top

Okulary polaryzacyjne Goggle Breeze T - black - PHOTO 2-3 smoke

152,99 zł 179,99 zł
-15%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary polaryzacyjne Goggle Breeze T zostały zaopatrzone w hybrydowe soczewki Polarmatic, które stanowią połączenie soczewek polaryzacyjnych z fotochromatycznymi. Dzięki temu połączeniu możesz cieszyć się wieloma zaletami podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu, takich jak bieganie, jazda na rowerze czy wspinaczka górska.

Wykorzystany do stworzenia soczewek popularny poliwęglan PC Frame, wykazuje wysoką trwałość oraz twardość. Wspólnie cechy te są odpowiedzialne za ochronę przed zarysowaniami, które powodują najczęściej utratę właściwości polaryzacyjnych oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi. Okulary Goggle Breeze T charakteryzują się również stosunkowo niską wagą, która świetnie wpływa na jakość użytkowania, tym bardziej przez wiele godzin.

Soczewki Polarmatic połączone z filtrem UV400 stanowią zaawansowaną ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym UVA, UVB oraz UVC. Dzięki nim Twoje oczy będą bezpieczne w każdych warunkach, niezależnie od stopnia nasłonecznienia. Sporą zasługą jest połączenie właściwości soczewek polaryzacyjnych oraz fotochromatycznych, które wspólnie posiadają kategorię 2-3. Oznacza to, że przepuszczalność światła słonecznego wynosi 8-43% i sprawia, że okulary są dedykowane zarówno do warunków o wysokim nasłonecznieniu jak i niskim.

Funkcją polaryzacji jest zmniejszenie do minimum refleksów, które są powodowane odbijaniem się światła od śniegu lub tafli wody. Istotnym jest fakt, że przy tego typu ochronie widziany przez Ciebie obraz nie ulega zmianie zarówno pod kątem kolorystycznym jak i ostrości. Funkcja fotochromatyczna natomiast, odpowiada za sprawne przystosowanie się do zmieniających się nagle warunków oświetleniowych. Oznacza to, że w okularach Goggle Breeze T masz zapewnioną świetną widoczność zarówno w cieniu jak i słońcu, a moment samego przejścia jest niemal niewidoczny.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Breeze T posiadają również dodatkowe udogodnienia w postaci specjalnych nakładek na boczne strefy oprawek. Odpowiadają one za ochronę oczu z każdej strony, która jest narażona na przenikanie promieniowanie ultrafioletowego. Ich dodatkowym atutem jest możliwość zdjęcia w dowolnym momencie. W komplecie znajdziesz również praktyczny woreczek wykonany z przyjemnej w dotyku mikrofibry, który pełni rolę pokrowca zabezpieczającego całą konstrukcję okularów.

Okulary Goggle Breeze T - najważniejsze cechy:

  • Hybrydowe soczewki Polarmatic, stanowiące połączenie soczewki fotochromatycznej oraz polaryzacyjnej;
  • Filtr UV400 chroniący przed promieniowaniem ultrafioletowym;
  • Wykorzystany trwały i odporny na zarysowania poliwęglan PC Frame;
  • Wysokiej jakości widoczność pozbawiona refleksów;
  • Soczewka oznaczona kategoriami 2 i 3 przepuszcza światło słoneczne na poziomie 8-43%;
  • Okulary dedykowane do zmiennych warunków od wysokiego nasłonecznienia do niskiego;
  • W komplecie znajdują się dedykowane nakładki na boczne panele okularów oraz woreczek z mikrofibry pełniący rolę pokrowca
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu T751-1P
Kolor Czarny
Płeć Unisex

Goggle Breeze T - opinie klientów

0.0
0 opinie