Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary Oakley Latch CAT 3 - matte black/prizm road

Cena promocyjna 511,20 zł Cena regularna 639,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary Oakley Latch CAT 3 doceni każdy miłośnik szybszego pokonywania dystansów. Jeśli jako sposób transportu chętnie wybierasz jazdę na deskorolce czy longboardzie, to ten model z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Ramki o okrągłym kształcie i prostej konstrukcji zauszników doskonale dopasują się do Twoich wymagań.

W szerokim asortymencie marki Oakley znajdują się produkty o wielu cechach dopasowanych pod konkretne oczekiwania klientów o różnych gustach. Wieloletnie doświadczenie firmy sprawiło, że proponowane modele okularów doskonale łączą w sobie techniczne właściwości soczewek i efektowne oprawki.

Okulary Oakley Latch CAT 3 uwzględniają wymagania, jakie osłonie oczu stawiają fani szybszego pokonywania dystansów. Techniczne soczewki w tej modnej ramce posłużą Ci niejednokrotnie. Rozwiązania optyczne opracowano tak, żeby w czasie ruchu umożliwiać niezakłóconą percepcję otoczenia. Soczewki o pomarańczowożółtym zabarwieniu mają przepuszczalność światła widzialnego na poziomie 17%. Taka wartość oznacza, że okulary poradzą sobie ze zwiększaniem komfortu widzenia w dni bardzo słoneczne.

Przeciwsłoneczne okulary Oakley Latch CAT 3 posiadają szkła PrizmTM Road, które opracowano, mając na uwadze szczególnie wymagania miłośników pokonywania tras na deskorolkach, rowerach czy rolkach. Soczewki odpowiadają za wyrównanie kontrastów i oddawanie naturalności obrazu. Znacznie łatwiej dostrzeżesz więc na przykład nierówności nietypowo ukształtowanego podłoża. Zaletą tego wariantu jest ponadto zdolność do redukowania niepożądanych odblasków i wspieranie procesu adaptacji do zmiennego natężenia światła. Soczewki za sprawą technologii Prizm™ sprawnie filtrują zakłócenia widzenia i poprawiają postrzeganie obiektów w ruchu.

Okulary Oakley Latch CAT 3 są wytrzymałe i stosunkowo lekkie, ponieważ ich oprawka wykonana została z materiału O-MatterTM. Dodatkowymi atutami tej propozycji są również korzyści płynące z wykorzystania technologii High Definition Optics®. Obraz jest dzięki niej bardziej wyrazisty.
Kiedy słońce nie będzie jasno świeciło i chwilowo będziesz chciał zdjąć okulary, nie będziesz musiał się obawiać o ich utratę. Będą zawsze pod ręką, bo specjalny klips umożliwi bezproblemowe przypięcie ich na przykład do brzegi T-shirtu.

Okulary Oakley Latch CAT 3 to wygodna konstrukcja, która nawet w czasie długie noszenia nie będzie powodowała dyskomfortu.

Oakley Latch CAT 3 najważniejsze cechy:

  • Soczewki PrizmTM Road polepszają percepcję obiektów, nawet tych będących w ruchu;
  • Technologia soczewek Prizm™ wspomagająca zwiększanie przejrzystości i wyrazistości widzenia, nawet w czasie dynamicznego pokonywania tras;
  • Technologia High Definition Optics® dbająca o dobre odwzorowanie obrazu;
  • Oprawka wykonana z wytrzymałego i stosunkowo lekkiego materiału O-MatterTM;
  • Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie 17%, odpowiednia na warunki dużej jasności;
  • Praktyczny klips do łatwego przyczepienia modelu na przykład do brzegu koszulki;
  • Modna stylistyka o designerskim charakterze.

Opcja soczewki:
Soczewka: PrizmTM Road;
Przepuszczalność światła widzialnego: 17% (kat. 3 – odpowiednie na warunki większego natężenia promieni słonecznych).

Oakley Prizm™ to rodzaj soczewek, które wpływają na wyrazistość i ostrość obiektów oraz polepszają percepcję. Ta technologia optyczna opracowana przez markę Oakley dostępna jest w niektórych modelach opraw. Występuje również w wariancie HDPolarized®.
Prizm™ Road – Opracowana przez markę Oakley technologia dedykowana między innymi kolarzom szosowym. Specjalne barwienie pozwala na dostrzeżenie detali pokonywanej trasy i lepszą ocenę otoczenia. Obraz zostaje bardziej wiernie odwzorowany, dobrze widoczne są nierówności podłoża i sprawniejszy jest proces adaptacji do zmiennego natężenia światła. Redukcja niepożądanych odblasków i poprawa kontrastu również przyczyniają się do większego komfortu postrzegania.
Specyfikacja techniczna:
Sezon
Nie
Nie

Okulary Oakley Latch CAT 3 - matte black/prizm road - opinie klientów

0.0
0 opinie