Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary Oakley Latch - matte black/prizm road

Cena promocyjna 511,20 zł Cena regularna 639,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Okulary Oakley Latch doceni każdy miłośnik szybszego pokonywania dystansów. Jeśli jako sposób transportu chętnie wybierasz jazdę na deskorolce czy longboardzie, to ten model z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Ramki o okrągłym kształcie i prostej konstrukcji zauszników doskonale dopasują się do Twoich wymagań.

W szerokim asortymencie marki Oakley znajdują się produkty o wielu cechach dopasowanych pod konkretne oczekiwania klientów o różnych gustach. Wieloletnie doświadczenie firmy sprawiło, że proponowane modele okularów doskonale łączą w sobie techniczne właściwości soczewek i efektowne oprawki.

Okulary Oakley Latch uwzględniają wymagania, jakie osłonie oczu stawiają fani szybszego pokonywania dystansów. Techniczne soczewki w tej modnej ramce posłużą Ci niejednokrotnie. Rozwiązania optyczne opracowano tak, żeby w czasie ruchu umożliwiać niezakłóconą percepcję otoczenia. Soczewki o pomarańczowożółtym zabarwieniu mają przepuszczalność światła widzialnego na poziomie 17%. Taka wartość oznacza, że okulary poradzą sobie ze zwiększaniem komfortu widzenia w dni bardzo słoneczne.

Przeciwsłoneczne okulary Oakley Latch posiadają szkła PrizmTM Road, które opracowano, mając na uwadze szczególnie wymagania miłośników pokonywania tras na deskorolkach, rowerach czy rolkach. Soczewki odpowiadają za wyrównanie kontrastów i oddawanie naturalności obrazu. Znacznie łatwiej dostrzeżesz więc na przykład nierówności nietypowo ukształtowanego podłoża. Zaletą tego wariantu jest ponadto zdolność do redukowania niepożądanych odblasków i wspieranie procesu adaptacji do zmiennego natężenia światła. Soczewki za sprawą technologii Prizm™ sprawnie filtrują zakłócenia widzenia i poprawiają postrzeganie obiektów w ruchu.

Okulary Oakley Latch są wytrzymałe i stosunkowo lekkie, ponieważ ich oprawka wykonana została z materiału O-MatterTM. Dodatkowymi atutami tej propozycji są również korzyści płynące z wykorzystania technologii High Definition Optics®. Obraz jest dzięki niej bardziej wyrazisty.
Kiedy słońce nie będzie jasno świeciło i chwilowo będziesz chciał zdjąć okulary, nie będziesz musiał się obawiać o ich utratę. Będą zawsze pod ręką, bo specjalny klips umożliwi bezproblemowe przypięcie ich na przykład do brzegi T-shirtu.

Okulary Oakley Latch to wygodna konstrukcja, która nawet w czasie długie noszenia nie będzie powodowała dyskomfortu.

Oakley Latch najważniejsze cechy:

  • Soczewki PrizmTM Road polepszają percepcję obiektów, nawet tych będących w ruchu;
  • Technologia soczewek Prizm™ wspomagająca zwiększanie przejrzystości i wyrazistości widzenia, nawet w czasie dynamicznego pokonywania tras;
  • Technologia High Definition Optics® dbająca o dobre odwzorowanie obrazu;
  • Oprawka wykonana z wytrzymałego i stosunkowo lekkiego materiału O-MatterTM;
  • Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie 17%, odpowiednia na warunki dużej jasności;
  • Praktyczny klips do łatwego przyczepienia modelu na przykład do brzegu koszulki;
  • Modna stylistyka o designerskim charakterze.

Opcja soczewki:
Soczewka: PrizmTM Road;
Przepuszczalność światła widzialnego: 17% (kat. 3 – odpowiednie na warunki większego natężenia promieni słonecznych).

Oakley Prizm™ to rodzaj soczewek, które wpływają na wyrazistość i ostrość obiektów oraz polepszają percepcję. Ta technologia optyczna opracowana przez markę Oakley dostępna jest w niektórych modelach opraw. Występuje również w wariancie HDPolarized®.
Prizm™ Road – Opracowana przez markę Oakley technologia dedykowana między innymi kolarzom szosowym. Specjalne barwienie pozwala na dostrzeżenie detali pokonywanej trasy i lepszą ocenę otoczenia. Obraz zostaje bardziej wiernie odwzorowany, dobrze widoczne są nierówności podłoża i sprawniejszy jest proces adaptacji do zmiennego natężenia światła. Redukcja niepożądanych odblasków i poprawa kontrastu również przyczyniają się do większego komfortu postrzegania.
Opinie klientów
0.0
0 opinie