkowo soczewka jest polaryzacyjna, co idealnie sprawdzi się, gdy chcesz po prostu wszystko zobaczyć ostro i kontrastowo. Została zaprojektowana tak, by każdy szczegół terenu był maksymalnie wyraźny. Soczewka Reactiv Performance ma zmienny stopień przyciemnienia wynoszący od 2 do 3, co przekłada się na przepuszczalność światła 9% – 32%.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Grip Nose – komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Total Cover całkowita ochrona dająca maksymalne bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach.
Floating Cord – to rozwiązanie wynikające z potrzeb osób podejmujących się sportów wodnych w okularach Julbo. Jest to opaska (dostępna osobno) sprawiająca, że w przypadku upadku modelu do wody unosi się on na niej, nie tonąc. Dzięki temu ochrona przed zgubieniem okularów wzrasta, co docenisz, będąc nad wodą.
Curved Temples – lekko zakrzywione zauszniki zapewniają doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i zapobiegają łatwemu spadaniu okularów w czasie aktywności.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary polaryzacyjne Julbo Island - Reactiv 2-3 - black - opinie klientów

0.0
0 opinie