Okulary Oakley Anorak - matte dark grey/prizm sapphire

535,99 zł 669,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary Oakley Anorak FC3 doskonale sprawdzą się na co dzień i podczas turystycznych wypadów. Dzięki tej wszechstronności zapewnisz sobie techniczne wsparcie wzroku wszędzie tam, gdzie jest to konieczne.

Szafirowa soczewka tu zastosowana poprawia postrzeganie barw zielonych na niebieskim tle. Sprawdza się to doskonale w słoneczne dni, gdy na niebie nie ma żadnych chmur. Szczególnie docenisz to w letnie dni, gdy oprócz upału również ostre promienie potrafią dać się we znaki.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 jak przystało na tą nowoczesną markę, korzystają z soczewek Prizm™ Sapphire. Jej istotną cechą jest zdolność do poprawy kontrastów, co przekłada się na lepszą percepcję otoczenia. Dzięki temu kolory zyskają na wyrazistości, a do oka dotrze obraz klarowny z jasno określoną pozycją obiektów w otoczeniu. Oznacza to, że okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 na szlaku pozwolą na bezpieczniejsze jego pokonywanie, a w mieście będą zapewniać miłe dla oka wrażenia wizualne.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 oprócz rozwiniętej technologii soczewki Prizm™ Sapphire oferują również doskonałą ochronę przed słońcem. Kategoria przyciemnienia tego modelu wynosi 3, więc skorzystasz z niego w dni, kiedy świeci ostre słońce, a poprawa percepcji otoczenia jest konieczna. Dodatkowo soczewki Prizm™ Sapphire chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, które na dłuższą metę może powodować przykre uszkodzenia wzroku. Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 wyposażono również w rozwiązanie Oakley No Fog. Jest to specjalna konstrukcja, która zapewnia maksymalną wentylację pomiędzy skórą a soczewkami. Dzięki temu ryzyko parowania zostanie istotnie ograniczone, co docenisz w upalne letnie dni.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 wykonano w oparciu o niezwykle lekką ramkę O-Matter. Dzięki temu podczas całodziennego korzystania z tego modelu nie będzie on nieprzyjemnie ciążył, co przełoży się na odczuwaną wygodę. Dodatkowo ramka O-Matter mimo niskiej wagi, jest wytrzymała, a więc funkcjonalność tego modelu zachowasz przez kolejne sezony. Praktyczne okażą się również panele Oakley Unobtainium®. Znajdziesz ja na nosku i zausznikach, a ich antypoślizgowe wykończenie ograniczy zsuwanie okularów *Oakley, nawet gdy skóra jest wilgotna.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Anorak FC3 to dopracowana konstrukcja o wszechstronnym przeznaczeniu, która zapewni naturalny odbiór otoczenia.

Okulary Oakley Anorak FC3 – najważniejsze cechy:

  • Soczewka Prizm™ Sapphire doskonale chroni wzrok przed ostrym słońcem;
  • Prizm™ Sapphire poprawia kontrasty, a tym samym polepsza wyrazistość odbioru otoczenia;
  • Rozwiązanie Oakley No Fog ogranicza parowanie soczewek okularów;
  • Oprawka wykonana z materiału O-Matter o wysokiej wytrzymałości i niezwykle niskiej wadze;
  • Patent marki Oakley Unobtainium® znajduje się na nosku oraz zausznikach zapewniając stabilność mimo wilgoci;
  • Ochrona przed promieniami ultrafioletowymi na poziomie 400 nm dla UVA, UVB, UVC;

Opcja soczewki:
Soczewka: Prizm™ Sapphire;
Przepuszczalność światła widzialnego: FC3/12%;
Przeznaczenie: ostre słońce;

Prizm™ – jest technologią optyczną opracowaną przez markę Oakley, która stworzona została pod kątem aktywności w terenie. Świetna transmisja światła wynika z prowadzonych przez lata badań tak, byś chronił swój wzrok, a także wyraźnie widział otaczającą przestrzeń.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary Oakley Anorak - matte dark grey/prizm sapphire - opinie klientów

0.0
0 opinie