Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary Majesty Shades M+ - tortoise/black

Cena promocyjna 41,65 zł Cena regularna 49,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Przeciwsłoneczne okulary Majesty Shades M+ to stylowy model, który świetnie sprawdzi się w czasie letniego odpoczynku na biwaku po górskiej wędrówce. Lekkie i zapewniające dobrą ochronę przed promieniami UV okulary staną się stałym elementem górskich wyjazdów.

Okulary słoneczne Majesty Shades M+ o modnym miejskim designie świetnie zabezpieczą nasz wzrok przed szkodliwością promieni ultrafioletowych. Lekkie i poręczne, znajdą swoje miejsce w bagażu każdego wędrowca. Ich uniwersalny wygląd pozwala na korzystanie z ich właściwości ochronnych w mieście, nad jeziorem, czy w schronisku.

Okulary przeciwsłoneczne to niezastąpiony element w czasie słonecznych letnich dni. Odpowiednie ich dobranie chroni wzrok przed szkodliwymi promieniami UV ( UVA, UVC, UVB). Model Majesty Shades M+ posiada filtr UV 400 zabezpieczający wzrok przed szkodliwością promieni. Światłoprzepuszczalność soczewek wynosi od 8 do 18%, co zapewni wysoką ochronę przed promieniami słonecznymi. To połączenie ochrony wzroku przed światłem ultrafioletowym i efektywne przyciemnienie powoduje, że model ten świetnie sprawdzi się w czasie ostrego słońca. Dodatkowo soczewki użyte w tym modelu są lustrzane, co pomaga w odbijaniu promieni słonecznych, znacznie poprawiając widoczność.

Konstrukcja okularów stworzona została z lekkiego i wytrzymałego poliwęglanu. Dzięki temu nosząc okulary Majesty Shades M praktycznie nie poczujesz ich wagi. Na zauszniku znajduje się logo producenta, a do zestawu dołączony jest woreczek na okulary, służący również do czyszczenia szkieł. Producent przewidział dwa rozmiary tego modelu. Majesty Shades M+ dobrze dopasowują się do osób posiadających mniejszy obwód głowy, dzięki czemu będą pewniej trzymać się na nosie. Drugi, większy Majesty L jest także dostępny w naszym sklepie.

Okulary przeciwsłoneczne Majesty Shades M+ zapewnią ochronę oczu przed szkodliwością promieni UV. Model ten dzięki swojemu stylowemu i uniwersalnemu wyglądowi sprawdzi się przez cały rok.

Majesty Shades M+ najważniejsze cechy:
  • Poliwęglanowa oprawka;
  • Filtr UV 400 S3;
  • Przepuszczalność światła na poziomie 8 – 18%;
  • Lustrzane szkła;
  • Dołączany do zestawu woreczek ochronny służący również do czyszczenia szkieł;

* Logo producenta na zauszniku.
Opinie klientów
0.0
0 opinie