Okulary Oakley Field Jacket CAT 2 - polished black/prizm road

719,99 zł 899,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary Oakley Field Jacket CAT 2 już samym wyglądem sugerują zaawansowanie techniczne i sportowe przeznaczenie. Designerska strona wizualna odzwierciedla bogactwo rozwiązań optycznych. Model ten nie zawiedzie cyklistów, którzy z zapałem pokonują kolejne kilometry wymagających rowerowych tras.

Znakomite patenty opracowywane przez wiele lat przez kalifornijski brand Oakley pozwalają na tworzenie produktów idealnie dopasowanych do wymagań użytkowników. Dzięki bogatemu doświadczeniu marka pierwszorzędnie zestawia konstrukcje ramek z technologiami soczewek, żeby przeznaczenie okularów perfekcyjnie współgrało z projektem.

Okulary Oakley Field Jacket CAT 2 zwracają uwagę nowoczesną konstrukcją. Rozwiązania najwyższej klasy to dopełnienie stylowego wyglądu. W tej propozycji zdecydowano się na zastosowanie soczewek Prizm™ Road, które dedykowane są kolarzom szosowym. Żeby żaden detal nie umknął Ci w czasie szybkiego pokonywania trasy, kontrasty zostają wyrównane, a kolory równomiernie rozłożone. Specjalne barwienie pozwala oddać naturalność obrazu i umożliwić lepszą ocenę otoczenia. Wierniejsze odwzorowanie umożliwia sprawniejsze podejmowanie trafnych sportowych decyzji. Dobrze widoczne są bowiem nierówności podłoża i zredukowane zostają niepożądane odblaski. Znacznie sprawniejszy jest również proces adaptacji do zmiennego natężenia światła, co bezpośrednio wpływa na większy komfort postrzegania otoczenia.

Okulary rowerowe Oakley Field Jacket CAT 2 wyposażono w soczewki przepuszczające światło na poziomie dwudziestu procent, więc model sprawdza się szczególnie dobrze w dni, w których natężenie promieni słonecznych jest niewielkie. Soczewki zamontowano w lekkich oprawkach wygodnie układających się na nosie i uszach. Za stabilność mocowania Oakley odpowiada specjalna konstrukcja Switchlock™. To dzięki niej użytkownik może też wymienić soczewki i zdecydować się na wykorzystanie ramki z jednym z bardzo wielu innych modeli szkieł oferowanych w szerokim asortymencie producenta. Technologia AdvancerTM pomaga redukować ryzyko parowania i wspomaga przepływ powietrza. Niewielki element umożliwia zdystansowanie szkieł, a w konsekwencji sprawniejszą wentylację i lepsze odprowadzanie ciepła.

Oprawka okularów Oakley Field Jacket CAT 2 z uwagi na sportowy charakter modelu jest wytrzymała i ergonomicznie ukształtowana. Nie tylko prezentuje się wyjątkowo nowocześnie, ale również doskonale leży na nosie i uszach. Stabilność wspomaga rozwiązanie Oakley Unobtainium®. To antypoślizgowe wykończenie w kluczowych punktach nawet podczas dynamicznego ruchu ogranicza ryzyko zsuwania się okularów.

Okulary Oakley Field Jacket CAT 2 to mistrzowskie połączenie dobrych technicznie właściwości i wspomagających wygodę noszenia rozwiązań.

Oakley Field Jacket CAT 2 najważniejsze cechy:

  • Technologia soczewek Prizm™ Road dedykowana kolarzom wspomaga zwiększanie przejrzystości i wyrazistości widzenia;
  • Sportowa stylistyka;
  • Szerokie pole widzenia;
  • Opatentowane rozwiązanie Unobtainium® wspiera zapewnianie stabilności modelu, nawet mimo wilgoci;
  • Technologia AdvancerTM, która dzięki umożliwieniu zdystansowania szkieł pomaga redukować ryzyko parowania i wspomaga odprowadzanie ciepłego powietrza;
  • Soczewki umożliwiające lepsze widzenie obiektów w ruchu;
  • Soczewki stworzone specjalnie o określonych dyscyplinach sportu;
  • Technologia Switchlock™ umożliwia ekspresową wymianę szkieł oraz zapewnia ich stabilność.

Opcja soczewki:
Soczewka: Prizm™ Road;
Przepuszczalność światła widzialnego: 20% (kat. 2 – odpowiednie na warunki niewielkiego natężenia promieni słonecznych).

Oakley Prizm™ to rodzaj soczewek, które wpływają na wyrazistość i ostrość obiektów oraz polepszają percepcję. Ta technologia optyczna opracowana przez markę Oakley dostępna jest w niektórych modelach opraw. Występuje również w wariancie HDPolarized®.
Prizm™ Road – Opracowana przez markę Oakley technologia dedykowana kolarzom szosowym. Specjalne barwienie pozwala na dostrzeżenie detali pokonywanej trasy i lepszą ocenę otoczenia. Obraz zostaje bardziej wiernie odwzorowany, dobrze widoczne są nierówności podłoża i sprawniejszy jest proces adaptacji do zmiennego natężenia światła. Redukcja niepożądanych odblasków i poprawa kontrastu również przyczyniają się do większego komfortu postrzegania.

Okulary Oakley Field Jacket CAT 2 - polished black/prizm road - opinie klientów

0.0
0 opinie