Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary lodowcowe Julbo Colorado - blue

Cena promocyjna 159,20 zł Cena regularna 199,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Okulary lodowcowe Julbo Colorado to świetnie zabezpieczający przed ostrym słońcem model z osłonami bocznymi, niezbędny w czasie wyzwań w najwyższych górach świata. Wysokiej jakości soczewki Spectron 4 oraz boczne osłonki zapewniają oczom odpowiednie warunki do przemieszczania się na śniegu w pełnym nasłonecznieniu.

Okulary lodowcowe Julbo Colorado to niezbędny element wyposażenia każdego, kto wybiera się na lodowiec. Ochrona oczu przed zbyt silnym słońcem to w takich warunkach kluczowa sprawa i nawet niedługie wystawienie się na działanie silnych promieni, dodatkowo wzmocnionych poprzez odbicie ich od śniegu, może mieć opłakane skutki dla powodzenia dla wyprawy. Stąd też tak istotny jest dobór odpowiednich okularów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu marki Julbo, możesz w pełni zaufać proponowanym przez nią rozwiązaniom.

Model ten posiada świetnie zaprojektowany kształt soczewek, które z jednej strony nadają okularom lekkości, ale z drugiej dobrze chronią przed chcącymi dostać się do oczu promieniami słonecznymi. Niezbędnym dodatkiem w tego typu okularach są z pewnością boczne osłonki, nie pozwalające dostać się do środka promieniom odbijanym bezpośrednio od śniegu. Takie rozwiązanie, oprócz ochrony oczu ma też dodatkowy plus- redukuje bowiem ilość odblasków powstających na soczewkach.

Kształt ramek w okolicy nosa został odpowiednio ukształtowany zapewniając, że całość optymalnie trzyma się na głowie. Zastosowane zauszniki wykończono przyczepnym materiałem, który zapobiega zsuwaniu się okularów podczas aktywności. Dodatkowo można je odkształcać we wszystkich kierunkach, idealnie dopasowując do każdych uszu, tak aby zapewniały maksymalną wygodę podczas całodziennego noszenia.

Sercem każdych okularów przeciwsłonecznych są soczewki. W modelu Julbo Colorado zastosowano przepuszczające minimalną ilość światła soczewki Spectron 4 przystosowane do użytkowania w najbardziej nasłonecznionych miejscach. Zewnętrzna, lustrzana warstwa gwarantuje nie tylko świetny wygląd, ale przede wszystkim odbija promienie słoneczne.

Okulary lodowcowe Julbo Colorado idealnie spiszą się w pełnym słońcu na śniegu, chroniąc przed oślepieniem. Załączony do okularów pokrowiec, a także sznureczek ułatwią ich transport i zapobiegną łatwemu zgubieniu czy upuszczeniu w czasie wyprawy.

Waga: ok. 35 g; Wymiary: Średnica soczewki: ok. 60 mm Rozstaw noska: ok. 10 mm

Długość zauszników: ok. 140 mm;

Rodzaje występujących soczewek:

Soczewka Spectron 4 przeznaczona dla ochrony przed wyjątkowo mocnym słońcem, redukuje przemęczenie oczu oraz oślepiające promienie. NIE WOLNO ICH UŻYWAĆ W CZASIE PROWADZENIA POJAZDÓW. Poliwęglanowa soczewka o stopniu absorpcji promieni 100% UVA, UVB, UVC, 95% światła widzialnego. Pokrycie soczewek specjalistycznym filtrem anty-refleksyjnym, eliminuje powstające odblaski zapewniając idealną przejrzystość widzenia oraz zwiększa wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowa powłoka w technologii Flash Finish sprawia, że soczewki z zewnątrz są lustrzane. Rekomendowane do użytku wysokogórskiego, sportów wodnych oraz podczas innych aktywności podejmowanych w niezwykle mocnym słońcu.

Okulary lodowcowe Julbo Colorado - zastosowane systemy:

Side Shields: osłony boczne dobrze chronią przed ostrym światłem słonecznym.
360 adjustable temples: końcówki wyginają się w każdym kierunku, łatwe w noszeniu, dobrze trzymają się podczas noszenia z kaskiem lub czapką.
Cord: dzięki dołączeniu specjalnego sznureczka zabezpieczysz okulary przed łatwym zgubieniem.
Opinie klientów
0.0
0 opinie