top

Okulary polaryzacyjne Julbo Arise Nautic – POL3CF - gray

377,19 zł 459,99 zł
-18%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary polaryzacyjne Julbo Arise Nautic – POL3CF oferują szeroki kąt widzenia i techniczne wsparcie wzroku w całym jego zakresie. Skorzystasz z tego podczas wypadów nad wodę, w trakcie wędrówek, lżejszej jazdy rowem i na co dzień w mieście.

Ten model opracowano tak, by ograniczone było parowanie szkiełek, co wynika ze specjalnych otworów w soczewkach. Powoduje, że to, że okulary Julbo chętnie wybierzesz tam, gdzie temepratury są wyższe, a wysiłek większy. Pozwoli to widzieć wszystko wyraźnie, a zjawisko mgiełki będzie istotnie mniejsze.

Okulary polaryzacyjne Julbo Arise Nautic – POL3CF wyposażone zostały w techniczne soczewki Polarized 3CF powodujące, że rzeczywistość wokół nas jest wyraźniejsza, co pozwala w porę dostrzec korzenie na szlaku lub wyboje na rowerowym szlaku. Dodatkowo te rozwiązanie sprawia, że kolory są intensywniejsze, co polepsza ich odbiór i pozwala cieszyć oko naturalnymi barwami. Funkcjonalną cechą technologii polaryzacyjnej jest fakt, iż przestajesz mrużyć oczy, gdyż widok docierający do oczu jest łagodniejszy.

Okulary polaryzacyjne Julbo Arise Nautic – POL3CF ze względu na swoje przeznaczenie wyposażono w soczewkę wykonaną z tworzywa polikarbonowego. Jest ono wytrzymalsze na zarysowania, więc łatwiej unikniesz tego zjawiska, zachowując maksymalną funkcjonalności szybki. Soczewka okularów Julbo posiada oczywiście filtr UV 100% działający na poziomie fal UVA, UVB. Oznacza to, że te powodujące uszkodzenia wzroku promienie są odcinane, co sprawia, że możesz skutecznie zadbać o higienę widzenia.

Okulary polaryzacyjne Julbo Arise Nautic – POL3CF wyposażono w specjalne otwory wentylacyjne Side Venting. Umieszczono je na bokach soczewek, a ich działanie odczujesz podczas wysiłku w ciepły dzień. Ograniczą one bowiem parowanie szkiełek, więc zjawisko mgiełki będzie mniejsze, co pozwoli widzieć wszystko wyraźniej. Za stabilne przyleganie tego modelu do głowy odpowiada rozwiązanie Adjustable Temples polegające na specjalnym profilu zauszników. Dzięki temu nawet podczas dynamicznego poruszania okulary nie spadną z Twojego nosa. Dodatkowo w tym wspierane będą przez nosek Grip Nose oraz zauszniki Grip Tech o większej przyczepności nawet do wilgotnej skóry.

Okulary Julbo Arise Nautic – POL3CF – najważniejsze cechy:

  • Soczewka Polarized 3CF z polaryzacją minimalizuje refleksy świetlne, poprawiając komfort widzenia i równomiernie rozkładając kontrasty;
  • Polaryzacja dba o naturalny odbiór barw;
  • Wytrzymałe soczewki z polikarbonu zapewnią wysoką trwałość na zarysowania;
  • 100% ochrony przed szkodliwością promieniowania UV;
  • Konstrukcja Side Venting oferuje odpowiednią wentylację soczewek, co ogranicza ich parowanie;
  • Panoramic view to szeroki kąt soczewek zapewniający odpowiednie pole widzenia;
  • Noski Grip Nose odpowiadają za wygodne przyleganie okularów i zachowanie ich stabilności;
  • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
  • Adjustable temples to elastyczne nauszniki wygodnie dopasowujące się do kształtu głowy;
  • Symbol produktu: J5189421;

Wymiary Julbo Arise Nautic – POL3CF:

Średnica soczewki: ok. 44 mm;
Rozstaw noska: ok. 18 mm;
Długość zauszników: ok. 135 mm;
Światłoprzepuszczalność soczewki: 11%;

Zaawansowana soczewka Polarized 3CF eliminuje większość odblasków światła odbitego od śniegu, lodu czy wody. Zaprojektowana z zaawansowanego poliwęglanu, wykazuje wysoką trwałość na zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia niezrównaną czystość widzenia oraz najwyższą ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, bowiem przechwytuje 100% promieniowania UVA, UVB, UVC. Soczewki Polarized posiadają 3 klasę przyciemniania, co predysponuje je do użytku w silnym słońcu. Przepuszczają one tylko 11% światła widzialnego, zapewniając komfort w czasie słonecznych dni. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych, turystyki oraz do innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewki polaryzacyjne zapewniają zwiększoną ostrość widzenia oraz redukują odblaski w silnym słońcu.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Grip Nose – komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Adjustable temples – specjalnie zaprojektowane zauszniki można wyginać w każdym kierunku, aby optymalnie dopasować je do kształtu głowy. Rozwiązanie to jest gwarancją maksymalnego komfortu w czasie użytkowania okularów.
Side Venting – naturalny przepływ powietrza z przodu dzięki odpowiedniemu kształtowi ramki.
Floating Cord – to rozwiązanie wynikające z potrzeb osób podejmujących się sportów wodnych w okularach Julbo. Jest to opaska (dostępna osobno) sprawiająca, że w przypadku upadku modelu do wody unosi się on na niej, nie tonąc. Dzięki temu ochrona przed zgubieniem okularów wzrasta, co docenisz, będąc nad wodą.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu J5189421
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Julbo Sport Performance

Okulary polaryzacyjne Julbo Arise Nautic – POL3CF - gray - opinie klientów

0.0
0 opinie