Okulary lodowcowe Oakley Clifden - matte black/prizm snow black

809,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary lodowcowe Oakley Clifden FC4 to zaawansowana optycznie konstrukcja, z którą wybierzesz się na ośnieżone szlaki i lodowce. Dzięki zastosowanej tu nowoczesnej soczewce i ochronie przed promieniami słonecznymi wpadającymi z boku skutecznie ochronisz wzrok przed oślepieniem.

Wysoki stopień przyciemnienia jest niezbędny w śnieżnym otoczeniu, gdyż oprócz słońca istotna jest również ochrona przed światłem odbitym ze śniegu. Oznacza to, że do oczu dociera spotęgowana ilość promieni słonecznych, przed którymi musisz skutecznie zabezpieczać swój wzrok, co ten model robi doskonale.

Okulary lodowcowe Oakley Clifden FC4 w pełni korzystają z soczewki Prizm™ Snow Black Iridium, która w warunkach ostrego nasłonecznienia sprawdza się idealnie. Jej kategoria przyciemnienia wynosi 4, co w śnieżnym otoczeniu okazuje się niezwykle praktyczne i chroni wzrok przed oślepieniem, a także uszkodzeniem. Jednocześnie rozwiązanie Iridium® niwelowane są bliki i flary świetlne, które również negatywnie wpływają na oczy. Wspierane jest to przez panele na bokach okularów Oakley, które niwelują oślepienie związane ze światłem odbitym od śniegu. Jest to rozwiązanie, które doskonale zabezpiecza Cię podczas wysokogórskich aktywności, gdy zdobywasz szczyt lub lodowiec. Dzięki temu zyskasz kompleksową ochronę przed promieniami słonecznymi, a tym samym uzyskasz maksymalną wyrazistość percepcji otoczenia.

Okulary lodowcowe Oakley Clifden FC4 dzięki soczewce Prizm™ Snow Black Iridium poprawiają kontrasty, co w śnieżnej przestrzeni okaże się bardzo praktyczne. Dzięki temu nie będziesz widział przed sobą białej plamy, a otoczenie stanie się klarowne i przejrzyste, co czyni wędrówkę bezpieczniejszą. Okulary Oakley to również skuteczna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wystawianie się na jego długotrwałe działanie może powodować znaczne uszkodzenia wzroku, co szczególnie dotkliwie odczuwane jest, im wyżej się znajdujesz.

Okulary lodowcowe Oakley Clifden FC4 wyposażono również w technologię Oakley Unobtainium®. Są to specjalne panele na nosku i zausznikach, których zadaniem jest ograniczenie ryzyka ześlizgnięcia się tego modelu, gdy skóra jest wilgotna. Dodatkowo za stabilność tego modelu zadba specjalna stalowa linka, którą założysz na szyję. Dzięki temu nawet, gdy okulary lodowcowe Oakley się zsuną, to nie wpadną w śnieg. Ta linka opleciona została przyjemnym w dotyku materiałem, więc nie spowoduje on podrażnień skóry.

Okulary lodowcowe Oakley Clifden FC4 to nowoczesna technologia w służbie efektywności górskich wypraw i ochrony wzroku.

Okulary Oakley Clifden FC4 – najważniejsze cechy:

  • Technologia soczewek Prizm™ Snow Black Iridium zwiększa przejrzystość oraz odpowiada za wyrównanie kontrastów;
  • Soczewka Prizm™ Snow Black Iridium sprawdza się w słonecznych warunkach oraz poprawia kontrast;
  • Technologia Iridium® to specjalne powłoki ograniczające powstawanie flar świetlnych;
  • Patent marki Oakley Unobtainium® znajduje się na nosku oraz zausznikach zapewniając stabilność mimo wilgoci;
  • Panele chroniące przed bocznym ostrym słońcem;
  • Ochrona przed promieniami ultrafioletowymi na poziomie 400 nm dla UVA, UVB, UVC;
  • Stalowa linka pokryta miłym w dotyku materiałem chroni okulary przed spadnięciem na ziemię;

Opcja soczewki:
Soczewka: Prizm™ Snow Black Iridium;
Przepuszczalność światła widzialnego: FC4/6%;
Przeznaczenie: ostre słońce;

Prizm™ Snow – jest technologią optyczną opracowaną przez markę Oakley, która stworzona została pod kątem aktywności górskich i narciarskich. Świetna transmisja światła wynika z prowadzonych przez lata badań tak, byś chronił swój wzrok na stoku, a także wyraźnie widział otaczającą przestrzeń. Soczewki zaprojektowane zostały tak, by sprawdzać się w szerszym zakresie oświetlenia, co ogranicza konieczność ich ciągłego zmieniania.

Okulary lodowcowe Oakley Clifden - matte black/prizm snow black - opinie klientów

0.0
0 opinie