Okulary Oakley Radar EV Path - polished black/prizm trail

615,99 zł 769,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary Oakley Radar EV Path FC3 mają sportowy charakter i fantastycznie sprawdzą się założone w czasie aktywnego spędzania czasu. Niezależnie od tego, co się robi, wyrazistość widzenia jest tak samo ważna. Przy aktywności fizycznej dobre dojrzenie detali otoczenia może zaważyć na bezpieczeństwie. Nie ryzykuj więc i wybierz taki model okularów, który bez zarzutu zda egzamin.

Specjaliści marki Oakley od wielu lat dbają o to, żeby produkty brandu były jak najwyższej jakości i nie tylko trafiały w gust użytkowników, ale również odpowiadały ich oczekiwaniom. Setki patentów to gama, która pozwala na precyzyjne dobranie odpowiednich technologii do specyfiki konkretnego modelu. W asortymencie marki z pewnością znajdziesz więc coś dla siebie.

Okulary Oakley Radar EV Path FC3 korzystają z zaawansowanych soczewek, których właściwości optyczne poprawiają percepcję otoczenia. Rozwiązanie Prizm™ Snow odpowiada za bardziej wyrazisty obraz, bez którego nie ma mowy o dokładnym odbiorze górskich widoków. Kontrasty zostają wyrównane tak, by nic nie umknęło Twojej uwadze. Dodatkowo równomierne rozłożenie barw sprawia, że kolory są bardziej naturalne. Soczewki okularów Oakley Radar EV Path FC3 wykonane zostały z wytrzymałego materiału Plutonite, który jest lekki i zapewnia ochronę UV na poziomie 400 nm. Dzięki temu nasz wzrok będzie zabezpieczony przed tymi szkodliwymi promieniami. Ten model posiada konkretnie soczewkę Prizm™ Sapphire Snow, która sprawdza się w słoneczne dni, a także wtedy kiedy pojawiają się chmury o średnim natężeniu redukcji oświetlenia.

Okulary Oakley Radar EV Path FC3 w swoich soczewkach wykorzystują technologię High Definition Optics®. Oznacza to, że po założeniu tego modelu wszystko stanie się wyraźniejsze oraz ostrzejsze. Jest to ważne, gdyż dzięki temu rozwiązaniu w porę dostrzeżesz ewentualne przeszkody na szlaku takie jak korzenie lub kamienie. Za stabilne zamocowanie soczewki w okularach Oakley odpowiada konstrukcja Switchlock™. Dodatkowo umożliwia ona wymienianie szybek, których wiele wariantów oferuj ten amerykański producent. Oprawka z racji sportowego charakteru tego modelu jest odpowiednio lekka, a także wytrzymała. Jednocześnie materiał O-Matter, z którego została wykonana świetnie znosi niskie temperatury więc z okularów Oakley Radar EV Path FC3 skorzystasz w szerokim zakresie warunków atmosferycznych. Za odpowiednią stabilność tego modelu odpowiada rozwiązanie Oakley Unobtainium®. Korzysta ono z antypoślizgowego wykończenia, które znajduje się na nosku oraz zausznikach więc nawet podczas dynamicznego poruszania unikniesz zsuwania się okularów.

Okulary Oakley Radar EV Path FC3 doskonale sprawdzą się w sportowym ekwipunku zapewniając odpowiednie warunki optyczne do podejmowania się różnych aktywności w terenie.

Oakley Radar EV Path FC3 najważniejsze cechy:
  • Technologia soczewek Prizm™ Snow zwiększa przejrzystość oraz odpowiada za wyrównanie kontrastów;
  • Technologia High Definition Optics® dba o naturalny obraz, który jest ostrzejszy i wyraźniejszy;
  • Materiał szybki Plutonite jest wytrzymały oraz oferujący ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym UV;
  • Oprawka wykonana z materiału O-Matter o wysokiej wytrzymałości i niezwykle niskiej wadze;
  • Sportowa stylistyka;
  • Szerokie pole widzenia;
  • Soczewki ograniczają powstawanie flar świetlnych, które mogą ograniczyć widoczność;
  • Ochrona szkieł przed łatwym parowaniem;
  • Patent marki Oakley Unobtainium® znajduje się na nosku oraz zausznikach zapewniając stabilność mimo wilgoci;
  • Technologia Switchlock™ umożliwia ekspresową wymianę szybek oraz zapewnia ich stabilność;
Opcja soczewki:Soczewka: Prizm™ Sapphire Snow; Przepuszczalność światła widzialnego: FC3/13%;

Przeznaczenie: jasny dzień;

Szerokość soczewki: ok. 38 mm Szerokość mostka:ok. 138 mm

Długość zausznika: ok. 128 mm

Symbol produktu: OO9208-4738

Prizm™ Snow - jest technologią optyczną opracowaną przez markę Oakley, która stworzona została pod kątem aktywności górskich i narciarskich. Świetna transmisja światła wynika z prowadzonych przez lata badań tak, byś chronił swój wzrok na stoku, a także wyraźnie widział otaczającą przestrzeń. Soczewki zaprojektowane zostały tak, by sprawdzać się w szerszym zakresie oświetlenia, co ogranicza konieczność ich ciągłego zmieniania.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary Oakley Radar EV Path - polished black/prizm trail - opinie klientów

0.0
0 opinie