top

Okulary Oakley Anorak - matte grey smoke/prizm jade

535,99 zł 669,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary Oakley Anorak FC3 to nowoczesna optyka, która poprawi klarowność widzenia w słoneczne dni. Dzięki temu unikniesz oślepienia promieniami, a każda podejmowana aktywność stanie się przyjemniejsza. Ten model sprawdzi się na co dzień oraz na outdoorowych wycieczkach, co nadaje mu sporej wszechstronności, więc zawsze skorzystasz z technicznego wsparcia swojego wzroku.

Marka Oakley to fenomen w świecie optyki użytkowej, co objawia się w setkach patentów potwierdzających nowoczesność okularów. Dzięki temu możesz być pewnym, że wybierając ten model, zyskasz aktywną ochronę i wsparcie, które ułatwi aktywności podejmowane w słoneczne dni.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 jak przystało na tą nowoczesną markę, korzystają z soczewek Prizm™ Jade. Jej koncept opracowano po wielu latach badań przeprowadzonych w górskim otoczeniu. To, co udało się osiągnąć, sprawia, że uzyskano soczewki kontrastowe, które dopasowują swoją kolorystykę do barw otoczenia. Wynika to ze zdolności Prizm™ Jade do filtrowania barw z różnego spektrum, tak by ich odbiór był zawsze naturalny i wyraźny. Dzięki temu kolory zyskają na kontraście, a do oka dotrze obraz klarowny z jasno określoną pozycją obiektów w otoczeniu. Oznacza to, że okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 na szlaku pozwolą na bezpieczniejsze jego pokonywanie, a w mieście będą zapewniać miłe dla oka wrażenia wizualne.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 oprócz rozwiniętej technologii soczewki Prizm™ Jade oferują również doskonałą ochronę przed słońcem. Kategoria przyciemnienia tego modelu wynosi 3, więc skorzystasz z niego w dni, kiedy świeci ostre słońce, a poprawa percepcji otoczenia jest konieczna. Dodatkowo soczewki Prizm™ Jade chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, które na dłuższą metę może powodować przykre uszkodzenia wzroku. Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 wyposażono również w rozwiązanie Oakley No Fog. Jest to specjalna konstrukcja, która zapewnia maksymalną wentylację pomiędzy skórą a soczewkami. Dzięki temu ryzyko parowania zostanie istotnie ograniczone, co docenisz w upalne letnie dni.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 wykonano w oparciu o niezwykle lekką ramkę O-Matter. Dzięki temu podczas całodziennego korzystania z tego modelu nie będzie on nieprzyjemnie ciążył, co przełoży się na odczuwaną wygodę. Dodatkowo ramka O-Matter mimo niskiej wagi, jest wytrzymała, a więc funkcjonalność tego modelu zachowasz przez kolejne sezony. Praktyczne okażą się również panele Oakley Unobtainium®. Znajdziesz ja na nosku i zausznikach, a ich antypoślizgowe wykończenie ograniczy zsuwanie okularów *Oakley, nawet gdy skóra jest wilgotna.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 to dopracowana konstrukcja o wszechstronnym przeznaczeniu, która zapewni naturalny odbiór otoczenia.

Okulary Oakley Anorak FC3 – najważniejsze cechy:

  • Soczewka Prizm™ Jade doskonale chroni wzrok przed ostrym słońcem;
  • Prizm™ Jade poprawia kontrasty, a tym samym polepsza wyrazistość odbioru otoczenia;
  • Rozwiązanie Oakley No Fog ogranicza parowanie soczewek okularów;
  • Oprawka wykonana z materiału O-Matter o wysokiej wytrzymałości i niezwykle niskiej wadze;
  • Patent marki Oakley Unobtainium® znajduje się na nosku oraz zausznikach zapewniając stabilność mimo wilgoci;
  • Ochrona przed promieniami ultrafioletowymi na poziomie 400 nm dla UVA, UVB, UVC;

Opcja soczewki:
Soczewka: Prizm™ Jade;
Przepuszczalność światła widzialnego: FC3/14%;
Przeznaczenie: ostre słońce;

Prizm™ – jest technologią optyczną opracowaną przez markę Oakley, która stworzona została pod kątem aktywności w terenie. Świetna transmisja światła wynika z prowadzonych przez lata badań tak, byś chronił swój wzrok, a także wyraźnie widział otaczającą przestrzeń.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary Oakley Anorak - matte grey smoke/prizm jade - opinie klientów

0.0
0 opinie