Okulary Oakley Jawbreaker - polished white/prizm snow sapphire

695,99 zł 869,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary Oakley Jawbreaker FC3 to model dla dynamicznych osób podejmujących się zarówno górskiego wysiłku, jak i wysiłkowych aktywności w mieście. Nowoczesne optyczne technologie sprawiają, że wszystko wokół siebie widzisz wyraźniej, co tak samo sprawdzi się na zimowym trekkingu, wypadzie rowerowym, a nawet spływie kajakowym.

Oakley w świecie optyki sportowej to prawdziwy lider, który posiada około 600 patentów. Oznacza to, że nosząc te okulary podczas podejmowanych aktywności jakość obrazu wzrasta, gdyż wyeliminowane zostają negatywne czynniki działające na wzrok. Całość doskonale spisuje się zarówno w górach, jak i w trakcie wyzwań na terenach nizinnych w różnych, często skrajnych warunkach atmosferycznych.

Okulary sportowe Oakley Jawbreaker FC3 korzystają z szeregu technicznych rozwiązań opracowanych przez kalifornijską markę tak, by Twój wzrok był chroniony, a także wspomagany więc wyraźniej dostrzeżesz przeszkody na szlaku. W soczewkach tego modelu wykorzystano technologię optyczną Prizm™ Snow. Sprawia ona, że zrównoważone zostają kontrasty, co poprawia percepcję obrazu, który dodatkowo staje się wyraźniejszy. Polepsza to także odbiór barw więc Twoje oko będzie je naturalniej odczytywać. Dzięki soczewce Prizm™ Snow w porę dostrzeżesz wszystko, co przed Tobą się znajduje, a także będziesz cieszył się górskimi widokami. W okularach Oakley Jawbreaker FC3 znajduje się konkretnie szkiełko Prizm™ Sapphire Snow przepuszczające 13% światła widzialnego, co sprawdzi się dni o zmiennej aurze kiedy raz wychodzi słońce, by za chwilę zajść za chmurą oraz w jasne dni. Soczewki wykonane zostały z materiału Plutonite, który zapewnia ich odpowiednią wytrzymałość oraz zabezpiecza wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym UV.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Jawbreaker FC3 to nie tylko dopracowana optyka, ale także konstrukcja doskonale złoszcząca turystyczne wyzwania. Opiera się ona na oprawce O-Matter wykonanej z super lekkiego materiału, który mimo wagi nie traci na wytrzymałości. Doskonale znosi on także niskie temperatury, co ucieszy zimowych turystów. Nosek okularów Oakley oraz ich zauszniki wsparte zostały patentowanym przez kalifornijską markę rozwiązaniem Unobtainium®. To specjalna warstwa antypoślizgowa ograniczająca ryzyko zsunięcia się tego modelu podczas dynamicznych aktywności, kiedy skóra jest wilgotna. Technologia Switchlock™ odpowiada za stabilność soczewki w ramce, a także umożliwia jej szybką wymianę na inną wersję, z których możesz przebierać u tego producenta.

Okulary sportowe Oakley Jawbreaker FC3 to większa precyzja poruszania się w terenie, gdyż zastosowane tu soczewki poprawiają percepcję otoczenia więc w porę dostrzeżesz każdą przeszkodę na szlaku.

Oakley Jawbreaker FC3 najważniejsze cechy:
  • Technologia soczewek Prizm™ Snow zwiększa przejrzystość oraz odpowiada za wyrównanie kontrastów;
  • Materiał szybki Plutonite jest wytrzymały oraz oferujący ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym UV;
  • Oprawka wykonana z materiału O-Matter o wysokiej wytrzymałości i niezwykle niskiej wadze;
  • Sportowa stylistyka;
  • Ochrona szkieł przed łatwym parowaniem;
  • Patent marki Oakley Unobtainium® znajduje się na nosku oraz zausznikach zapewniając stabilność mimo wilgoci;
  • Technologia Switchlock™ umożliwia ekspresową wymianę szybek oraz zapewnia ich stabilność;
Opcja soczewki:Soczewka: Prizm™ Sapphire Snow; Przepuszczalność światła widzialnego: FC3/13%;

Przeznaczenie: jasny dzień

Szerokość soczewki: ok. 31 mm Szerokość mostka:ok. 131 mm

Długość zausznika: ok. 121 mm

Symbol produktu: OO9290-2131

Prizm™ Snow - jest technologią optyczną opracowaną przez markę Oakley, która stworzona została pod kątem aktywności górskich i narciarskich. Świetna transmisja światła wynika z prowadzonych przez lata badań tak, byś chronił swój wzrok na stoku, a także wyraźnie widział otaczającą przestrzeń. Soczewki zaprojektowane zostały tak, by sprawdzać się w szerszym zakresie oświetlenia, co ogranicza konieczność ich ciągłego zmieniania.

Okulary Oakley Jawbreaker - polished white/prizm snow sapphire - opinie klientów

0.0
0 opinie